walka z kejranem ?

+
Status
Not open for further replies.
walka z kejranem ?

na jednym filmiku zrobionym przed premiera gry

http://www.youtube.com/watch?v=aZ2ZJReyMeA
w 3:45

jest mowa o tym ze walke z kejranem mozna zakonczyc na kilka sposobow
ja przynajmniej nie znalazlem innego rozwiazania i jak patrze po filmikach na youtube to nikt inny tez nie znalazl

czy istnieje kilka sposobow na pokonanie tego bossa czy po prostu zrezygnowali z tego
 
to sciema z kilkoma mozliwosciami zabicia Kejrana. Jedyne co mozesz zrobic extra to pulapke ktora od razu odcina jedna macke.
 
tez tak wlasnie myslalem probowalem go obejsc zanim odicelem macki ole odrazu pluje kwasem lub ten prad z podniego odrazu uderza

i taka sama sytuacja jak juz lerzy przygnieciony przez most
 
A co poradzicie na to - mam rozdzielczość już zmniejszoną na maxa ;( i nadal zamiast zrzucić mnie z macki to wale w most i ginę .. nie wiem jak sobie z tym poradzić ..Pomożecie ?
 
Czyli wiesz, co powinno się wyświetlać, ale tego nie widzisz? To nie masz szans wcisnąć jej w odpowiednim momencie, o to chodzi?
 
odcinasz 3-4 macki, kiedy Geralt wskoczy na macke - wciskasz ALT+TAB ( gra sie minimalizuje ) czekasz ok 1 min. az wylaczy sie muzyka z gry. Otwierasz ponownie gre z paska. Jedyne co musisz teraz zrobic to zeskoczyc z macki! Kejran zostaje przywalony mostem i do dziela Mosterdzieju! wbiegasz na most i BUM! Po kejranie :D
 
Witam mam spory problem z W2 otóż podczas misji "Kejran" kiedy walczę z tytułowym potworem coś się stało... Walczę, obcinam 4 macki i Geralt wskakuje na potwora i leje go mieczem przy QTE. Niby jest ok ale Geralt po naładowaniu całego paska QTE upada na ziemię i tak cały czas Sheala go prowokuje a Geralt wskakuje, leje go przy QTE i spada.

Co jest nie tak ? Posiadam orginalną wersję spaczowaną do 2.1
 
Scaliłem. Używaj opcji "szukaj" przed napisaniem nowego tematu, albo zwyczajnie się rozglądaj.
 
Nie no mam dość.... cały wieczór walczę z tym kejranem, wszystko jest ok aż do tego okropnego qte..... Ciągle wiedźmin spada, mino że cały pasek się zapełnia. Pewnie jest już gdzieś to opisane ale mam dosyć szukania, szlagv mnie trafia.... W podstawowej wersji przeszłam to bez problemów, a tu totalna lipa...o co chodzi??? To jakiś bład czy co???Proszę o pomoc :((((
 
ja nie miałam problemów z tym w nowej edycji. A pamietasz, że po tym jak naklikasz pełen pasek, trzeba jeszcze kliknąć w odpowiednim momencie zdaje się że prawym przyciskiem myszy,zeby wiedzmin zeskoczył, a nie spadł?
 
A na czym grasz, bo ja nie wiem jak na klawie w new edycji ale mi na padzie nie tylko lepiej się gra ale i sama gra lepiej chodzi. Możesz też wstawić savy wtedy, mogę ci to przejść. Jak coś to wyślij mi na priva.
 
Możesz też na chwilę wyłączyć trudne QTE i samo się zrobi. Robisz to w ustawieniach rozgrywki, o ile pamiętam.
 
Poza tym klikaniem myszką gdy jesteś ma macce musisz później (w odpowiednim momencie) zeskoczyć za pomocą spacji. Jak tego nie zrobisz to właśnie Geralt spada.
 
KatheO said:
Nie no mam dość.... cały wieczór walczę z tym kejranem, wszystko jest ok aż do tego okropnego qte..... Ciągle wiedźmin spada, mino że cały pasek się zapełnia. Pewnie jest już gdzieś to opisane ale mam dosyć szukania, szlagv mnie trafia.... W podstawowej wersji przeszłam to bez problemów, a tu totalna lipa...o co chodzi??? To jakiś bład czy co???Proszę o pomoc :(/>(((

Przeniosłam do właściwego działu i tematu. Proszę przed założeniem nowego wątku użyć opcji "szukaj" oraz przeczytać Samouczek , Regulamin , Zasady korzystania z działu pomocy technicznej W2 oraz Mapę działu pomocy technicznej W1 - stosowanie się do zawartych tam zaleceń znacznie ułatwia korzystanie z forum.
 
Bardzo proszę o przejście Kejrana. Dokładniej nie mogę przejść QTE, klikam i klikam LPM i ten pasek nie idzie do końca. Nie wiem od czego to zależy. Próbowałem zmniejszać rozdzielczość na minimum i nic. Na Let's playach na YT pasek QTE ładuje się szybciej niż mi. Przez taki głupi moment nie mogę grać dalej.
Wrzucam sejw. Wypite mangusta, jaskółka, puszczyk.

[media]http://przeklej.net/file_details/6934.html[/media]
 
Bułka z masłem :) Te eliksiry są zbędne, jedynie mangusta do zaliczenia questa :)
http://www.sendspace.com/file/ase10l
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom