Walka z Letho

+
Nie wiem jak w patch 3.3 bo jeszcze nie próbowałem ale w 3.2 bez problemu dało się rozwalić te ścianę i wejść tam przed walką z Letho.
 
Grałem na 3.3 i dało się tam wejść - rozłożyłem ok. 25 potrzasków i ściągnąłem mu cały pasek żywotności na raz, co na Nagłej Śmierci było całkiem przydatne ;)
 
Cały pasek?
A walka przypadkiem nie kończy się zawsze na połowie paska, po czym strzelają w siebie Aardami?
Jak dla mnie ta walka zawsze była "łutem szczęścia", po prostu za którymś razem udawało się uskoczyć odpowiednią ilość razy w odpowiednie miejsca i przysiec mięśniaka.
 
Cały.
Letho w ruinach jest nieśmiertelny, mniej niż połowa na pasku tylko aktywuje jego dalszą gadkę, którą musi dokończyć przed filmową wstawką
Z perspektywy Nagłej Śmierci, walki z Letho i innymi bossami są najprostsze - o wiele trudniejsze jest przypadkowe spotkanie 4 nekkerów wojowników, którzy skoczą na nas w odpowiednich odstępach albo pożeracza zwłok w zadaniu Kejran: Cieniokost. Letho to ledwo pryszcz, gdy gramy alchemikiem.
 
Pierwsza walka z Letho jest totalnie położona. Przechodzę grę trzeci raz i ponownie będę musiał obniżyć poziom trudności na łatwy na czas walki z nim... Totalny brak balansu. Letho mnie miażdży za każdym razem, choćbym turlał się wokół niego z godzinę... Wystarczy sekunda, dwie nieuwagi i pół paska życia mamy z głowy. A Letho oczywiście nic nie rusza, w końcu jest maksymalnie dopakowany...
Trochę to głupie, bo w końcu i tak nas pokonuje. To nie można by dać filmiku gdy mamy mało paska życia i już??
 
Pamiętacie który mieliście lvl przy walce z nim? Po wyjściu z elfiej łaźni jest zielony punkt w boku tego pobojowiska ze zwłokami, w sieci piszą że to jakiś przedmiot został oznaczony na mapie, podchodzę do tego punktu a nic nie mogę podnieść, ktoś z was spotkał się z tym punktem i coś tam podniósł?
BTW. całą łaźnię z lootowałem ;)
 
Zależy od Twojego wyboru, jeśli oddałeś miecz Iorwethowi, to będzie tam leżało ciało ze stalowym mieczem.
 
Top Bottom