Waluta w grze

+
Tyle, że to nie quest z expem, w każdym RPG jest handel jako taki, nie można tego nazwać fedexem. A jeszcze urozmaicają go systemem walutowym, dla mnie bomba.

Bosz, pikawa mi nie wytrzyma. W życiu na żadną grę tak nie czekałem i żadna gra nie wypełniałaby moich "pobożnych życzeń" w takim stopniu w zapowiedziach. Jak na razie regularnie lista rzeczy na które mógłbym narzekać maleje, i to w szybkim tempie.
 
Jakby na to nie patrzeć przy kłopotliwej wymianie robi się fedex,. Noo chyba że nie będzie problemu kupowaniu w różnych walutach (prócz florena).
 
Jak na razie regularnie lista rzeczy na które mógłbym narzekać maleje, i to w szybkim tempie.
Myślisz dlaczego tak cicho na forum zaczyna być :D nikt nie ma prawie na co narzekać, u mnie lista też bardzo zmalała :D
 
Bo wszyscy siedzą w pracy lub na uczelniach, wczorajszy wieczór żadną miarą cichy nie był. Tutaj jest spokój właśnie gdy materiałów nie ma, a wczoraj czułem atmosferę, która towarzyszyła nam przy premierze VGX o SoD.
 
Czyli ten tego... Do odstrzału pozostało tylko to:

-Ciemniejsze noce (najwyższy priorytet)
-Ładniejszy Vesemir
-Gnomy
-Kościany poker
 
Brałbym sporą poprawkę na to o czym pisał wczoraj Damien. Część rzeczy mogła być naciągana, jak np. oddalanie i przybliżanie kamery w W3, bo kamera jest dynamiczna, mógł zrozumieć to w tym kontekście. Przybliża się w trybie detektywistycznym a oddala podczas walki, ale przecież nie o to nam chodzi. A część rzeczy brana jest pod uwagę jak np. wygląd Yennefer z SoD w jakimś darmowym DLC. Jedynie te waluty są pewne, bo dość szczegółowo zostały omówione. A hype na miarę tego po trailerach VGX i SoD poczuję, gdy zostanie wypuszczony jakiś trailer na miarę tamtych zwiastunów.
 
Brałbym sporą poprawkę na to o czym pisał wczoraj Damien. Część rzeczy mogła być naciągana, jak np. oddalanie i przybliżanie kamery w W3, bo kamera jest dynamiczna, mógł zrozumieć to w tym kontekście. Przybliża się w trybie detektywistycznym a oddala podczas walki, ale przecież nie o to nam chodzi.
Pytałem dokładnie o opcje kamery, na pewno nie chodziło mu o automatyczną.
 
Nie wiemy, czy noce nie wyglądają normalnie, gdy są chmury.
Nie spodziewałbym się znaczącej poprawy. Skoro bez chmur noc jest jaśniejsza niż w W2, to z chmurami może być równie jasna co w W2 albo niewiele ciemniejsza... Zresztą, to co mi się najbardziej marzy to śliczne, bezchmurne nocne niebo. Takie w miarę realistyczne, czarne jak smoła.

Cóż, może nie będzie aż tak źle. Wprawdzie nie widzieliśmy tej nocy jaszcze na żadnym aktualnym gameplay'u. Ale z najnowszych informacji wynika, że o północy będzie tak jasno, że dostrzeżemy jelonka z kilometra, a spacer po lesie będzie bezstresowym doświadczeniem, bo tysiąc reflektorów z góry będzie oświetlać każdy zakamarek...
 
Noc będzie jasna, za to broda Geralta czarna.

---------- Zaktualizowano 14:46 ----------

Na Interze taki pomysł, czy nawet pytanie do REDów było jakiś czas temu :p
 
Pytałem dokładnie o opcje kamery, na pewno nie chodziło mu o automatyczną.

Zgadza się, ale tak na prawdę pytanie powinno być mniej-więcej tego typu:
- Czy gracze na PC będą mogli wyłączyć "inteligentną kamerę" podczas walki?
- Czy będzie można w każdej chwili, podczas eksploracji, a także podczas walki ustawić kamerę w odległości, która by najbardziej odpowiadała indywidualnym preferencjom gracza i by ta kamera nagle nie "odjeżdżała"?
 
Zgadza się, ale tak na prawdę pytanie powinno być mniej-więcej tego typu:
- Czy gracze na PC będą mogli wyłączyć "inteligentną kamerę" podczas walki?
- Czy będzie można w każdej chwili, podczas eksploracji, a także podczas walki ustawić kamerę w odległości, która by najbardziej odpowiadała indywidualnym preferencjom gracza i by ta kamera nagle nie "odjeżdżała"?

To czemu nie zapytałeś?
 
Zgadza się, ale tak na prawdę pytanie powinno być mniej-więcej tego typu:
Mogłeś je wczoraj zadać osobiście. Inteligentna kamera przecież nie będzie miała kontroli, gdy będziesz trzymał rękę na myszce, nie przesunie się nagle.
Właśnie o to drugie pytałem, opcje kamery są i można ją przybliżyć i oddalić w zależności od preferencji.
 
To czemu nie zapytałeś?
Mogłeś je wczoraj zadać osobiście.
Bo mnie "nie było", bo nie mam konta do "ćwierkania".

Powinienem napisać, ze "można było zadać", a nie, że powinno... ale wy się czepiacie :)

Inteligentna kamera przecież nie będzie miała kontroli, gdy będziesz trzymał rękę na myszce, nie przesunie się nagle.
Nie jestem pewien. na 35'cio minutowym gameplay'u ewidentnie było widać, że gracz swoje kamera swoje, gracz chciał się obejrzeć, a IK ściągała jego wzrok we "właściwy punkt"...

Właśnie o to drugie pytałem, opcje kamery są i można ją przybliżyć i oddalić w zależności od preferencji.
W to uwierzę, jak zobaczę w jakimś dzienniku, albo gdy zostanie dokładnie wyjaśnione w jakimś wywiadzie. Bo słowa Damiana mają bardzo pozytywny wydźwięk, ale jak zrozumiałem z jego wypowiedzi, sprawa kamery nie jest do końca jeszcze wyjaśniona, zakończona...
 
A co, ty chcesz żeby tak wyglądał?
Nie wiem co tam wsadziłeś do załącznika, bo nie działa, ale mógłby wyglądać tak:

 
Top Bottom