Waluta w grze

+
Talar in W3 confirmed? ;) A co, jeśli ktoś pozwolił De Wettowi go zabić? (choć liścik na cmentarzu koło Flotsam w W2 sugeruje, że tak, czy inaczej - dożył do czasów pogoni za Zabójcami Królów.) ;)

Talar to był szczwany lis, wszystko przewidział, to był jego sobowtór :D
 
Hmm...



The Double Crowns Weekend is here! Earn 2X Nilfgardian Crowns until Sunday, 2/8! #TWBA

Nilfgardzkie korony? :blink: Do tego na grafice oreny z podobizną Foltesta? :blink: @SMiki55 strzelający laserami z oczu za 3... 2... 1...

źródełko
 
Ewentualnie ktoś kto prowadzi fanpejdż Battle Areny nie ma pojęcia o uniwersum Wiedźmina :p Pozostaje nadzieja, że w Wiedźminie 3 będzie jak należy. Niby drobiazg, a jednak wkurza, bo skoro już się zdecydowali na kilka walut to niech to będzie zrobione jak należy.
 
Przecież jak była afera z serwerami, to już wtedy Tadek pisał, że w ramach rekompensaty każdy dostanie 1000 Nilfgaardzkich Koron :p Się im pomyliło konkretnie :)
 
A to zwracam honor, nie śledzę zbytnio doniesień o Battle Arenie, teraz rzuciło mi się w oczy na facebooku. Czyli trochę lipa, takie szczególiki dobrze wpływają odbiór produkcji. Gracze z USA pewnie nie zwrócą uwagi, ale ci którzy czytali książki jak najbardziej.
 
Czego wymagać od gry, w której jest Dzika Driada, Letho Jaskoniowiec i Iorweth Pan Mordoru? :p No ja akurat zwróciłem uwagę, ale znalazłem to przypadkiem, w samej grze nie ma słowem wspomniane o nazwie waluty :D
 
Siema
Hmm...


The Double Crowns Weekend is here! Earn 2X Nilfgardian Crowns until Sunday, 2/8! #TWBA
Nilfgardzkie korony? Do tego na grafice oreny z podobizną Foltesta? @SMiki55 strzelający laserami z oczu za 3... 2... 1...

źródełko
Mi podobizna na tych moniakach bardziej przypomina Demawenda Zdekapitowanego.
Choć może faktycznie to Foltest Bez Żony.
Choć w sumie jak w Aedrin były Oreny, łącznie z Obozem Henselta (no w sumie to obóz był w Górnym Aedrin / Dolnej Marchi (niepotrzebne skreślić) a nie w Kaedwen właściwym).
Pozdrawiam.

Na odwrocie masz trzy lilie.
A fakt. Dzięki.
 
Last edited:
Już czuję radość na forum. W grze pojawią się trzy waluty: korony, oreny i floreny. W banku będzie opcja wymiany waluty i zaciągnięcia pożyczki.
No fajnie, fajnie a jeszcze niedawno wydawało się to nieprawdopodobne. Zawsze dodatkowy smaczek ku wiarygodności świata. Do tego dochodzi jeszcze targowanie przy przyjmowaniu zlecenia na potwora. Ciekaw jestem jak rozwiążą ten aspekt ekonomiczny i czy wszędzie będzie można kupować za tą samą walutę.
 
Last edited:
No fajnie, fajnie a jeszcze niedawno wydawało się to nieprawdopodobne. Zawsze dodatkowy smaczek ku wiarygodności świata. Ciekaw jestem jak rozwiążą ten aspekt ekonomiczny i czy wszędzie będzie można kupować za tą samą walutę.

W wywiadzie Jakub powiedział, że w każdym miejscu będzie można płacić koronami, ale już floreny nie wszędzie będą akceptować, ze względu na inwazję Nilfgaardu.

EDIT: Mała pomyłka, w wywiadzie wspominał o tym, że niektórzy kupcy nie zaakceptują orenów, tylko floreny z powodu inwazji Nilfgaardu, chociaż można założyć, że floreny też nie wszędzie będą akceptowane.
 
Last edited:
Wydaje się jakby ten system ekonomiczny wprowadzili stosunkowo niedawno, bo wcześniej o tym nie wspominali, więc możliwe, że pojawią się także gnomy. :p
 
Wydaje się jakby ten system ekonomiczny wprowadzili stosunkowo niedawno, bo wcześniej o tym nie wspominali, więc możliwe, że pojawią się także gnomy. :p

Bo ukrywają gnomy, zeby nam niespodziankę zrobić na 1 kwietnia :D. Calling it right now
 
Ha! Jestem zadowolony z wymiany walut. Trza będzie kombinować na co nas stać, a na co nie w danym momencie. :) :coffee:
 
Top Bottom