Wampirki

+
własnie teraz też coś próbuje pokombinować z tymi wampirami tylko ja bardziej ide w strone orianna/caranthir/ukryty/detlaff i wiadomo jakies wampiry, naglfar z zamysłem dobrania orianny w 1 rundzie i wygrania jej no i reszta tych wczesniej wymienionych kart na długa 3 ;D
 
@JacobsCreek: Dettlaff, jak pisałem, dla mnie wypada dość słabo. Oriana jest w porządku, ale "potrzebuje" krwawienia / wampirów, a ten archetyp występujący samodzielnie jest, póki co, po testach jakie przeprowadziłem, o wiele słabszy. Naglfar też jest w porządku, ale czasem jest zbyt losowy, a w obecnej mecie, gdzie dość często gra się przeciwko NG, jest również niebezpieczny.
 
Moim największym problemem jest to, że często trafiam na decki potwrów ze skorupą przez co nic się nie da zrobic z zasłoną(pokrzepienie, keltullis ) no i oczywiście nilfgaard czyli milion trucizn, blokowania kart i kopiowanie ukrytych i innych wampirow z reki ;//
 
Jeszcze mam ostatnie pytanko, bo tak powoli zaczynam wątpić w siłe decku wampirów i chyba się na coś przerzuce póki nię będzie żadnych buffów a pod pożerke ostatecznie sukkuby czy wij obecnie?
 
Last edited:
Top Bottom