Wampirzyca z trailera A Night To Remeber.

+
Wampirzyca z trailera A Night To Remeber.

Witam Panie i Panowie, mam pytanko odnosnie tej wampirzycy z trailera A Night To Remember. Jak ją znaleźć to jest jakis quest główny, poboczny a może ukryty ? Wydaje mi się iż nie pominąłem żadnego questa pobocznego ani głównego a jakos nigdzie jej nie spotkałem... ;/ Powiedzcie no udało wam się zrobić ten quest czy to może dopiero w dodatku będzie a może ja faktycznie gdzies dałem plamę i cos przeoczyłem albo po prostu nie pamiętam jej... Cholerka za dużo tego w tej grze ;P Dzięki z góry za odpowiedź.
 
Według mnie to jej nie ma. To tak samo jak chciałbyś szukać żołnierzy lub dziewczyny z Killing Monsters.
 
@Kamrot123 bruxa (Vereena) w tej misji jest nawiązaniem do opowiadania "Ziarno prawdy" i właściwie na dobrą sprawę to nie Geralt ją zabija

A co do tematu- to dokładnie tak jak powiedział @PATROL To co jest w trailerach nie musi się nijak przekładać na grę.
 
Pozatym z tego co pamiętam to ślad po ugryzieniu w ramię Geralt ma już w Wiedźminie 2. Całkiem możliwe więc, że to scena spomiędzy W1 i W2, albo nawet odleglejszej przeszłości Geralta.
 
Tak apropo wampirów. Znaleźliście tego, który nie wiedział jaki mamy rok? :D Mi osobiście się nie udało.
 
Tak on jest w novigradzie jak masz most/bramę tretogorską to przechodzisz przez most i zaraz za mostem po prawej stronie masz drzwi, wchodzisz w nie idziesz korytarzem do końca i schodzisz na dół po drabinie i masz kanały pod nowigradem i tam wchodzisz w pierwszą alejkę po lewej i jest sciana do rozwalenia aardem i tam są ruiny kaplicy i ten ukryty quest;P Własnie przez to ze znalazłem tego wampira szukam tej bruxy z trailera bo mi się wydaje że to być może też ukryty quest i wydaje mi się że jest opca iż quest na nią może być od tego druida na skellige nad którym jest pytajnik ale nijak za cholerkę nie idzie wejsc z nim w interakcję tzn tylko cos tam gada że cos tam cos tam w nocy i własnie moze to on ma zlecenie na tą Vereenę, chociaż fakt że o Vereenie wspomina wilkołak z Najgroźniejszego potwora na skellige... kurcze już sam nie wiem co mysleć dalej o tym ;P Btw dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi ;P 5!

---------- Zaktualizowano 19:48 ----------

Panowie i Panie a w sumie pytanko z innej beczki zrobiliscie już wszystkie "?" w grze ? ;P może pod któryms z pytajników jest cos co było w trailerach :p mi zostało cos około 100 na skelllige i mam nadzieję że większosc z nich to cos ciekawego a nie tylko miejsca mocy i skarby ukryte ;PP w razie wu proszę tylko o odpowiedź ale nie spojlerowanie co tam można znaleźć ;D
 
szukam tej bruxy z trailera
nie ma
druida na skellige nad którym jest pytajnik
pytajnik odnosi się do jednego z poprzednich questów, to tylko bug
zlecenie na tą Vereenę
Vereena to postać z książki
mam nadzieję że większosc z nich to cos ciekawego a nie tylko miejsca mocy i skarby ukryte
to się zawiedziesz :) pytajniki to tylko skarby, miejsca mocy, gniazda potworów i obozy bandytów.
 
Witam Panie i Panowie, mam pytanko odnosnie tej wampirzycy z trailera A Night To Remember. Jak ją znaleźć to jest jakis quest główny, poboczny a może ukryty ? Wydaje mi się iż nie pominąłem żadnego questa pobocznego ani głównego a jakos nigdzie jej nie spotkałem... ;/ Powiedzcie no udało wam się zrobić ten quest czy to może dopiero w dodatku będzie a może ja faktycznie gdzies dałem plamę i cos przeoczyłem albo po prostu nie pamiętam jej... Cholerka za dużo tego w tej grze ;P Dzięki z góry za odpowiedź.
Jeszcze nikt nie jej w grze nie znalazł - ale szukaj, może będziesz pierwszy ☺
 
Jeszcze nikt nie jej w grze nie znalazł - ale szukaj, może będziesz pierwszy ☺

hehe no szukam szukam nie poddaję się ;P a nóż widelec będzie to tak ukryty quest jak ten z wampirem co o rok pytał ;P ani pytajnika ani wykrzyknika ani nic a jednak quest jest ;P
 
Top Bottom