Wangid1 zwycięzcą GWENT Open #8! Gratulacje!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Ośmiu najlepszych graczy GWINTA spotkało się w ten weekend w Warszawie podczas ostatniego turnieju GWENT Open w tym sezonie GWENT Masters! Z tego pojedynku zwycięsko wyszedł wangid1! Mimo, że był to pierwszy występ tego gracza w oficjalnym turnieju GWINTA już w pierwszym meczu pokazał na co go stać pokonując kamsa134 3:0. W drugim dniu zmierzył się z dwoma faworytami — Molegionem w półfinale i kolemoenem w finale. Gratulujemy zwycięstwa!



Finałowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

ZWYCIĘZCA
Ni “wangid1” Lipao (Chiny)

FINALIŚCI
Ni “wangid1” Lipao (Chiny) — 10 500 USD
Benjamin "kolemoen" Pfannstiel (Niemcy) — 4 300 USD

PÓŁFINALIŚCI
Damian “TailBot” Kaźmierczak (Polska) — 2 950 USD
Maciej "Molegion" Kokosza (Polska) — 2 750 USD

ĆWIERĆFINALIŚCI
Alessio “alessio1996” Bouko (Belgia) — 1 250 USD
Oleksandr “proNEO3001” Shpak (Ukraina) — 1 250 USD
James “Green-Knight” Docherty (Wielka Brytania) — 1 000 USD
Paweł “kams134” Skoroda (Polska) — 1 000 USD
 

Lexor

Forum veteran
Przepiszę poniżej to co napisałem już w innym temacie:

Ogromne gratulacje dla "Gościa z Dalekiego Wschodu". Oglądałem wszystkie jego walki - miał dużo szczęścia ale i grał naprawdę nieźle. Wykazał też dużo odwagi wystawiając talię z Królową Krabopająków, ale, jak widać, to mu się opłaciło.

Co do samej realizacji polskiej wersji transmisji to podkreślę jeszcze raz to o czym pisałem wcześniej: proszę o trochę więcej profesjonalizmu. Przede wszystkim powinien być polski lektor / tłumacz oraz własny podgląd na stół z walką (komentatorzy sami wiele razy podkreślali ten brak i przewagę strony angielskiej pod tym względem).
 
Top Bottom