Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

+
Zapowiada się dobra zabawa, na ten moment będę. Jakby na dob(p)icie zapraszam do mnie, a wrócicie do swoich stolic województw w któryś inny dzień.
 
Szincza HuntMocy PATROL McBobek Vattier Minersi eley UncleArtr

Ok, spotkanie w sobotę 28.01.2017, więc czas ustalić konkrety, czyli przede wszystkim:
1) miejsce
i
2) godzina
;).

Co do pierwszego, wcześniej padła już propozycja, by trzymać się Paradox Cafe i póki co nikt się nie sprzeciwił, więc uznajmy, że ok =>. Co do drugiego, proponuję 17:00. Wg mnie ta godzina powinna być optymalna dla wszystkich zainteresowanych, w tym przyjezdnych, ale dajcie znać, jeśli coś nie tak.
 
Yngh;n7555570 said:
Co do pierwszego, wcześniej padła już propozycja, by trzymać się Paradox Cafe i póki co nikt się nie sprzeciwił, więc uznajmy, że ok =>. Co do drugiego, proponuję 17:00. Wg mnie ta godzina powinna być optymalna dla wszystkich zainteresowanych, w tym przyjezdnych, ale dajcie znać, jeśli coś nie tak.

Nie jestem pewien, ale chyba niestety nie dostaje się obecnie informacji, że ktoś nas wzmiankował w poście wpisując @ przed nickiem :(. I chyba 17,00 to może być dla części, w tym dla mnie, bo chyba też mi się uda pojawić, trochę za wcześnie. Ale miejsce dobre :D.

 
Umówmy się, że stolik zaklepiemy na 17:00 i kto może, ten przyjedzie na 17:00. Ja na razie nie mam żadnych przeciwwskazań, by zjawić się o tej porze. Sobotę mam wolną, powinnam już odespać podróże dwudniowe.
 
HuntMocy;n7580890 said:
Tosty spoko, przecież nie pytam o obiad :D

A kto wiedział... kto wiedział czy nie o obiad dwudaniowy!?

Rozumiem, że stawiamy się z kartami do Gwinta?
 
Top Bottom