Wasz ulubiony potwór

+
Moim zdaniem najciekawiej wypadł Kościej i Zeugl. Szybkość tego pierwszego i wydawane dźwięki zrobiły na mnie duże wrażenie. Chociaż wyobrażałem sobie Kościeja jako trochę większą bestię. Jednak pod względem wielkości Zeugl jest idealny. Poza tym ładnie wypadły latawce i bruxy. Ogólnie wampiry podały mi się.
 
przepraszam że w tym temacie ale jest jak by trochę związane bo jak wiemy z I aktu wiedźmin miał dwa miecze oba na potwory jedne normalne drugie w ludzkiej skórze co do walk z potworami osobiście uważam że wiedźmin z książki z łatwością poradził by sobie z kilkoma obwiesiami jak to robił w grze ale żeby z prawie taką samą łatwością pokonywać rycerza w pełnej płytowej zbroi lub elfiego żołnierza który miał dobre kilkadziesiąt czy kilkaset lat na naukę fechtunku
 
skolopendromorf wymiata ;)Podoba mi się taki wielki robaczek, lubie go gonić jak ucieka i super chowa się pod ziemie.Walka z nim nadaje mi frajdy, chodź czasem jest upierdliwy.Kościogłowy mi się nie podobają,takie wstrętne mutanty.Upiory z wyglądu też nie są straszne.Szkoda,że w grze nie ma takich wstrętnych,mrocznych upiorów,duchów żeby na ich widok ciarki po plecach przechodziły :evil:
 
MarcusFenix said:
A była chyba rozmowa Abigail z Geraltem(w Epilogu), że te wszystkie kościogłowy które zabiłem byli kiedyś ludźmi....
Bo były. ale ludzie nie zmutowali w Kościogłowy, tak jak zmutowali np. zakonnicy w Braci Większych. Po prostu ulegli czemuś w rodzaju naturalnej ewolucji w celu przystosowania się do warunków klimatycznych.
 
naturalna ewolucja z użyciem wiedźmińskich mutagenów ;D ty myślisz że Jakub de Aldersberg kazał włamać się do kaer morchen po to żeby zrobić garstkę żołnierzy mutantów co? on jako człowiek całkiem mocno odchylony od normy chcący zbawić świat i czym by to prędzej zrobił tworząc lodowych ludzi czy trzódkę bojowych goryli
 
buda24 said:
naturalna ewolucja z użyciem wiedźmińskich mutagenów ;D ty myślisz że Jakub de Aldersberg kazał włamać się do kaer morchen po to żeby zrobić garstkę żołnierzy mutantów co? on jako człowiek całkiem mocno odchylony od normy chcący zbawić świat i czym by to prędzej zrobił tworząc lodowych ludzi czy trzódkę bojowych goryli
Zauważ jednak, że Jakub mówi "Widzę, że poznałeś już naszych zdegenerowanych prawnuków." Mało?Abigail mówi z kolei to: "Białe Zimno odarło ludzi z pięknych szat."
 
Mi najbardziej podobają się bazyliszki. Łatwe do zabicia i dają dużo doświadczenia. Ciekawą walkę można nawiązać z kilkoma ifrytami. U mnie większość ciosów nie trafiała. Szczerze mówiąc myślałem, że Króla Gonu będzie trudniej zabić, chociaż często uciekał mi od stylu szybkiego.
 
Najbardziej podobala mi się walka z kuroliszkiem w kanalach,bazyliszki tez mi sie spodobaly.Jakos mnie tak ciągnie do ornitoreptyli(za literówkę,jesli takowa jest,przepraszam)
 
Wiwerna, Wiwerna Królewska i Bruxa. Bardzo fajne potwory, lubię z nimi walczyć, a nie ma ich tak wiele w grze. Natomiast zabijanie po raz 100 Ghuli i Utopców mnie zdecydowanie odrzuca, dlatego też nie lubie Aktu 1(kto go lubi ;P) - jest nudny, końcówka tylko fajna. ;) No i trochę tak nie fair wychędożyć wiedźme, a potem ją spalić. Choć jakby na to spojrzeć - Geralt miał co po wspominać po tym. Ja tam ją ocaliłem.
 
BlackusDogus said:
Wiwerna, Wiwerna Królewska i Bruxa. Bardzo fajne potwory, lubię z nimi walczyć, a nie ma ich tak wiele w grze.
Myslę, że nie przesadzę dużo jeśli powiem, że w całej grze było ok. 20 Brux. To mało?
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Wiwerna, Wiwerna Królewska i Bruxa. Bardzo fajne potwory, lubię z nimi walczyć, a nie ma ich tak wiele w grze.
Myslę, że nie przesadzę dużo jeśli powiem, że w całej grze było ok. 20 Brux. To mało?
W porównaniu do utopców to chyba jest ich rzeczywiście mało :(
 
Moim ulubionym jest rzecz jasna PRZERAZA ;) To najpiękniejszy i najlepiej zrobiony potwór w grze ;) AVE PRZERAZA :D
 
Zgodzę się z przedmówcą, Przeraza to był zaje***sty potwór, taki typowy Boss, podobnie jak Kościej, jednak Kościeja łatwiej zabić.
 
A ja lubie walczyć z mutantami ^^ Ogólnie zawsze wolałem starcia z ludźmi i czymś co trzyma miecz niż potwory. A z gadzin to kikimory wojownicy ^^
 
Top Bottom