Wasze epickie osiągnięcia

+
Bawię się w W3 dopiero od pół roku i ku własnemu zdumieniu wczoraj zdobyłem osiągnięcie epickie "To najgorsza rzecz", czyli 10-krotne zapalenie gazu ze smoczego snu z wykorzystaniem płonących przeciwników. Nawet nie wiedziałem, że to należy do kategorii osiągnięć - po prostu dla zabawy rzucałem petardą, a następnie strzelałem płonącymi bełtami, żeby było weselej i bardziej ruchliwie. Nie pomyślałbym też, że po kilku latach obecności gry na rynku jeszcze da się wyrobić jakieś epickie osiągnięcie.
A teraz Wy się pochwalcie - jakie zdobyliście osiągnięcia i na czym one polegały.
 
Też jestem "70s" - nam się należy osiągnięcie "Statler's and Waldorf's box" (to te dwa dziadki z Muppetów - trzeba być "born in the 70's", żeby od razu dobrze skojarzyć ;)). W międzyczasie zastrzeliłem Goliata z kuszy i też mi niespodziewanie wyskoczył "Dawid i Goliat" jako epickie osiągnięcie, a poza tym dostałem też "epickie" za skompletowanie pełnego ofirskiego rynsztunku i wyposażenia dla Płotki. Obecnie w trudzie i znoju kompletuję wszystkie arcymistrzowskie rynsztunki wiedźmińskie - mam już całość Żmii, Wilka i Mantikory i pół Gryfa. Nie wiem, czy za to będzie jakieś ekstra osiągnięcie, za to mam przednią zabawę z różnymi rodzajami ulepszeń / zaklęć i premii. W tej chwili noszę pół na pół Gryfa i Mantikorę i póki co jest to zdecydowanie optymalny zestaw, jeszcze z Wigorem zaklętym w srebrnym mieczu i z młynkiem w stalowym :). Ale to też chyba na inny temat.
 
Top Bottom