Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

+
Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

Jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, na naszej stronie pojawił się niedawno szkic koncepcyjny przedstawiajacy głównego bohatera gry Wiedźmin. Z radością wysłuchamy Waszych opinii, odpowiemy na pytania i rozwiejemy Wasze wątpliwości. Nie wahajcie się więc czynnie uczestniczyć w rozmowach na naszym forum dyskusyjnym. Chętnie włączymy sie do rozmowy.
 
..według mnie koleś jest konkretny tzw. nie do wyjęcia , idzie tam gdzie skąd inni zawracają...Ogólnie podobny do Żebra - jednak twarz ma bardziej twardą, rysy bardziej wyraziste i włosy wyglądają lepiej, sylwetka taka jak tzreba tzn. widać ,że nie spał w Kaer Morhen jeno intesnywnie ćwiczył...no i żadna kikimora mu nie podskoczy.....
 
Będzie wytłumazone skąd blizna na oku? :)jaki kolor włosów?czemu tak podobny do filmowego Geralta?Czy on ma książke na tym pasku?
 
- 3xM - said:
Aha i jeszcze jedno:"Obok Geralta stał Eskel, podobny do Wilka jak brat, jeśli nie liczyć koloru włosów i długiej blizny zniekształcającej policzek." - Krew Elfów
Moim zdaniem to albo Geralt, albo ów Eskel...Ogólnie genialne umieszczenie medalionu - widać, że gość ma praktyczno-artystyczne podejście... ;)
 

-elk-

Forum veteran
Kolo ogólnie wyglada fajnie... ale tak jak mówicie, toche podoby do filmowego. Ale mi to nie przeszkada. Byle nie miał białych włosów.
 
-Elk- said:
Kolo ogólnie wyglada fajnie... ale tak jak mówicie, toche podoby do filmowego. Ale mi to nie przeszkada. Byle nie miał białych włosów.
Nawet jak będą efektownie powiewały?
 
Takze ssadze, ze to Geralt(bardzo podobny) albo wymieniony przez kogos w innym temacie Eskel.
 
Bajtek said:
Takze ssadze, ze to Geralt(bardzo podobny) albo wymieniony przez kogos w innym temacie Eskel.
Już dałem cytat tej wypowiedzi - jest wyżej. BTW. Zajżyj do tapetek...
 
tak się tymi szkicami zainteresowałem - że aż musiałem się zarejestrować (btw. witam wszystkich), to się rzuca w oczy to właśnie to co przedmówcy mówią/piszą.. ten wiedźmin jest wypisz wymaluj Geralt... mało tego.. ta postać to jest wypisz wymaluj Geralt kreowany przez Żebrowskiego w znanym nam filmie... (co mnie akurat cieszy.. bo moim zdaniem - wiele rzeczy można mówić na ten film złego - ale Żebrowski wyglądał poprostu genialnie). I Tu powstaje pytanie.. cały czas było gadanie że bohaterem głównym nei będzie Geralt.. tylko co najwyżej spotkamy go w czasie swoich przygód... a tu coś takiego.. więc albo cały czas kłamaliście.. albo ostatnio wam się odwidziało... Jesli żadna z tych wersji nie jest prawdziwa to przeczytajcie jeszcze raz proze Sapka - tylko Geralt przeszedł taką mutacje że mu zbielały włosy, jak już ktoś o tym napisał (w końcu jakiś powód nazwania go Białym Wilkiem był).. prosze o rozjaśnienie tej kwestii
 
Już tapetki z tym macie? :DAha, napewno to nie jest Geralt!!! przeciez geralt ma byc co najwyzej jednym z npc
 
Mam pytanie jak sie nazywa wasz główny grafik robiący arty? Ma jakiś kryptonim, i czy ma gdzieś w necie pracki umieszczone? Ogólnie - napiszczie o nim
 
Powiem to krotko - mi sie glowny bohater bardzo podoba, nic dodac nic ujac, wyglada naprawde swietnie.
 
Toż to Michaś Żebrowski . Ale mnie to osobiście nie przeszkadza, bo wygląd filmowego wiedźmina był OK.
 
Naprawdę nie wiem czemu ten Wiedźmin kojarzy wam sie z Michałkiem - jak dla mnie to jest on wogóle nie podobny :/ Twarz ma zupełnie inną - brak jakkiej kolwiek cechy charakterystrycznej z fizjonomii. Ale popieram - wygląda super
 
To polecam link, otwórz dwa obrazki jednocześnie:http://polityka.onet.pl/_i/2000/36/kultura/ljed1.jpg
 
nie widzisz?? przyjrzyj się.. rysy twarzy praktycznie toćka w toćke... a pozatym skoro tylu osobom się to tak kojarzy to musi Coś w tym być..
 
Widocznie ślepy jestem. Ale naprawdę wątpię by główny grafik wzorował się na jego facjacie - po prostu chciał zrobić mroczną, znośną mordę - z zabójczym uśmieszkiem - i w długich włosach. Podobieństwo jest przypadkowe. Trochę w tym siedzę, więc wiem.
 
Top Bottom