Niezawalony pulpit, to nie pulpit. Po jaki kij pulpit, gdy jest pusty?To ja też dorzucę swój
Mój też jest pustyNiezawalony pulpit, to nie pulpit. Po jaki kij pulpit, gdy jest pusty?
Niezawalony pulpit, to nie pulpit. Po jaki kij pulpit, gdy jest pusty?
E tam, pulpit MUSI być zaśmieconyOdkąd mam win 8 też mam pusty pulpit bo wszelkie skróty i foldery trzyma się na tym śmiesznym panelu co się włącza przy uruchamianiu i jest tam gdzie kiedyś było menu start, bo jest wygodniej jak się człowiek przyzwyczai.
Zeby dobrze było widac ładną tapetę ;P A programy mam w tym folderze w prawym górnym rogu.Po jaki kij pulpit, gdy jest pusty?
Kafelki też mam wysprzątanena tym śmiesznym panelu