Wasze ulubione gry komputerowe

+
Status
Not open for further replies.
Wasze ulubione gry komputerowe

Yo, nudze się więc postanowiłem założyć ten oto temacik, możliwe że coś takiego już było ale nie mam jak sprawdzić bo wyszukiwarka dostała zawału,w razie czego proszę modów o zamkniecie.
A wiec robimy to w formie listy, podajemy maksymalnie 3 tytuły i wpisujemy na liste, kazdy głosuje tylko raz :), zobaczymy ilu z was zagłosuje na wiedzmina hehe, mile widziane uzasadnienie dlaczego akurat te gry i co wam sie w nich najbardziej podoba :)
To ja zaczynam, moje ulubione gry:

Wiedzmin 1 - szczególnie podoba mi sie za ten słowianski klimat, super wykreowane postacie(Geralt,Magister,Azar)
grafika tez niczego sobie i powiazanie z ksiązką A.Sapkowskiego, gra jest długa i wciągajaca, moja ulubiona gierka :)

Far Cry 1 - Super grafika jak na ten rocznik,tropikalny klimat, długa wciągająca fabuła i głowny bohater ktory przetrzebia sfory mutantów i najemników ;>

S.T.A.L.K.E.R(COP)-Według mnie gra genialna i kocham ją za klimacik,(Zona,Zona i jeszcze raz Zona :D)

No to jedziemy:

1ptk: Wiedźmin1,FarCry,S.T.A.L.K.E.R.COP,
 
Zamykam, bo chyba nie jest nam potrzebny temat do nabijania postów :)
A o grach można porozmawiać w osobnym temacie.
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/120-gry-komputerowe/page__st__17200

W razie reklamacji zapraszam na priv :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom