Watch Dogs

+
Te 2 tygodnie to raczej tylko i wyłacznie dopieszczenie tytulu. Dobrze, ze tylko taka krotka obsuwa bo bardzo czekam na ten tytul. W miedzyczasie bedzie mozna ogarnac Dishonored 2, moze sie uda dwa razy :)
 

Chyba z wydajnością nie jest tak jak sugerują to niektóre wyniki ... skoro na 1080 GTX potrafi nawet spaść do 22fps w 1080p to coś nie trybi

No ale widać ficzery Nvidii są takie wypas że kładą wszystko ... cienie PCSS mordują wydajność .. osiągnięcie 30fps jest wyzwaniem dla 1080GTX nie moge zrozumieć takiego chłamu.. obniżenie do ultra już daje widoczne korzyści.

Jak to jest robić własne ficzery z których i tak nikt nie skorzysta. bo nie pociągnie żaden sprzęt... głupota w czystej postaci.


a na AMD to podobno całkiem klęska



Gra bardzo mocno procesorem stoi przy czym najistotniejszą role pełnią rdzenie, najlepsza wydajnośc na 8 jajkach



Wyczuwam dobrą reklamę dla ZEN, a może przesadzam.
 
Last edited:
Ubisoft zapowiedział jakiś czas temu, że w tym roku nie dostaniemy kolejnej odsłony Assassin's Creed. Jednocześnie dwa lata temu (no dobra, na jesieni miną dwa lata) dostaliśmy ostatnią część Watch Dogs więc zakładam że w tym roku czeka nas Watch Dogs 3. Moim zdaniem to dobry system żeby wypuszczać te serie naprzemiennie, bo choć są do siebie podobne (oraz generalnie rozgrywają się w tym samym uniwersum) to jednak oferują inną rozgrywkę i fabułę. Mielibyśmy zatem dużą, solową grę z otwartym światem od Ubi każdej jesieni, ale bez takiego zmęczenia materiału jakie ostatecznie spotkało przygody asasynów przed zrobieniem sobie przerwy.

Nastawiając się zatem na powrót do świata hakerów za parę miesięcy postanowiłem sięgnąć w końcu po dwójkę. Fajnie się złożyło, że akurat niedawno były wyprzedaże gier Ubisoftu i dzięki temu zaopatrzyłem się w Watch Dogs 2 z dodatkami za niewielką kwotę. Ogółem gra się przyjemnie choć ten młodzieżowo-hipsterski klimat niezbyt do mnie trafia. Niestety stan techniczny tej gry na PC to dramat, dramat jakiego nie uświadczyłem w żadnej odsłonie Assassin's Creed. Gra wygląda kiepsko, a regularne ścinki są normą i to do tego stopnia, że czasami zwyczajnie nie jestem wstanie grać. O ile działanie na piechotę jest w porządku o tyle jazda samochodem to koszmar. Obniżenie jakości grafiki nie pomaga, sprawia jedynie że gra jest jeszcze brzydsza. Tym bardziej muszę tutaj docenić młodsze o rok Assassin's Creed Origins, bo ten tytuł śmiga mi na ultra ze wszystkimi bajerami wyglądając fantastycznie i to bez żadnego zająknięcia. Wyszło im to przypadkiem czy może wreszcie się ogarnęli? Kolejna gra pokaże, która z teorii jest prawdziwa.

Obstawiam, że na początku czerwca dostaniemy zajawkę Watch Dogs 3, potem tradycyjnie wycieknie im wszystko co może wyciec, a na E3 dostaniemy konkret.
 
Top Bottom