Watch Dogs

+
Właśnie od 2 tygodni sobie pykam powoli w WD i .. myślałem, że to będzie większy chłam patrząc po tych hejtach i ocenach.... A tu gra się całkiem fajnie, gra ma całkiem oryginalny i ciekawy klimat, bawienie się infrastrukturą całkiem przyjemne, destrukcja otoczenia jest o wiele lepsza niż np w takim GTA co wygląda naprawdę świetnie podczas pościgów, w ogóle grafika przypadła mi do gustu, modele aut są ładniejsze od tych w GTA, cienie w cut scenkach po prostu fenomenalne a deszcz, szaruga, kałuże to istny majstersztyk. Optymalizacja za to jest słaba, straszne dropy. Ale ogólnie, mimo, że jeszcze nie ukończyłem gry to jestem na tak jeśli chodzi o kolejną część. Spodziewałem się gry gdzieś w okolicach 5/10 a tu dałbym póki co 7/10 czyli bez rewelacji ale gra udana. Zresztą Angry Joe też tak to ocenił.
 
Watch Dogs, zarówno podstawka jak i dodatek, bardzo fajne. W dodatku fajnie mi się grało nową postacią*;) Ogólnie gra bdb.

Porównywać do GTA V nie ma co, ponieważ to trochę inny klimat. GTA to czarny i patologiczny humor, co oczywiście jest wielką zaletą tej gry.
 
Karesh

Jasne, zgadzam się, ja ich nie porównuje, porównałem tylko kwestie graficzne i inne technikalia . Po za tym to inne gry, tak jak mówisz.
 
Nowy bohater kontynuacji Watch Dogs?

 
Akurat główny bohater mi pasuje. Jest nietypowy, wygląda na zadziornego i w miarę ciekawego gościa.
Za to miasto znów wygląda strasznie sterylnie i pusto. Pewnie uroki silnika, cóż poradzisz...
 
Aiden z jedynki miał fajny wygląd, ale był ciekawą postacią tylko na papierze. Zupełnie jak Altair z Assassin's Creed. Myślę, że tutaj pójdą tą samą drogą, wezmą to co najlepsze z pierwowzoru, wywalą bądź poprawią to co było kiepskie i przyłożą się bardziej do fabuły oraz kreacji głównego bohatera. Oczywiście zawsze istnieje opcja że spierniczą, dzisiaj Ubisoft jest jaki jest.
 
Cały czas, gdy oglądałem ten filmik, musiałem sobie powtarzać "nie warto się hypować - to Ubisoft, oni wszystko spieprzą".
Ale gra prezentuje się w porządku.
Podoba mi się wygląd głównych bohaterów. Jest klimatycznie, nowe zmiany wyglądają całkiem fajnie. Nic więcej nie da się powiedzieć po takiej małej porcji contentu. Boję się, jak Hunt, o fabułę i kreację postaci. Puste miasto również nie prezentuje się dobrze, ale raczej na pewno to zmieni. Poza tym, gra jest trochę za jasna jak dla mnie, przez co pozbawia to klimatu. Odkąd zagrałem w jasne jak nie wiem co Syndicate, stałem się na tą część gier niezwykle wrażliwy. I mam ogromny uraz do Ubisoftu, przez co pre-orderu na pewno nie złożę. A grę raczej kupię w przyzwoitej cenie, w edycji z wszystkimi DLC (których pewnie będzie masa).
 
W pierwszej części bohater wyglądał o niebo lepiej:

a ten z dodatku był już w ogóle "wyrazisty"

natomiast ten z WD2 wygląda jak stworzony na szybko w gta online:
 
Przecież są już zwiastuny na E3 :p ...


W cale nie wyglądają jakoś oszołamiająco, więc widać UBI się nauczyło i już nie wciska nam aż tak dużego kitu.
Ja będę bardziej sceptyczny w stosunku do RED'ów, kiedy w końcu pokażą coś z Cyberpunk 2077...
 
Ciekawe :hmmm: ...

Ta zajawka jest tak jakoś dziwnie zrobiona - takie ewidentne CGI "udające grę". Wiem, że pokrętnie to ująłem ale te przerysowane (niemal "karykaturalne") postacie (zwłaszcza twarze) i niektóre prościej wykonane obiekty tła czy ich tekstury odstają od reszty bardzo ładnych i realistycznych ujęć (jak most i miasto na początku oraz kilka innych).
 
Mnie bardzo cieszy, ze dodali cos takiego jak Parkour. Bohater zaciekawia bo mlody i gniewny, wybor San Francisco takze chociaz wolałbym Miami. Ubi to jednak Ubi wiec nie ma co sie spodziewac wiekszego przełomu wzgledem czesci pierwszej
 
Top Bottom