Watch Dogs

+
No i pierwsze chytrusy online. Nie dadzą zarobić na sobie. Wczoraj wieczorem hakowałem i śledziłem innych graczy. Wynik: 5 wygranych, 7 przegranych, 5 opuściło grę. trend, wg. mnie, staje się coraz bardziej zauważalny.
Poza tym podłapałem parę fajnych technik i podstępów jakimi mnie poczęstowano. Najlepszy był kolo, który wyczekał jakieś 50% hakowania, a jak już strefa się zawęziła i prawie siedziałem mu na karku zaczął odpalać balckouty, jeden po drugim, aż do końca. Nie znalazłem świniaka :)
 
Dosyć uczciwa recenzja i ocena w sumie 7/10 oznacza grę dobrą, nie bez wpadek i takie jest WD


Dobre
 
Last edited:
@up : Genialny ten mod :) Mam spadki do 48 FPSów ale ogólnie gra teraz dopiero wygląda rewelacyjnie :)

Wyszła wersja 0.7 znacznie lepsza niż poprzednia !

https://mega.co.nz/#!WJYgVYrS!uu5lSdcggF1z7bCaFmGOTCFkp1F7HWdJeoXFBtwl6PA

Log:

Depth of field now has been changing to be playable for gameplay
Bloom has been changed so its not ovewhelming
Slighly changes to the lighting system including several settings from e3 2012 and e3 2013
Changes made to the rain system so now it should rain more between days, not all the time obviously.
Now the day will not be always clear
The tod system now is fully dynamic meaning there is no more delay on the shadow updates etc
Headlight shadows has been fixed

A tak to wygląda

http://vimeo.com/98371318
 
Last edited:
View attachment 4104

Można to znaleźć w plikach gry: "deferredambient.inc.fx"

Brak słów....
 

Attachments

  • yGCQWdT.jpg
    yGCQWdT.jpg
    12.4 KB · Views: 36

Słynna scena (nie ja wstawiałem znalezione) z trailera E3 2012 po tuningu moda (prawdpodobnie 0.6)
Ubi za takie traktowanie ma u mnie szlaban.. w końcu Who cares...
 
Last edited:
Nie wiem na ile ta informacja jest potwierdzona ale za granicą znalazło się kilka przypadków, gdzie za modowanie WD, dotyczy to głównie tego ostatniego moda konta Uplay zostały zbanowane.
 
Może być to prawda, zazwyczaj w Euli masz zapis że nie wolno ci grzebać w plikach. To samo dotyczy np. podmiany wersji językowej więc tak naprawdę wszystko zależy od podejścia wydawcy.
 
Cóż, piar Ubi zaczyna dorównywać Microsoftowi z czasów przedpremierowej promocji Xbona (każda wypowiedź i działanie coraz bardziej ich pogrąża), a wizerunkowo doganiają EA (które to EA stara się bardzo ocieplić swój wizerunek).
 
Co najlepsze - 'mod' ma 50kB, czyli to tylko kwestie konfiguracji...

Nie do końca, bo tych plików niema w folderze, nie podmieniasz ich kopiuj/zamień tylko dokładasz do folderu z plikami dat.
Zresztą te dodatkowe pliki były ukryte gdzieś tam w czeluściach gry i ten moder tylko je odkopał i odblokował
w sumie to potwierdza wcześniejsze newsy o zablokowanych opcjach
http://pclab.pl/news57984.html

Co nie zmienia faktu że niezły fetor zrobił się na WD, chyba już bardziej na wersji PC pogrążyć się nie mogą. Za grzebanie w RAGE w pliku ini. (dokładanie ścieżek w konfiguracji) nikt nie ścigał, nikt nie dostał żadnej kary, tutaj sami sobie w kolano strzelają, jeszcze to who cares... wisienka na torcie.



Ps Michax bój się ręki sprawiedliwości Ubi
 
Last edited:
Dawno nie widziane poruszenie, a nawet kałowa burza. Na forach tysiące postów, setki tysięcy odwiedzin, pijar ubi idzie w zaparte zarzekając się, że nikt nie zaniżał jakości wersji na pc. Nieprawdopodobne marnotrawstwo zasobów. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że ta gra mogłaby wyglądać pięć razy lepiej. Znacznie lepsze modele, fizyka, oświetlenie, zasięg widzenia. To wszystko by się dało zrobić przy dostępnych maszynach. Ale przecież to nikogo nie obchodzi. Już to pisałem, ale Ubisoft świadomie działa na szkodę klientów dostarczając wybrakowane produkty i ja osobiście nie mam najmniejszego zamiaru wspierać takiej firmy.
 
Top Bottom