Watch Dogs

+
Ubisoft świadomie działa na szkodę klientów dostarczając wybrakowane produkty i ja osobiście nie mam najmniejszego zamiaru wspierać takiej firmy.

Prawda, niestety.
Ja bym przetrzymał downgrade'y, obowiązkowe uplaye, ale skoro deweloper celowo czyni grę tak niezoptymalizowaną, jak tylko to możliwe, skoro świadomie dostarcza produkcję w niegrywalnej formie, gdzie PC robi w zasadzie za emulator, to mówię pas.
Jakimś cudem zmodowana, zdecydowanie ładniejsza wersja WD działa lepiej niż brzydszy oryginał.
Czym to tłumaczyć jeśli nie totalną olewką Ubisoftu?
I to nie jest pierwszy raz.
AC III/IV również mają wymagania nieadekwatne względem tego co prezentują.
Ostatnią grą Ubisoftu jaką kupiłem był Far Cry 3.
I wygląda na to, że w najbliższych latach to się nie zmieni.
 
Nie powinienem tego pisać ale w związku z takim zachowaniem firm to co tam...
I jak tu nie iść do "wypożyczalni" po grę ? żeby ją przetestować, bo innego wyjścia nie widzę
I potem pierniczą jakie to piractwo na PC
 

Attachments

  • 1394173-yo_dawg_at_first_i_was_like.jpg
    1394173-yo_dawg_at_first_i_was_like.jpg
    58.6 KB · Views: 35
Najlepsze w tym artykule, jest to że Ubi słowem nie odniosło się do lepszej optymalizacji gry i szybszego działania odblokowanej wersji. I na koniec ten nemer ze patch do WD od Ubi blokuje możliwość użycia "moda"! Ubi jesteś żałosne ! na głupotę nie ma lekarstwa, kto im doradza w PR tam ?
 
Ubisoft chyba bardzo chciałby wygrać nagrodę złotej kupy dla najgorszej firmy w Ameryce, ale niestety nawet pomimo starań chyba nici, oddział w Montrealu nie zgarnie nagrody bo Ubi wiadomo firma Francuska, a nie Amerykańska, szkoda taki mocny kandydat.
 
Last edited:
I co z tego?! Następna część telenoweli z assasynem w roli głównej i tak sprzeda się w milionach egzemplarzy. Przypuszczam, że niejeden z narzekaczy go kupi.
 
W EA świętują, bo nie są już najgorsi.

Tylko czekać, aż zaczną się chwalić, że akcja ocieplania wizerunku przynosi rezultaty ;)

Najlepsze w tym artykule, jest to że Ubi słowem nie odniosło się do lepszej optymalizacji gry i szybszego działania odblokowanej wersji.

Skoro jeden, zaledwie jeden moder potrafi sprawić, że gra wygląda i zarazem działa lepiej, to jak to świadczy o Ubisoftcie?
Downgrade to jedno, ale fakt, że dla firma dokłada starań aby każdy ich tytuł działał tragicznie (nagły wzrost wymagań gier to jak widać nie przypadek), to dopiero jest skandal.
Jedyne co można w tej sytuacji zrobić, to głosować portfelem.
 
Tylko czekać, aż zaczną się chwalić, że akcja ocieplania wizerunku przynosi rezultaty ;)

No EA ostatnio na plus bardzo... Gwarancja zadowolenia + darmowe gry na stałe + darmowe weekendy (Titanfall)

Skoro jeden, zaledwie jeden moder potrafi sprawić, że gra wygląda i zarazem działa lepiej, to jak to świadczy o Ubisoftcie?
Downgrade to jedno, ale fakt, że dla firma dokłada starań aby każdy ich tytuł działał tragicznie (nagły wzrost wymagań gier to jak widać nie przypadek), to dopiero jest skandal.
Jedyne co można w tej sytuacji zrobić, to głosować portfelem.

Dlatego musi za tym stać coś głębszego niż "nieumiejętność optymalizacji'.
 
Dlatego musi za tym stać coś głębszego niż "nieumiejętność optymalizacji'.

A propos braku umiejętności. Powodowany ciekawością sprawdziłem, co ludzie piszą o długo oczekiwanym patchu, czy ten jakkolwiek poprawia płynność.
Przyznam, że nie spodziewałem się, iż Ubi znacząco ten aspekt usprawni, ale tym bardziej nie sądziłem, że dodatkowo pogorszą sytuację.
Tymczasem sporo osób donosi, że stuttering jest teraz jeszcze większy. Znalazłem nawet wpis osoby z Titanem (6 GB Ram, która twierdzi, że po spatchowaniu wręcz nie da się grać.
Kupujmy oryginały, wspierajmy Ubisoft. Wszystko po to, żeby móc potem pisać takie oto komentarze.

Fuck Ubisoft. Just really. Fuck these fucking pricks and their fucking patches that improve fuck. And fuck that fucking stuttering.

Bycie uczciwym jak widać popłaca.

Wersja PC jest w zasadzie niegrywalna. Jeśli o to Ubi chodziło, a na to wygląda to odnieśli sukces.
 
Najgorsze jest to, że Ubi co chwilę chwali się wspaniałą sprzedażą, a to AC a to WD a to czego tam innego. Division pobije wszelkie rekordy sprzedaży, wspomnicie moje słowa.

Rockstar, błagam nie zwal optymalizacji GTA V i dokopcie Ubi! :)
 
Bo to fajne gry są mimo wszystko. Tak samo jest z Call of Duty, ludzie kupują nie dlatego że Acti jest imperium zła które indoktrynuje graczy i nakazuje im kupować, robią to bo fajnie się w to gra. Z drugiej jednak strony wysoka sprzedaż utwierdza wydawców w przekonaniu że podjęli słuszne decyzje pogarszając jakość gry, wydając tonę drobnych dodatków itd. Trzeba też wziąć pod uwagę że PC na zachodzie to nisza, gra się na konsolach, a na konsolach gry Ubi działają raczej dobrze. I tak cud że w ogóle wydają gry na tę platformę, jeśli będzie coś nie tak to jest duża szansa że fani poprawią, jeśli gra nie wyjdzie w ogóle to pies pogrzebany.
 
Fani poprawią, a tymczasem blokujemy to co fani poprawią? To gdzie tu sens? Gdyby pogorszenie grafiki szło w parze z mniejszymi wymaganiami sprzętowymi to na pewno nie byłoby aż takiego szumu wokół WD.
 
Bo to fajne gry są mimo wszystko.

Teoretycznie. Bo jeśli tytuł na twojej platformie działa tak, że grać się nie da (a wymagania spełniasz), to przestaje być fajny.
Tak było z pecetową wersją GTA IV, która zasługiwała na okrągłe 0/10 i wielu graczy taką własnie notę może wystawić teraz WD.
Skoro coś nie działa więcej dać nie można.

Trzeba też wziąć pod uwagę że PC na zachodzie to nisza, gra się na konsolach, a na konsolach gry Ubi działają raczej dobrze. I tak cud że w ogóle wydają gry na tę platformę.

Ale w Europie to nie jest nisza, w trakcie trwania minionej generacji trafiały się tytuły, które lepiej sprzedawały się na PC niż na konsolach.
Tak, tutaj też mamy wielomilionowe nakłady, a w ciągu kilku ostatnich lat PC gaming sukcesywnie rósł w siłę.
Ubisoft nikomu łaski nie robi, albo wydają porządnie wykonane, dostosowane do specyfiki platformy tytuły, albo w ogóle.
Nic na siłę. Pewnych rzeczy, jak skopana optymalizacja moderzy w znaczący sposób poprawić nie są w stanie.
To zakichany obowiązek dewelopera.

Przy okazji, mówi się, że za fatalny stan pecetowej wersji odpowiada Sony, które dogadało się z Ubisoftem.
Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale skoro wydawca sabotuje (inaczej tego nazwać nie można) własny produkt, to coś tu brzydko pachnie.

A ten patch od UBI już wyszedł ?

Przecież kilka postów wcześniej napisałem, że tak.
Tylko co z tego, skoro wydajność po jego instalacji jest jeszcze gorsza?
To taki antypatch bardziej.
 
Last edited:
Przeglądałem akurat 9gaga i nie, żeby to była jakaś reprezentatywna grupa, ale pokazuje, że na zachodzie jednak Ubi jest "dość" lubiane i ludzie się oburzają na samo porównanie do EA...
(komentarze - szczególnie mi się spodobał jeden - "That's not Ubisoft's fault. That's spoiled players' fault."... well...)

http://9gag.com/gag/aNe7ZX3
 
Pojawiła się nowa wersja moda o numerze 0.8, jeśli ktoś zainteresowany.
Lista poprawek.
Choose if you want a light DOF, a strong DOF, or to be Default (disabled)
Choose different bloom presets (E3 Bloom, Light Bloom or Default)
Choose different types of colour grading (E3, Default, Red-Ish or Blue-Ish)
Choose if you want default lensflares, anamorphic lensflares or SpotLight Volumes (volumetric light)
Use a texture patch made by MalDo (Thank you so much!) for reducing stuttering!
Headlight shadows have been fixed
Lighting have been changed
Pharmacy Lighting has been slightly changed.
E3 Wind environment added
Particle respawn time reduced to be able to see more fog and smoke in streets.
Problems and Bugs related to HDR should be fixed
Fully integrated to Ubisoft’s patch (No effects or shaders have been disabled)
Included several high textures from the game to be used instead of low quality ones.
Rain, bloom, ssao changes
 
Może by tak patcha wydało Ubi a nie się pierniczą z tym nie wiadomo ile... moda można zrobić to i łatkę się da.
 
Top Bottom