Watch Dogs

+
Przeszedłem kilka misji i po prostu, nie chce mi się w to grać… to jest jakaś masakra, nie wiem czemu. Dalej jest trochę lepiej?
 
Panowie, ruszyłem od kilku dni znowu z Watch Dogs, powiedziałem sobie, że nie po to kupiłem, żeby nie przejść. No i lecę, misją za misją.

Dziś, w wyniku przekonania się*do gry, kupiłem Season Pass - trafiłem na allegro za 22zł. Ostateczną ocenę dam po przejściu, ale już teraz mogę powiedzieć, że początek był średni, a teraz, po połowie kampanii wszystko się*rozwija i nie jest tak nudno. Hakowanie na mega +.
 
Jak nigdy nie miałem problemów z Uplay, to teraz z grubej rury… znów wyłączyła mi się*gra, przez co zapisy stanu gry nie zsynchronizowały się. Odpalając ją ponownie wybrałem opcję odczytu z dysku lokalnego, co było błędem, bo nie mogę kontynuować kampanii, tak jakby savy zniknęły, mimo, że są. Coś się z nimi stało, tak samo jak z tymi w chmurze… a już zacząłem 3 rozdział…
 
@Karesh, miałem kiedyś podobny problem przy Unity. Podczas gry wywaliło prąd na osiedlu, a kiedy wszystko wróciło do normy to gra odpalała mi się bez synchronizacji, wybór z dysku lokalnego też nie pomógł, nie dało się w ogóle zapisać gry itd. Pomogło usunięcie zapisów z katalogu, w którym leżą na dysku (tzn. skopiowałem je gdzie indziej tak na wszelki wypadek). Uruchamiając grę po tej czynności sama mi się zsynchronizowała i wszystko wróciło do normy, mogłem już grać od ostatniego zapisu. Nie pamiętam czy coś jeszcze robiłem w plikach.
 
@HuntMocy mam stare save, znalazłem jakieś*na necie, z początku 3 aktu, gdyby coś, lepsze to niż przechodzić*grę od początku ;)

Zaraz spróbuję, czy odpali na moich starych ;)

Edit: moje stare nie działają, niestety. Pojawia się*na szaro "Aiden Pearce - kontynuuj" i nic nie mogę z tym zrobić. Trudno, będę grał na czyiś, przejdę te 3 misje, to tyle co nic ;) a już naprawdę byłem strasznie zły wczoraj ;)
 
Last edited:
Skończyłem Watch Dogs. Powiem krótko, byłem pozytywnie zaskoczony. Być może lubię bardzo gry pokroju GTA i dlatego moja opinia jest taka a nie inna (chociaż uważam, że w starciu z GTA V nie ma totalnie szans). Początek WD był nudnawy, później fabuła zaczęła się*rozwijać. Niektóre momenty, szczególnie koniec był naprawdę trochę wymagający. Bardzo się cieszę, bo nie żałuję czasu spędzonego na grę. Na liczniku Xfire mam 24h ale w pewnym momencie nie zliczał mi godzin, więc przestałem go włączać. Trzeba by dodać + 5h :)

Teraz zabrałem się za dodatek i też mi się podoba, Ray daje radę ;)
 
"Piesek" (oraz Season Pass) po taniości w G2A.

Watch Dogs UPLAY CD-KEY GLOBAL – 8,68 zł
Watch Dogs – Season Pass DLC UPLAY CD-KEY GLOBAL – 4,11 zł


Od siebie dodam, że aktywacja Season Pass przeszła bezproblemowo i jeszcze UBI nie zablokowało mi zakupu ;)....
 
Skończyłem właśnie, w przerwie pomiędzy GTA V, dodatek do Watch Dogs. Przygoda z T-Bone'm również*przypadła mi do gustu.

W tym momencie nie rozumiem, czemu wszyscy aż tak zjechali ten tytuł. Czekam na drugą część. Chętnie zobaczyłbym Aidena i T-Bone'a znów razem.
 
Wyszło jakieś wydanie zbiorcze jedynki z wszystkimi dodatkami? Chciałbym wreszcie po to sięgnąć, ale nie znalazłem nic takiego, a kupno 'gołej' podstawki chyba nie ma już sensu.
Zazdroszczę, że masz czas grać w przeciętne gry... :p Ja to nawet z wishlist wywaliłem. Za duży i zbyt przeciętny tytuł, abym go i tak miał szansę skończyć. Nie ma nawet potencjalnego klimatu, który by mnie przyciągał. Chicago? Meh.
 
Last edited:
To nie jest zła gra tylko średnia z paroma fajnymi pomysłami, które czekają na rozwinięcie. Tak samo było z Assassin's Creed.
 
Im większa gra, tym więcej od niej wymagam. Ogólnie do takich tytułów mogą mnie przekonać dwa warunki: albo powszechnie pozytywne recenzje (np. GTA V), albo ciekawy - dla mnie - klimat (np. Mad Max). Do tego - w obu przypadkach - konieczny jest brak głosów o jakimś wyraźnym zabugowaniu (dlatego póki co odpuszczam - ale nie skreślam - Unity, choć klimatem kusiło i nadal kusi). W_D ani nie zbiera dobrych recenzji, ani nie ma ciekawego klimatu, ani nie słynie jako gra bezbłędna. Coś za dużo tych "ani".

To nie jest zła gra tylko średnia z paroma fajnymi pomysłami, które czekają na rozwinięcie. Tak samo było z Assassin's Creed.
Dlatego nie skreślam z góry sequela. Zresztą to może być dobry przykład - od AC1 się "odbiłem", natomiast AC2 uważam za grę genialną, a z kontynuacjami wręcz kultową.
 
Last edited:
Już czekam na tą kampanię promocyjną tytuł (zapewne na tegorocznym E3) :smile: ...


Ciekaw jestem czy UBI po pierwszym WD oraz Division (oraz wielu innych swoich tytułach - ale te dwa to wzorcowe przykłady) oduczy się kłamania w żywe oczy promując swoje tytuły.
 
Już czekam na tą kampanię promocyjną tytuł (zapewne na tegorocznym E3) :smile: ...


Ciekaw jestem czy UBI po pierwszym WD oraz Division (oraz wielu innych swoich tytułach - ale te dwa to wzorcowe przykłady) oduczy się kłamania w żywe oczy promując swoje tytuły.

W takie cuda bym nie wierzył niestety wiekszość ludzi to ...idioci nie potrafią się oprzeć kampaniom rekllamowym, ani być samodzielnymi w decyzji, poza tym szybko zapominają co było.
A jakby to nie zadziałało to dadzą coś niby w gratisie, ludzie małpiego rozumu dostają jak widzą coś z napisem że gratiś i kupuja wtedy bez zastanowienia, że i tak płacą za ten gratis, nic się nie zmieni Ubi zamydli wszystkim oczy, po raz kolejny, a na premierę opchną z 5-7mln sztuk.
 
Top Bottom