Wątek miłosny - prośba o radę

+
Cześć!
Jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o przygody Geralta. Początek mojej podróży z tym jakże interesującym bohaterem rozpocząłem od 3 części gry (nie czytałem sagi).
Jako nowy użytkownik nie mogę stworzyć nowego tematu więc zapytam tutaj: czy istnieje jakiś sposób na "naprawę" moich relacji, z którąkolwiek z czarownic? Wyznałem miłość Triss nie mając w ogóle świadomości, że później będę miał okazje to samo z Yenn... co oczywiście zrobiłem (czas w fabule gry pomiędzy spotkaniem Triss i Yenn jest OGROMNY). Skutek tego jak zapewne wiecie był opłakany: przypięły mnie do łóżka i zostawiły na pastwę Jaskra :( Biorąc pod uwagę, że nie znałem wcześniejszych relacji między bohaterami jak i wyniku wyznania miłości każdej z nich nie chciałbym kontynuować dalszej przygody bez flirtowania z czarodziejkami...
 
Mam pytanie. Ponieważ chcę być z yennefer to czy jak cofnę się w fabule do misji z triss i nie wyznam jej miłości i będę przechodził grę od tego momentu jeszcze raz to czy normlanie będę z yen?
 
Mam pytanie. Ponieważ chcę być z yennefer to czy jak cofnę się w fabule do misji z triss i nie wyznam jej miłości i będę przechodził grę od tego momentu jeszcze raz to czy normlanie będę z yen?
Pod warunkiem, że zrobisz jeszcze misję Ostatnie Życzenie z udziałem Yen.
 
Pod warunkiem, że zrobisz jeszcze misję Ostatnie Życzenie z udziałem Yen.
Bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze takie pytanie bo słyszałem że może wystąpić ewentualnym problem z tym że zapisy gry się same usuwają i czy jest jakaś możliwość ponownego ich odzyskania w takim wypadku (platforma xbox)
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze takie pytanie bo słyszałem że może wystąpić ewentualnym problem z tym że zapisy gry się same usuwają i czy jest jakaś możliwość ponownego ich odzyskania w takim wypadku (platforma xbox)
Niestety nie pomogę, bo nie mam xboxa i nie wiem jak to funkcjonuje. Najlepiej ręcznie robić sobie kopie zapasowe zapisów i zrzucać, na przykład, na dysk przenośny. Z PS4 się tak da, z xboxem też powinno.
 
Top Bottom