Wątek miłosny

+
Wątek miłosny

Nie czytając uprzednio książek, z Yennefer zapoznając się tylko na początku gry, zdecydowałem się na wątek miłosny z Triss, później jednak zdecydowałem, że opierając się na tej źródłowej fabule powinienem wybrać Yen, niestety jest troszkę za późno. Jestem w trakcie wykonywania questa "Ostatnie życzenie" i mam dylemat, bo nie chcę zostawić Geralta samego na koniec. Czy jest możliwość wywołania ostatniego questa z Triss w konsoli, czy coś w ten deseń? Dzięki.

//oczywiście jeśli temat już był, to przepraszam :)
 
Last edited:
Triss czy Yenefer, Yenefer czy Triss

Witam
Mam pytanie do osób które kombinowały z romansami w trzeciej części naszego ulubionego Wiedźmina.
Za pierwszy razem kiedy przechodziłem grę, wyznałem miłość Triss jak i Yenefer kto przeszedł ten wie jak się skończy, według mnie bardzo fajna opcja.
Za drugim razem wyznałem miłość Triss a Yen powiedziałem że czar prysł.
Za trzecim razem chciał bym wyznać miłość Yenefer ale mam pewne wątpliwości co do fabuły, a mianowicie.
Czy jak pozwolę odpłynąć Triss do Koviru to czy pomoże ona przy ochronie Ciri w trakcie ataku Dziekiego Gonu na Kear Morhen czy nie będę mógł prosić jej o pomoc, co jest sensowne gdyż nie mam jak się z nią spotkać a tego bym nie chciał.
Czy jest ktoś kto mógł by rozwiać moje wątpliwości?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
@Pointer669, zanim założysz nowy temat, sprawdź czy już takiego nie ma. Zwracaj też uwagę na dział, w którym piszesz, bo inaczej możesz komuś popsuć grę spoilerami.
 
Będzie przy obronie Kaer Morhen, bardziej "kanoniczna' jest Yenefer, bo w końcu to Geralt chciał by związała ich miłość, a nie na odwrót. :)
 
Javier66a znam kanon spoko ;)
Bałem się tylko tego że jak wybiorę Yen nie zobaczę już Triss, dzięki za ppomoc.
HuntMocy przepraszam za spoiler, miałem zaznaczyć że takowe mogą się pojawić.
 
Top Bottom