Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

+
Po ostatnim patchu, Letho nie działa tak jak powinien. Rzuciłem go w rządek brązowych kart przeciwnika, a on zamiast je zjeść poleciał prosto na cmentarz wroga.
Kompresja artefaktowa raz po położeniu na stół odpaliła wersję premium, mimo że mam zwykłą.
 
Bugów jest od groma, po użyciu medyka Nilfgaardu, nie mogłem wybrać karty do wskrzeszenia, wybrałem ją dopiero po wejściu w cmentarz przeciwnika, jednak wskoczyła mi na stół dopiero gdy licznik wynosił 0 i ostatecznie nie dałem rady aktywować jej umiejętności, gra zaliczyła kilkusekundowego freeza... a w skutek tego przegrałem... karty które przeglądam w zakładce kolekcji, samoczynnie się zmieniają... brawo, więcej zabugowanych patchy by się przydało.
 
Wraz z nowym patchem podzieliliście szpiegów na 2 kategorie. Kategoria podwójnych agentów nie ma ikony oczka, agenci mają.
Ithlinne Aegli jest Agentką, a takiego oczka nie ma.
 
Nie wiem czy to bug czy tak teraz działa karta Kambi.

Położyłem Kambi nic się nie działo przez kilka tur, zakończyłem turę i Hemdall pojawił się dopiero na początek rundy następnej,..What the Hell?
Także zaczynałem ostatnią rundę z -16 punktami. Jak tak ma działać moja złota karta, to ja dziękuje.
 
burza1982;n9426401 said:
Nie wiem czy to bug czy tak teraz działa karta Kambi.

Położyłem Kambi nic się nie działo przez kilka tur, zakończyłem turę i Hemdall pojawił się dopiero na początek rundy następnej,..What the Hell?
Także zaczynałem ostatnią rundę z -16 punktami. Jak tak ma działać moja złota karta, to ja dziękuje.

Kambi przyzywa teraz Hemdala po śmierci, więc to normalne, że przyzwał się na początku kolejnej rundy.
 
Nexxurio;n9426641 said:
Kambi przyzywa teraz Hemdala po śmierci, więc to normalne, że przyzwał się na początku kolejnej rundy.

pfff....to tragedia karta.
Jak nie mam karty, aby siebie samego uderzyć tracąc przy tym ruch i kartę (kolejny minus tego zagrania) to jeszcze Hemdall przechodzi na nastęoną rundę i zaczynam na -16.
Tylko pogratulować pomysłodawcy.
Best golden card ever!
Niby złota mają być pomocne ale chyba tak nie jest w przypadku Kambi.
 
Czy ktos wie o co biega z egzekutorem bygady impera? Jej umiejetnosc losowego ranienia za 2 pkty, wcale nie jest losowa. Kazdy przeciwnik wybiera cel. Poza tym, sytuacja, ze przeciwnik wystawia 3 emisariuszy pod rzad po tym wyrzuca egzekutora brygady impera i dzieki temu ma 4 x po strzale za 2pkty i to jeszcze nie losowym - to jest chore. Opis tej karty jest absolutnie mylacy i wadliwy.
 
kotwica407;n9436971 said:
fubuki81 A gdzie w opisie tej karty jest napisane, że bije losowo?

Za kazdym razem, kiedy po stronie przeciwnika pojawi sie szpieg, zran losowege wroga o 2.......

Ta karta jest kompletnie niezbalansowana, co ture za kazdego szpiega, ktory pojawil sie po stronei rpzeciwnika w danej turze, uderza za 2 pkty w wybranego wroga. Do tego jeszcze mzoe wpasc za jej sile plus gdy pojawia sie pod koniec rundy, gdy na stole jest pelno szpiegow to uderza za X razy 2, gdzie X to ilosc szpiegow....To jest chore po prostu.
P.S. Ponawiam pytanie o co biega z ta karta?

 
Last edited:
dwie gry z rzędu trafił mi się taki bug. Dobrało mi kartę której nie ma, nie można kliknąć, nie można wymienić, a mimo to liczy do talii, i pozostawia pustą przestrzeń:

może to karta "widmo"? badum tss (tak mam ją w talii, ale ostatnio coś jej nie widuje)



 
tdannz;n9437401 said:
dwie gry z rzędu trafił mi się taki bug. Dobrało mi kartę której nie ma, nie można kliknąć, nie można wymienić, a mimo to liczy do talii, i pozostawia pustą przestrzeń:

może to karta "widmo"? badum tss (tak mam ją w talii, ale ostatnio coś jej nie widuje)




Skąd się na twojej stronie Egan wziął?
 
fubuki81;n9437311 said:
Za kazdym razem, kiedy po stronie przeciwnika pojawi sie szpieg, zran losowege wroga o 2.......
Na przyszłość zapoznaj się z angielskim opisem tej karty. Polskie opisy są niestety bardzo często godne pożałowania. W tym przypadku w angielskim opisie nie ma mowy o losowym celu.
 
[BUG] Myszowór i dobierana karta nie trafiająca do ręki

Po ostatnim patchu zauważyłęm mega denerwujący i często psujący wręcz rundę bug Myszowora. Otóż po dobraniu kart jedna z nich, często ta silniejsza, zawisa w powietrzu i nie trafia do ręki. To znaczy, trafia ale gra jej nie widzi i nie można jej odrzucić. Np. osttnio dobrałem morkvarga i szczęśliwy chciałem go odrzucić. Ale gra nie pokazała mi go w ręce, bo wisiał sobie radośnie w powietrzu, zasłaniając mi rzędy walki w zwarciu. Nie mogłem go odrzucić żadną kartą. Dodatkowo psuł w ogóle odrzucanie, bo jego opis wywalało na pół ekranu i dało się zaznaczyć tylko jego. A NIE DAŁO SIĘ GO ODRZUCIĆ BO NIE BYŁ OFICJALNIE NA RĘCE. Podobne sytuacje zdażyły mi się z Wojownikiem an craite i juttą. Po kilka razy. w sumie w ciągu dwóch dni miałem 5-6 takich akcji. Nie jest to reguła, ale tego buga zauważyłęm tylko na Myszoworze.
 
Last edited:
Opis Egzekutorów Brygady Impera nie zgadza się ze stanem faktycznym. Napisane jest że po pojawieniu sie szpiega zadają 2pkt obrażeń losowej jednostce, kiedy w rzeczywistości zadają je wybranej jednostce. Co ciekawe ten błąd jest tylko w wersji polskiej z tego co wiem. Opis angielski mówi że po prostu zadają 2 punkty obrażeń wrogowi gdy pojawia się wrogi szpieg.
 
Gronthollo665;n9453481 said:
Opis Egzekutorów Brygady Impera nie zgadza się ze stanem faktycznym. Napisane jest że po pojawieniu sie szpiega zadają 2pkt obrażeń losowej jednostce, kiedy w rzeczywistości zadają je wybranej jednostce. Co ciekawe ten błąd jest tylko w wersji polskiej z tego co wiem. Opis angielski mówi że po prostu zadają 2 punkty obrażeń wrogowi gdy pojawia się wrogi szpieg.

No popatrz, gra robiona przez polską firmę, a nie potrafią ogarnąć opisów w tym języku :facepalm:
 
Cardbacki kart Skellige są niewidzialne, przy otwieraniu beczek jak i w menu wyboru tali.
 
Last edited:
Iris źle działa, albo jest źle opisana. Jeśli rzucę ją na drugą stronę, ale zabije ją przeciwnik to wzmacnia jego karty, a nie te po mojej stronie.
 
No Title

Siema.
Dlaczego po odebraniu pancerza ta karta zbuffowala sie o 8? Dostala 3x 2 hit od drakkara i zrobilo jej sie nagle +8 zamiast 6-2+4....
 

Attachments

  • photo169021.jpg
    photo169021.jpg
    96.3 KB · Views: 34
Top Bottom