Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

+
Tertyon;n10291242 said:
Doppler - w talii ST działa tak jak powinien, natomiast w talii Potworów daje do wyboru jednostki spoza frakcji (np NF czy SK)... Grając na potyczkach Królową Krabopająków ani razu nie udało mi się uzyskać propozycji choćby jednej karty potworów z dopplera. Poza tym stworzona z dopplera wyrocznia (w talii ST) nie buffuje się, choć powinna (zagrana z ręki "normalna" wyrocznia się buffowała).

Jeśli chodzi o wyrocznie to ona stworzona w jakikolwiek sposób często nie procuje efektu choć zazwyczaj tylko w turze w której weszła a później już działa
 
areq21 Niestety, ale z dopplera nie działała mi w ogóle. Ani razu. Sprawdzałam to potem, bo np. ze zwiadowcy elfów działała prawidłowo, buffowała jak powinna. Z dopplera nie.
 
Tertyon;n10294402 said:
areq21 Niestety, ale z dopplera nie działała mi w ogóle. Ani razu. Sprawdzałam to potem, bo np. ze zwiadowcy elfów działała prawidłowo, buffowała jak powinna. Z dopplera nie.

A widzisz mi z zwiadowcy często nie działa najlepsze jest to że czasem stoją dwie i jedna się buffuje druga nie

A co do doplera to w sumie chyba nigdy nie gralem scoia pod to
 
areq21;n10294472 said:
A widzisz mi z zwiadowcy często nie działa najlepsze jest to że czasem stoją dwie i jedna się buffuje druga nie

A co do doplera to w sumie chyba nigdy nie gralem scoia pod to

No u mnie ostatnio doppler jest takim must-have :) Inna sprawa, że z wyroczniami ogółem miałam problem od świątecznej aktualizacji, bo np. nie zawsze mi się buffowały, gdy buffowali się strażnicy - tzn. jak miałam jakiegoś na stole/ręku to ok, ale gdy zagrywałam kartę specjalną i strażnik się buffował w talii, to wyrocznie niekiedy miały z tym problem. Teraz nie gram ze strażnikami, więc trudno mi powiedzieć, czy to tylko wyrocznie z dopplera, czy ogólnie, ale pamiętam, że taki problem był.

A przy okazji, to wciąż nie został zmieniony opis tego krasnoluda za 9 pkt, który ma po polsku "ulepsz sojusznika o 3", a tak naprawdę go wzmacnia.

EDIT: Rzeczywiście, przed chwilą grałam zwiadowcą, który stworzył wyrocznię i zbuffowała się tylko raz na 5 tur... To też należałoby naprawić.
 
Last edited:
Talia: Potwory
Karta: Oszluzg
Bug: Umiejętność karty(pochłoń kartę z cmentarza i przyzwij z talii jej kopię) czasami się nie aktywuje.
Edit: Nieważne zapomniałem, że zmieniłem deck w talli i nie miałem po prostu tych kart :p
 
Last edited:
Ponadto gdy Dragoni Vrihedd boostują jednostki w ręce a wyrocznia jest na stole to czasem się bufuje, a czasem nie. To mi wygląda na buga, bywa czasem że mam 2 wyrocznie na stole i jedna z nich się bufuje, a druga nie.
 
Swooneb;n10381052 said:
Ponadto gdy Dragoni Vrihedd boostują jednostki w ręce a wyrocznia jest na stole to czasem się bufuje, a czasem nie. To mi wygląda na buga, bywa czasem że mam 2 wyrocznie na stole i jedna z nich się bufuje, a druga nie.

Potwierdzam, czasem tak się dzieje. Do tego coś się poknociło, i obrazki na karcie Lamia są w jakiejś niskiej rozdziałce.
 

Guest 4250952

Guest
Sytuacja: Jest zagrany Traper z talii Scoia'tael i teraz gdy na stole ląduje Dennis Cranmer to logiczne byłoby, żeby Traper wzmocnił się o 3, a wzmacnia się o 1. Czyli w tym przypadku nie działa jego podstawowa właściwość.
 
Czy jak gość ulepsza i zagra zwiadowce to on nie idźcie do cmentarza? I w jaki sposób można odrzucić kartę?
 
Last edited:
Swooneb;n10381052 said:
Ponadto gdy Dragoni Vrihedd boostują jednostki w ręce a wyrocznia jest na stole to czasem się bufuje, a czasem nie. To mi wygląda na buga, bywa czasem że mam 2 wyrocznie na stole i jedna z nich się bufuje, a druga nie.

Podbijam, również zaobserwowałem problem i jest dość irytujący w wyrównanych grach. Nie można polegać na własnych kartach i czasami traci się przez to tak cenne CA.
 
Wikli;n10510032 said:
Swooneb 5ander5 Keymaker7 Problem ten został dokładnie opisany w wątku "Bug z wyrocznią". Podsyłam link, do niego:

https://forums.cdprojektred.com/foru...wyroczni%C4%85

Jest tam oficjalna informacja od Vattiera z CDPR, powinna ona rozwiać większość wątpliwości ;)

No to nieźle, ponad 1,2k h przegranych a człowiek wciąż się nowych rzeczy uczy. W takim razie sobie przemyślę w następnych grach poprawne pozycjonowanie.
 
Trzy razy zdarzyło mi się że karta Saskia nie wymienia mi kart - po prostu ląduje na stole i nic sie nie dzieje - mam wrażenie że dzieje sie to po uzyskaniu złotej kart z Janka np po wymianie karty Ciri:Szarża.
 
Last edited:
Błędy zaobserwowane na arenie
Bohater : Francesca
Karta : Shilard
Sytuacja 1) Przy wybraniu karty przeciwnika, karta gracza wraca z powrotem do jego decku (przeciwnik otrzymuje kartę - nie wiem jaką) / gracz otrzymuje wybraną kartę przeciwnika
Sytuacja 2) Przy wybraniu karty przeciwnika, przeciwnik nie otrzymuje żadnej karty, trafia do jego decku, bądź znika z gry / gracz otrzymuje wybraną kartę - Darmowa karta za +9 pktów

Przy wybraniu karty gracza, gra zachowuje się normalnie

Krasnoludzki traper - czasami otrzymuje obrażenia od mrozu i nie resetuje się

Po aktualizacji zniknęło również kilka kart z kolekcji, której egzemplarze były zarówno w wersji zwykłej i premium
 
Spory bug : Shilard 2 razy przegrał mi grę , daje przeciwnikowi 9 pkt i kartę mnie dając absolutnie nic, tak więc trafiony sklep na sterydach ....
 
Nowy patch, nowe bugi:
Przede wszystkim towarzysze iris i sara/janek = wszystkie te karty odrzucają/wtasowują, ale już nie dobierają losowej/wybranej karty, czyli gwarantowane -1 do kart na ręce.
Edit: Krasnoludzki traper boostuje się o 2 zależnie od humoru. Raz działa, raz nie.
Kolejna rzecz, która wg mnie powinna zostać poprawiona, to utrata zdolności/wytrzymałości po odblokowaniu karty. Fałszywa ciri raz zablokowana nigdy nie odzyskuje swojej wartości i po odblokowaniu nie wraca na stronę tego, kto pierwotnie ją zagrał. Wytrzymałość powinna wracać po odblokowaniu jednostki.
 
Last edited:
Karta KP Sheala, czasami zdaza sie, ze nie dobiera karty po zagraniu spella, Olgierd zniknal, nie pojawil sie jako carry over, draugh stworzyl tylko 1 wartownika w rzedzie. Przeciwnik zagral Shilarda, dostal karte, ja nie dostalem. Wszystko zdazylo sie na arenie, nie wiem jak z rankedami.
 
Last edited:
BUG?
Właśnie rozgrywałem sobie spokojnie talię, pewna wygrana, ostatnie dwie karty, druga runda, aż tu nagle zagrywając ostatni piorun Shealą NIE WYCIĄGNĘŁA/DOSZŁA ŻADNA KARTA z talii. W talii było jeszcze 12 kart, z czego połowa to jednostki. Ja się pytam dlaczego? :( Aha, byłbym zapomniał... ranked.
 
Last edited:
Sytuacja dosc komiczna. Zagrywam Sigrdrife, zeby wskrzesic srebrna karte, ale sie nie dalo. 2 tury pozniej przeciwnik zagrywa Mazidlo, wskrzesza swoja jednostke i wyskakuje mu Cerys na tablice :)
 
Top Bottom