Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

+
Talia: Scoia
Karta: Wyrocznia

Bug: Przeciwnik grał Scoia, w 1. turze rzucił wyrocznię, w 2. turze rzucił drugą wyrocznię a na koniec tej tury obie wyrocznie się wzmocniły. W 3 turze rzucił chyba Panterę, na koniec tury obie wyrocznie się wzmocniły ... O co chodzi?
 
Last edited:
grelson2;n10685401 said:
Talia: Scoia
Karta: Wyrocznia

Bug: Przeciwnik grał Scoia, w 1. turze rzucił wyrocznię, w 2. turze rzucił drugą wyrocznię a na koniec tej tury obie wyrocznie się wzmocniły. W 3 turze rzucił chyba Panterę, na koniec tury obie wyrocznie się wzmocniły ... O co chodzi?

Dodam, że wyrocznie wzmacniają się również po rzuceniu alzura, np z Itliny, więc zdaje się że to bug.
 
grelson2;n10685401 said:
Talia: Scoia
Karta: Wyrocznia

Bug: Przeciwnik grał Scoia, w 1. turze rzucił wyrocznię, w 2. turze rzucił drugą wyrocznię a na koniec tej tury obie wyrocznie się wzmocniły. W 3 turze rzucił chyba Panterę, na koniec tury obie wyrocznie się wzmocniły ... O co chodzi?

wyrocznia i pantera były zagrywane bezpośrednio ? czy wcyiągane jakimś rekonansem, alzurem albo z doplera?

 
Talia: Scoia
Karty: Krasnoludzki traper + Krąg przywołań

Bug: Przeciwnik zagrywa krasnoludzkiego trapera, ja krąg przywołań. Przywołuje się pułapka zapalająca (bug, bo pułapka zapalająca jest Agentem, więc nie powinien na nią działać krąg). Nie wiem, jak to działa przy innych podobnych (np Siewcy zarazy), ale albo to bug, albo opis kręgu jest nie do końca OK
 
Hmmm miał ktoś problem, że po ustawieniu karty w profilu gracza (w moim przypadku Hima) nie da się na stałe zmienić karty na inna bo po każdym wejściu do profilu znów jest ta sama nie zmieniona karta?
Chyba jest już ok.
 
Last edited:
crizzis1;n10688981 said:
Talia: Scoia
Karty: Krasnoludzki traper + Krąg przywołań

Bug: Przeciwnik zagrywa krasnoludzkiego trapera, ja krąg przywołań. Przywołuje się pułapka zapalająca (bug, bo pułapka zapalająca jest Agentem, więc nie powinien na nią działać krąg). Nie wiem, jak to działa przy innych podobnych (np Siewcy zarazy), ale albo to bug, albo opis kręgu jest nie do końca OK

Pułapka zapalająca nie jest agentem. Jest maszyną,sługą. Ma również umiejętność szpiegowania. Miano szpiega na kartach widnieje w umiejętnościach a nie w kategorii,przynależności danej karty.
Cantarella, Talar, Yavinn i Udarlyk są agentami i to tych kart nie skopiujesz kręgiem przywołań. Reszta w zasadzie powinna dać się skopiować, czy to czarodziej czy oficer.

Wspominałem niedawno że karty są słabo potagowane i mogą wprowadzać w błąd, zwłaszcza tych początkujących graczy:D

Niewiem jak z pułapką, ale krowie truchło da się kręgiem stworzyć zdarzyło mi się pare razy :)
 
Last edited:
Hmmm Co prawda nie a propos błędów w kartach (WYBACZCIE) ale zauważyłem, że w menu gdzie możemy podpatrzeć pozycję w nagrodach dziennych źle nam pokazuje...Wygrałem 4 a pokazuje 18 :p i to nie pierwszy raz inaczej pokazuje niż faktycznie wygrałem rund.
 
Licznik Cerys An Craite nie zmniejsza się jeśli wskrzesimy jednostkę z cmentarza przeciwnika (w moim przypadku po zagraniu Medyka z Vicovaro, ale być może karty pokroju Klucznika również nie dają pożądanego efektu). Błąd w opisie karty lub w jej działaniu.
 
DarkDragonAC;n10767641 said:
Licznik Cerys An Craite nie zmniejsza się jeśli wskrzesimy jednostkę z cmentarza przeciwnika (w moim przypadku po zagraniu Medyka z Vicovaro, ale być może karty pokroju Klucznika również nie dają pożądanego efektu). Błąd w opisie karty lub w jej działaniu.

Błąd w opisie. Licznik Cerys spada tylko, gdy gracz, który ma ją na cmentarzu wskrzesi jednostkę ze swojego cmentarza.
 
Top Bottom