Ważna informacja dla użytkowników PlayStation

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W następstwie naszych rozmów z PlayStation podjęta została decyzja o tymczasowym zawieszeniu cyfrowej dystrybucji Cyberpunka 2077 za pośrednictwem PlayStation Store. Pudełkowe wydanie gry na konsolę PlayStation 4 jest nadal możliwe do kupienia w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wszystkie zakupione kopie gry — zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym — będą nadal otrzymywać wsparcie techniczne i aktualizacje.

Zgodnie z naszą wiedzą, od dziś wszystkie osoby, które nie chcą czekać na aktualizacje i chcą zwrócić swoją cyfrową kopię Cyberpunka 2077, mogą złożyć wniosek o zwrot kosztów za zakup gry na stronie https://www.playstation.com/pl-pl/cyberpunk-2077-refunds/.

Pracujemy, aby Cyberpunk 2077 jak najszybciej wrócił do PlayStation Store.
 
Nie rozumiem tej całej afery wokół gry. Podobno są problemy na PS4. Sama mam w domu PS4 najstarszą wersje. Kupiliśmy i zainstalowalismy grę. Od razu pobrał sie patch 1.04. Od samego początku gra chodziła świetnie, Nie ma żadnych bugow ani nie wyrzuca z gry, wszystko plynnie i bez zawieszek czy tez klatkowania nawet podczas jazdy autem. Grafika? Po wyłączeniu ziarna filmowego sie poprawiła i byla dosyć ładna ale na pewno nie taka jak pokazują ludzie na forach czy youtube...poprostu dużo lepsza. Patch 1.05 wprowadził rewolucje. Wizualnie wyglada mega lepiej, i co najwazniejsze ze dalej chodzi perfekcyjnie. Po patchu 1.05 jeden jedyny problem który sie pojawił to problem wyjścia z ustawień. Po prostu nie dało sie wyjsc. Po restarcie gry problem znikł i nie pojawił sie juz więcej. Czy Ktos jest w stanie wytłumaczyć dlaczego u mnie tak gra działa a u innych nie?
 
Mnie bawi ta cała fala hejtu... Ludzie ktorzy graja na ps4 nie zglaszaja wiekszych problemow. Tylko jakis konkretny procent ludzi beczy że grac sie nie da... Ale jak sie ma toster (bo nie ukrywajmy ze ps4 juz ledwo daje rade) a nie zmniejszy sie jakosci grafiki to nic dziwnego ze gra bedzie się wykładała. Ja mam ps5 i owszem na 10 czy tam 12h gry wywalilo mi 3 razy gre mialem jakies tam minimalne braki w filmikach ze znikala bron z reki albo jakies inne pierdoly (patch 1.1 wtedy byl) ale gra sie bosko. Nie żałuję zakupu przed premierą bo czekalem na ta gre...teraz z kazdym patchem jest coraz lepiej i czekam na pelny upgrade do ps5 aby uslyszec ze ps5 wyje i wykorzystuje 100% mocy na grafice cyberpunka
 
Szczerze nie dziwię się, Sony to pazera i liczyć w kwestiach technicznych można tylko na Microsoft.
 
Last edited:
Mnie bawi ta cała fala hejtu... Ludzie ktorzy graja na ps4 nie zglaszaja wiekszych problemow. Tylko jakis konkretny procent ludzi beczy że grac sie nie da... Ale jak sie ma toster (bo nie ukrywajmy ze ps4 juz ledwo daje rade) a nie zmniejszy sie jakosci grafiki to nic dziwnego ze gra bedzie się wykładała. Ja mam ps5 i owszem na 10 czy tam 12h gry wywalilo mi 3 razy gre mialem jakies tam minimalne braki w filmikach ze znikala bron z reki albo jakies inne pierdoly (patch 1.1 wtedy byl) ale gra sie bosko. Nie żałuję zakupu przed premierą bo czekalem na ta gre...teraz z kazdym patchem jest coraz lepiej i czekam na pelny upgrade do ps5 aby uslyszec ze ps5 wyje i wykorzystuje 100% mocy na grafice cyberpunka

dokładnie, gram odpoczatku na ps4 slim i śmiga- bugi są, krasze też, ale da sie wytrzymać
 
Jeżeli deweloper decyduje się wydać daną grę na daną platformę, to jego obowiązkiem jest zadbać by ta gra spełniała minimalne standardy przewidziane dla danej platformy - nie ma znaczenia czy to PC, PS5, PS4, Nintendo Switch czy Commodore 64.
I naprawdę życzę Wam powodzenia w życiu jak kupujecie gry za ponad 200zł i jesteście zadowolenii bo "bugi są, krasze też, ale da sie wytrzymać ".
 
Jeżeli deweloper decyduje się wydać daną grę na daną platformę, to jego obowiązkiem jest zadbać by ta gra spełniała minimalne standardy przewidziane dla danej platformy - nie ma znaczenia czy to PC, PS5, PS4, Nintendo Switch czy Commodore 64.
I naprawdę życzę Wam powodzenia w życiu jak kupujecie gry za ponad 200zł i jesteście zadowolenii bo "bugi są, krasze też, ale da sie wytrzymać ".

Polecam mieć mniej oczekiwań od życia. 200 zł to nie są jakieś super duże pieniądze.
 
Jeżeli deweloper decyduje się wydać daną grę na daną platformę, to jego obowiązkiem jest zadbać by ta gra spełniała minimalne standardy przewidziane dla danej platformy - nie ma znaczenia czy to PC, PS5, PS4, Nintendo Switch czy Commodore 64.
I naprawdę życzę Wam powodzenia w życiu jak kupujecie gry za ponad 200zł i jesteście zadowolenii bo "bugi są, krasze też, ale da sie wytrzymać ".
Posłuchaj dla niektórych da się wytrzymać takie rzeczy bo gra się bardzo przyjemnie i nie ma wielu gier w które można pograć równie przyjemnie a tym bardziej w ostatnich latach. Nie należę do tej grupy graczy sam, znam wiele osób które tak jak ja grają tylko w jedną grę na jakiś czas - powiedzmy moje gry które przechodziłem przez ostatnie lata i mnie szczerze cieszyły to RDR II, Wiedzmin 3 a teraz ta gra
 
Polecam mieć mniej oczekiwań od życia. 200 zł to nie są jakieś super duże pieniądze.
Powiedz to komuś kto zarabia minimalną i kupuje 2-3 gry na rok.
Zajebiste tlumacznie. Choćby i 10 zl, to kupuje, place i mam dostac to za co płacę. Co za roznica jaka to kwota. Jak kupisz apartament ogladając tylko z zewnątrz i po podpisaniu papierów wejdziesz pierwszy raz do środka i zobaczysz stan wymagający kompletnego remontu, krzywizny itd chociaz z wierzchu wygladalo ok to tez przymkniesz oko?
Przepraszam, ale takie tlumaczenie ze 200 zl nie majatek to idiotyzm w czystej postaci.
 
Mam pytanie do użytkowników ps4 którzy chcąc zwrócić wersję pudełkową wypełnili formularz że nie chcą zwrotu na PayPala.

Czy ktokowiek dostał już zwrot, albo chociaż odpowiedź co dalej?
 
Zastanawiam się czy tylko ja zostałem olany, czy to taka polityka firmy. Wczoraj minęły dokładne trzy miesiące od mojego pierwszego maila do CD projekt w Temacie zwrotu wersji pudełkowej na PS4

Zapytanie na helpmerefund@cdprojektred.com nie przyniosło skutku, automat prosi o cierpliwość. Zapytanie do supportu przynosi dokładnie taki sam skutek, tylko odpowiada (chyba) człowiek. Dodatkowym smaczkiem jest to ze polska firma w odpowiedzi na polski formularz odpowiada w języku angielskim :facepalm:

Jest w tej firmie ktoś przeznaczony do kontaktu z marudami??
 

Similar threads

Top Bottom