Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby Aktualizacja 1.2 ukazała się zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem, niestety nie jest to aktualnie możliwe. Niedawny cyberatak na infrastrukturę IT naszego studia, jak również skala samej aktualizacji sprawiają, że będziemy potrzebowali nieco więcej czasu.


W porównaniu do wydanych wcześniej łatek, wymiar poprawek i usprawnień, których wprowadzenie zaplanowaliśmy w ramach Aktualizacji 1.2, jest znacznie większy. Jednocześnie chcemy, by efekt naszej pracy nad aktualizacją był przez Was w pełni odczuwalny. Dlatego zdecydowaliśmy o przesunięciu jej wydania na drugą połowę marca.


Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to informacja, na którą czekaliście. Chcemy jednak, aby aktualizacja, która ostatecznie trafi w Wasze ręce, zawierała wszystko, co zaplanowaliśmy. W miarę postępów będziemy przekazywać Wam kolejne informacje.


Dziękujemy Wam za cierpliwość i wsparcie.
 
Przez cyber atak gra na tym cierpi bo ktoś chciał na tym ktoś skorzystać,a po drugie jak kogoś to śmieszy to sam na tym cierpi
 
Dzięki za informacje. Doceniam i szanuje. Osobiście mogę poczekać, chociaż jest to praktycznie miesiąc. Aczkolwiek żyje nadzieją, że ta łatka urwie "to miejsce w którym plecy tracą swoją godność". Pozdrawiam i życzę spokojnej i zdrowej pracy nad ukończeniem projektu.
 
Wszystko spoko panowie, gierka super, tylko problem w tym, że największą przyjemność z niej doświadcza się na sprzęcie za kilkanaście tyś. zł. Dodam też, że według mnie fabuła jest trochę za krótka w porównaniu z tym co dostałem w Wiedźminie ale myślę, że nadchodzące DLC mi to zrekompensują. Powodzenia i 3majcie się tam chłopaki.
 
Jesteście najlepsi, kosicie konkurencję i to co zaprezentowaliście w Cyberpunku to jest totalna miazga. Pozytywna oczywiście. Wierzę w Was od samego początku, sam pracuję w IT i wiem jak czasami wywali się coś w developerce. Przechodzę CP2077 już 3. raz i muszę powiedzieć że za każdym razem przeżywam to inaczej. A to że są bugi czy inne glitche? Mnie to czasami bawi, ale nigdy nie wkurzyło.

Poczekam na 1.2, potem 1.3, i jak dowalicie jak z "Sercem z kamienia" czy "Krew i Wino" to się reszcie facjaty pozamykają!!

Dzięki Ekipa CDP!
 
@ Trancix A co jeśli by ci powiedzieli że nie warto czekać? Jest info że kontent będzie spory i ma być w pełni odczuwalny. To nie warto czekać?

Przy takiej ilości graczy zawsze znajdzie się jakiś smerf maruda, także niczym się nie przejmujcie tylko róbcie swoje. Hejt był jest i będzie. Trzymam kciuki i powodzenia.
 
Podziękowania za informację również ode mnie.
Trochę pomarudziłem niedawno na jakość niektórych elementów gry (choć pod innym nickiem), ale nie da się ukryć, że Wasza nowa produkcja ma w sobie pewien nieodparty urok. Chętnie powrócę do Night City za jakiś czas, wierząc że tym razem już z mniejszą ilością problemów.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
Moją cierpliwość i wsparcie macie zagwarantowane. To dobra wiadomość i z mojego punktu widzenia oczywisty kierunek działania. Jak dla mnie wasz produkt broni się sam i wzbudza mój niekłamany podziw. Świetna zabawa, wielokrotnie inspirująca, pouczająca a przy tym mądra i zabawna nie raz nie sto jeden razy. Przerosła moje oczekiwania nawet te skrzętnie ukrywane pod płaszczykiem "żeby nie zapeszyć". Mam nieodparte wrażenie, że z różnych względów wasz sukces wywołał duże fale w wielu basenach. Do niektórych dziubdziusiów należałoby wysłać betoniarkę i niech tak się stanie za sprawą A 1.2. Widzimy się kiedy się zobaczymy.

Ach, zapomniałam. W kwestii popędzania w Night City i w ogóle w życiu - czerpiąc inspirację z tysięcy twarzy i setek miraży - doświadczenie uczy, że warto pamiętać o nie popędzaniu, bo można stracić oddech a bywa, że i zgubić rytm.
 
Last edited:
a ja sobie poczekam z koljnym, przejsciem do tej 1.12 o ile bedzie zawierała jakas zawartość dodatkową lub do planowanych dodatków :)tak czy siak nowa postać czeka na aktualizacje i dodatki wszelkiej maści :) i kto wie może nim wyjdzie 2 duży dodatek uda sie dorwac w końcu kartę 3070/80 w normalnj cenie, która zastąpi moją 2070 super (kupiona mniej niz pół roku temu z przymusu bo 1070 zdechła)
w sumie to już bym chciał opcje zakupu wszystkich dodatków i spokojnie czekac tylko aż się same wtedy pobiorą haha
 
Mam nadzieję że solidnie popracujecie nad optymalizacją bo na sprzęcie który spełnia wymagania zalecane nie da się grać nawet na najniższych ustawieniach i zmniejszoną rozdzielczością. Albo sprostujcie wymagania sprzętowe jakie podaliście.
 
Lepiej żeby tam się w końcu znalazło oddalanie minimapy, i wybieranie ile chce wytwarzać przedmiotów.
O wywalaniu się gry już nawet nie wspominam.
Jeżeli mimo tego czekania, znowu będzie takie wielkie nic jak w styczniu, to do 2077 roku ta gra nie będzie naprawiona.
 
Last edited:
Spokojnie poczekam na waszą pracę:) Osobiście uważam już Cyberpunk za jedną z najlepszych gier w historii jeżeli chodzi o fabułę bo jest genialna:) BRAWO!!! Poprawcie otaczający świat i będzie pięknie w każdym calu!!! Trzymam kciuki...powodzenia:) Pozdrawiam
 
Super! Było to do przewidzenia aczkolwiek czekam z niecierpliwością na dalsze efekty waszej pracy. Gra jest super i trzymam za was kciuki!
 
Mam takie osobiste wrażenie, że CD Project Red wymyślił bajkę o ataku tak jak z tym Fake świrusem. Aby mieć pretekst nad pracami nad aktualizacją v1.2. Serio CDPR? Ile wy macie tam pracowników już szybciej aktualizacje wydaje Ubisoft i bez takich gliczy. Już lepiej Rockstar się potrafi wytłumaczyć ale po 8 latach pracy wydali dzieło.
 
Top Bottom