Ważna informacja dotycząca daty premiery Cyberpunk 2077

+
Rockstar nie jest najlepszym przykładem dewelopera. A ten gameplay to niestety równie dobrze mógł być render, ale fakt można nie pokazywać nic i żądać kasy w ciemno jak się chce. Pytanie tylko o sens takiego zakupu w ciemno.
Kup po premierze i sprawa załatwiona. Jeśli nie ufasz producentowi gier to nie powinieneś kupować preordera. Tak to działa w moim świecie
 
Ogłoszenie niechcący "przykryło" inne ważne wydarzenie w game-devlopmencie, ogłoszenie że This War of Mine wchodzi do kanonu lektur nieobowiązkowych w Polsce, tym samym podnosi się ranga elektronicznej rozgrywki.

Mimo iż niektóre serwisy podają to jako pewnik to jednak w rzeczywistości wciąż jest to tylko pomysł więc nie przywiązywałbym do tego zbyt dużej wagi na ten moment.
 

Guest 4390247

Guest
To ja teraz już kompletnie nie rozumiem bo piszesz jakbyś żył w izolacji i sposób promowania CP był dla ciebie dziwny.
To zaiste ciekawe co powiesz na promowanie Bloodlines2 gdzie pre-ordery i kilka wersji kolekcjonerki wystartowały natychmiast po ogłoszeniu że gra powstaje.
Zobaczę może przekopię pół internetu w poszukiwaniu jednego zapisu z rozgrywki, ale wątpię aby był, bo to "nieoficjalny" a takie są usuwanie bardzo szybko, ale odnoszę wrażenie, jeżeli nie wierzysz w 48min materiał że to gameplay to w sumie w nic nie uwierzysz.
W kwestii Bloodlines już pisałem. Uczciwie przyznali, że nie wiedzą ile jeszcze potrzebują czasu i nie podali konkretnego nowego terminu. Tak na marginesie, nie rozumiem po co w ogóle tutaj są personalne wycieczki. Uważacie inaczej niż ja? Ok, wszystko w porządku, po co takie teksty?
Post automatically merged:

Cóż, na grze Rockstara się nie zawiodłem, na trzech Wiedźminach również.
Porty na PC technicznie niestety wołają o pomstę do nieba. Wystarczy chociażby poczytać jak było z RDR 2, gdzie część graczy w ogóle nie mogła odpalić gry i nie było wiadomo dlaczego.
 
Niekiedy bardzo mi przeszkadza niebieski kolor przy postach.

Nie mogę być tym samym fanem, osobą od lat zajaraną produkcjami Cedepu, zaangażowanym userem skorym tak do pochwał, jak i do krytyki - bo wszystkie moje posty, których na forum napisałam ze dwa lub trzy przez te lata, lecą do kosza, nieważne są, nie liczą się. To nie jest moje zdanie, jestem kupiona.

I wiecie co, faktycznie jestem: należę do grona fanów tej firmy po prostu. Kupiła mnie swoim podejściem i produkcjami. Moderowanie jest prostą konsekwencją moich odczuć, nikt mnie do tego nie zmuszał ani nie mówił mi, co mam pisać.

Nie jestem fanem bezkrytycznym, ale fanem na tyle, że mam więcej zrozumienia dla obsuw, trudności czy obranych form komunikacji.

Liczę na świetną grę, tymczasem wracam do Velen.
 

Guest 4390247

Guest
Niekiedy bardzo mi przeszkadza niebieski kolor przy postach.

Nie mogę być tym samym fanem, osobą od lat zajaraną produkcjami Cedepu, zaangażowanym userem skorym tak do pochwał, jak i do krytyki - bo wszystkie moje posty, których na forum napisałam ze dwa lub trzy przez te lata, lecą do kosza, nieważne są, nie liczą się. To nie jest moje zdanie, jestem kupiona.

I wiecie co, faktycznie jestem: należę do grona fanów tej firmy po prostu. Kupiła mnie swoim podejściem i produkcjami. Moderowanie jest prostą konsekwencją moich odczuć, nikt mnie do tego nie zmuszał ani nie mówił mi, co mam pisać.

Nie jestem fanem bezkrytycznym, ale fanem na tyle, że mam więcej zrozumienia dla obsuw, trudności czy obranych form komunikacji.

Liczę na świetną grę, tymczasem wracam do Velen.
Kolejny przykład braku poczucia humoru ;) Niestety to działa w dwie strony. Mnie się nie podoba decyzja CDP Red, wyraziłem swoje zdanie w tej kwestii i niestety od razu stwierdziliście, że nie jestem fanem, np. Ty w komentarzu (naprawdę głupie jest takie dzielenie fanów na fanów bardziej i fanów mniej) i w ogóle poszło więcej ciekawych komentarzy.
 
Kolejny przykład braku poczucia humoru ;) Niestety to działa w dwie strony. Mnie się nie podoba decyzja CDP Red, wyraziłem swoje zdanie w tej kwestii i niestety od razu stwierdziliście, że nie jestem fanem i w ogóle poszło więcej ciekawych komentarzy.
"To nie mój żart jest nieśmieszny tylko ludzie nie mają poczucia humoru"
To co napisałeś nie było żartem tylko przytykiem do tego że CDP chowają się za moderatorami ktorzy ich bronią. To że napisales kilka emotek i napisałeś że to żart niczego nie zmienia.

Bo przecież jakbym Ci naubliżał i napisał na koniec "hehe żarcik taki, pozdro dla ludzi z poczuciem humoru" to nie znaczy że automatycznie tracisz prawo do czucia się urażonym.
 

Guest 4390247

Guest
"To nie mój żart jest nieśmieszny tylko ludzie nie mają poczucia humoru"
To co napisałeś nie było żartem tylko przytykiem do tego że CDP chowają się za moderatorami ktorzy ich bronią. To że napisales kilka emotek i napisałeś że to żart niczego nie zmienia.

Bo przecież jakbym Ci naubliżał i napisał na koniec "hehe żarcik taki, pozdro dla ludzi z poczuciem humoru" to nie znaczy że automatycznie tracisz prawo do czucia się urażonym.
Przepraszam w takim razie, jeżeli mój wpis kogoś uraził. Myślałem, że wszyscy jesteśmy graczami i fanami. Jak widać myliłem się. Są fani lepsi i gorsi. Więcej tego błędu nie popełnię. Są na szczęście fora, gdzie ludzie jednak trochę normalniej reagują. Widocznie tutaj nie ma sensu się udzielać.
 
niestety od razu stwierdziliście, że nie jestem fanem, np. Ty w komentarzu (naprawdę głupie jest takie dzielenie fanów na fanów bardziej i fanów mniej) i w ogóle poszło więcej ciekawych
Tu chodzi raczej o podejście, fani wspieraja, wierzą w to, że REDzi podejmą dobra decyzję a konsument wymaga, bo zapłacił więc ma prawo wymagać.

I tak się forum troszkę podzieliło na tych co wspierają i nie robią gownoburzy i na tych co grożą że będą anulowali preorder/sugeruja że nie rozsądne jest kupowanie preorderu CDP Red.
 
Mimo iż niektóre serwisy podają to jako pewnik to jednak w rzeczywistości wciąż jest to tylko pomysł więc nie przywiązywałbym do tego zbyt dużej wagi na ten moment.

No nie wiem czy to tylko pomysł decyzja zapadła MEN zaakceptowało, i tytuł wejdzie do lektur
 

Guest 4390247

Guest
Tu chodzi raczej o podejście, fani wspieraja, wierzą w to, że REDzi podejmą dobra decyzję a konsument wymaga, bo zapłacił więc ma prawo wymagać.

I tak się forum troszkę podzieliło na tych co wspierają i nie robią gownoburzy i na tych co grożą że będą anulowali preorder/sugeruja że nie rozsądne jest kupowanie preorderu CDP Red.
Po co w ogóle dzielić? Przecież jak ktoś kupił, tzn., że fanem jest, a jednocześnie ma prawo wymagać, bo przecież zapłacił za konkretny produkt. Bezsensowny podział kompletnie. Poza tym, jakbym nie wspierał to bym nie kupił wszystkich kolekcjonerskich edycji Wiedzminów, do tego Wieśka 2 też na x360 i później jeszcze raz edycji kompletnej na pc, CP 2077 kolekcjonerki w preorderze, a tutaj jak napisałem, że nie podoba mnie się działanie Redów to od razu na twarz dostałem, że fanem nie jestem i jazda dalej. Kompletny bezsens.
Post automatically merged:

Tak jeszcze tylko dodam, że jakby mnie nie zależało na sukcesie CDP to bym od nich nie wymagał nic, bo po co, ale spoko przecież fanem nie jestem ;)
 
Last edited by a moderator:
Po co w ogóle dzielić? Przecież jak ktoś kupił, tzn., że fanem jest, a jednocześnie ma prawo wymagać, bo przecież zapłacił za konkretny produkt. Bezsensowny podział kompletnie.
Myślę że ponad 70% gier jakie kupiłem w życiu to gry od studiów których nie jestem fanem, po prostu gra wyglądała na taką że mi się może spodobać. Nie wnikałem w inne produkcje tych studiów ani nawet nie próbowałem się dowiedziec czy są.
Wiec gry kupiłem, ale fanem tych producentów nie byłem, nie czułem potrzeby wspierania ich.

Więc kupno gry nie znaczy że jest się fanem jakiegoś producenta gier.
 

Guest 4390247

Guest
Myślę że ponad 70% gier jakie kupiłem w życiu to gry od studiów których nie jestem fanem, po prostu gra wyglądała na taką że mi się może spodobać. Nie wnikałem w inne produkcje tych studiów ani nawet nie próbowałem się dowiedziec czy są.
Wiec gry kupiłem, ale fanem tych producentów nie byłem, nie czułem potrzeby wspierania ich.

Więc kupno gry nie znaczy że jest się fanem jakiegoś producenta gier.
Ale kupno gry zawsze oznacza, że jest się konsumentem i płaci za konkretny produkt. Bez znaczenia czy się lubi dane studio, czy nie. Dorabianie do tego ideologii i tworzenie podziałów jest kompletnie bez sensu.
 
Tak jeszcze tylko dodam, że jakby mnie nie zależało na sukcesie CDP to bym od nich nie wymagał nic, bo po co, ale spoko przecież fanem nie jestem
Cyberpunka kupi wiele milionów graczy na świecie. Wielu z tych graczy ma jakieś wymagania, choć większość z graczy która stawia wymagania nie ma pojęcia o produkcji gier bo nawet snake nigdy nie wyprodukowali. No ale wymagania mają, i myślą że wiedza z jakimi problemami producenci gier się mogą zmagać. Jestem pewien że REDzi czytają opinie graczy i wiedzą jakie są opinie o poczynaniach studia wśród potencjalnych klientów i fanów. Odkąd pamiętam to zawsze czytali komentarze ludzi, z tym że rzadko coś pisali, no bo przeciez nawet jakby któryś się wypowiedział prywatnie to byłoby to odebrane jak stanowisko całej firmy. Wystarczy popatrzeć na to jak reagujesz na pisanie komentarzy wspierających Redów przez moderatorów. Wielu ludzi ma pewnie podobnie. Ale REDzi muszą bardzo uważać na swoje słowa wypisywane publicznie w takich sytuacjach, więc nie można się dziwić że nie chcą się wdawać w dyskusje z forumowiczami wśród których wielu trzyma widły i pochodnie i są gotowi ich uzyc w obronie swojej racji.
 
Tak o pre-orderach pisali REDzi.
Faktycznie, czuje lufę przy skroni i słyszę te ŻĄDANIA wyrzucenia kasy w ciemno.

Rozumiem rozgoryczenie, ale niektórzy się w tej krytyce studia trochę zapędzają jednak.


Dla mnie ta cała przesadna krytyka jest bardzo zabawna. Podobnie było chyba z W3 jak przesuwali też 2x. Ludzie niczego się nie nauczyli. I jeszcze chwalenie się na forum, że ktośtam anuluje pre-order :facepalm:
Szkoda gadać. Nie wszystko perfekcyjnie wyszło Redom w ostatnim czasie, ale jestem wielce daleki od obaw odnośnie gry i skazywania Cybera na porażkę (to brzmi dość absurdalnie...) co chyba niektórym sprawiłoby radość. Czekamy cierpliwie do 25-go, oraz do listopada. Niech dopracują tą grę. Chce dostać produkt najwyższej jakości. Dlatego wciąż mają mój kredyt zaufania, bo wierzę, że po prostu dowiozą. To tyle.
 

Guest 4390247

Guest
Cyberpunka kupi wiele milionów graczy na świecie. Wielu z tych graczy ma jakieś wymagania, choć większość z graczy która stawia wymagania nie ma pojęcia o produkcji gier bo nawet snake nigdy nie wyprodukowali. No ale wymagania mają, i myślą że wiedza z jakimi problemami producenci gier się mogą zmagać. Jestem pewien że REDzi czytają opinie graczy i wiedzą jakie są opinie o poczynaniach studia wśród potencjalnych klientów i fanów. Odkąd pamiętam to zawsze czytali komentarze ludzi, z tym że rzadko coś pisali, no bo przeciez nawet jakby któryś się wypowiedział prywatnie to byłoby to odebrane jak stanowisko całej firmy. Wystarczy popatrzeć na to jak reagujesz na pisanie komentarzy wspierających Redów przez moderatorów. Wielu ludzi ma pewnie podobnie. Ale REDzi muszą bardzo uważać na swoje słowa wypisywane publicznie w takich sytuacjach, więc nie można się dziwić że nie chcą się wdawać w dyskusje z forumowiczami wśród których wielu trzyma widły i pochodnie i są gotowi ich uzyc w obronie swojej racji.
Jak reaguję? Napisałem, że nie podoba mnie się ich działanie to się dowiedziałem, że nie jestem fanem i to od Moderatora. To jest rozumiem w porządku? Czyli nie można krytykować, można jedynie chwalić?
Post automatically merged:

Dla mnie ta cała przesadna krytyka jest bardzo zabawna. Podobnie było chyba z W3 jak przesuwali też 2x. Ludzie niczego się nie nauczyli. I jeszcze chwalenie się na forum, że ktośtam anuluje pre-order :facepalm:
Szkoda gadać. Nie wszystko perfekcyjnie wyszło Redom w ostatnim czasie, ale jestem wielce daleki od obaw odnośnie gry i skazywania Cybera na porażkę (to brzmi dość absurdalnie...) co chyba niektórym sprawiłoby radość. Czekamy cierpliwie do 25-go, oraz do listopada. Niech dopracują tą grę. Chce dostać produkt najwyższej jakości. Dlatego wciąż mają mój kredyt zaufania, bo wierzę, że po prostu dowiozą. To tyle.
Każdy chce produkt najwyższej jakości, ale twierdzenie, że wszystko jest ok, jeżeli od długiego czasu nie pojawił się nowy materiał z rozgrywki też jest bez sensu. Takie zaklinanie rzeczywistości. Obawiam się niestety, że CDP sami sobie zrobili problem napędzając aż do tego stopnia hype.
 
Ale kupno gry zawsze oznacza, że jest się konsumentem i płaci za konkretny produkt. Bez znaczenia czy się lubi dane studio, czy nie. Dorabianie do tego ideologii i tworzenie podziałów jest kompletnie bez sensu.
Twoim zdaniem jest bez sensu, a moim zdaniem nie jest. Bo moim zdaniem Redzi tak bardzo urośli w ostatnich latach bo mieli dużo fanów którzy ich wspierali, i sami odwdzięczali się im dobrymi grami które spełniały oczekiwania większości z tych fanów. Myślę że inaczej się pracuje i żyje jeśli wiesz że nawet jak Ci się noga powinie to i tak będzie ktoś kto Cię będzie wspierał. I ja bym chciał być taka osoba dla REDow, i jest wielu takich ludzi jak ja. Którzy w sytuacji w której są nienajlepiej potraktowani jako konsument zrozumieją że mogły się wydarzyć rzeczy których nie brali pod uwagę i dalej będą wspierać Redów, bo są nie tylko konsumentami ale też fanami, wierząc w to że dowiozą to w takim stanie z jakiego obie strony będą zadowolone.
 

Guest 4390247

Guest
Twoim zdaniem jest bez sensu, a moim zdaniem nie jest. Bo moim zdaniem Redzi tak bardzo urośli w ostatnich latach bo mieli dużo fanów którzy ich wspierali, i sami odwdzięczali się im dobrymi grami które spełniały oczekiwania większości z tych fanów. Myślę że inaczej się pracuje i żyje jeśli wiesz że nawet jak Ci się noga powinie to i tak będzie ktoś kto Cię będzie wspierał. I ja bym chciał być taka osoba dla REDow, i jest wielu takich ludzi jak ja. Którzy w sytuacji w której są nienajlepiej potraktowani jako konsument zrozumieją że mogły się wydarzyć rzeczy których nie brali pod uwagę i dalej będą wspierać Redów, bo są nie tylko konsumentami ale też fanami, wierząc w to że dowiozą to w takim stanie z jakiego obie strony będą zadowolone.
To już trochę podchodzi pod fanatyzm w mojej opinii. Przydałoby się jednak trochę więcej zrozumienia tutaj dla osób, które uważają trochę inaczej.
 
Każdy chce produkt najwyższej jakości, ale twierdzenie, że wszystko jest ok


A ja napisałem: "Nie wszystko perfekcyjnie wyszło Redom w ostatnim czasie", więc jak to co napisałeś ma się do mojej odpowiedzi? :)
 

Guest 4390247

Guest
A ja napisałem: "Nie wszystko perfekcyjnie wyszło Redom w ostatnim czasie", więc jak to co napisałeś ma się do mojej odpowiedzi? :)
A twierdzenia o skazywaniu CP na porażkę do jakiejkolwiek mojej? Albo kompletnie absurdalne, że komuś sprawiłoby to radość? Brak jakichkolwiek nowych materiałów w naturalny sposób może prowadzić do obaw o stan gry.
 
Top Bottom