Ważna informacja dotycząca daty premiery Cyberpunk 2077

+
No i z grami komputerowymi jest tak że to producent mówi klientowi kiedy będzie mógł kupić grę a nie klient producentowi do kiedy ma ja skończyć.

Ale to jest znów inny problem. TO deweloper powiedział już dwa razy, kiedy będę mógł kupić i dał mi wspaniałomyślnie możliwość wydania moich pieniędzy zaocznie, a do tej pory tego nie zrobił. Niech poda termin z zapasem i wszystko jest ok.

Bo każdy ma prawo być już nieco zniecierpliwiony, zwłaszcza że nie tak dawno zapewniano nas, że premiera jest niezagrożona i wszystko idzie zgodnie z planem.

Właśnie. Tylko o to chodzi. Powtórzę jeszcze raz: dotrzymywanie terminów jest lepsze i właściwsze niż niedotrzymywanie terminów. Zwłaszcza terminów narzuconych przez siebie. Nie warto przesadzać i wyzywać twórców od najgorszych, ale wydaje mi się, że w niepochwalaniu tego zjawiska nie ma nic szokującego.
 
Właśnie. Tylko o to chodzi. Powtórzę jeszcze raz: dotrzymywanie terminów jest lepsze i właściwsze niż niedotrzymywanie terminów. Zwłaszcza terminów narzuconych przez siebie. Nie warto przesadzać i wyzywać twórców od najgorszych, ale wydaje mi się, że w niepochwalaniu tego zjawiska nie ma nic szokującego.
Zgadzam się, raczej niewiele osób jest zadowolonych z takiej obsuwy. Ale niepotrzebne jest dodatkowe sianie negatywnych informacji zwłaszcza gdy się dysponuje tylko swoimi domysłami. A groźby anulowania preorderow, nawet zrealizowane nie zmienią tego że gra nie wyjdzie we wrześniu. W takiej sytuacji warto zająć się czymś innym aż REDzi nie zechcą zainteresować czymś graczy. Bo w innym przypadku będziemy tkwić w rozczarowaniu.
 
Taka moja hipoteza i najczarniejszy scenariusz, mianowicie po akcji z "epidemią" i tam jakimś black live coś tam Redzi wycinają lub zmieniają zawartość w grze:

1:08 zamieszki na ulicach

I takie same obrazki w USA, Francji, Anglii, Niemczech i kilku innych państwach pierwszy przykład znaleziony na szybko:
 
Taka moja hipoteza i najczarniejszy scenariusz, mianowicie po akcji z "epidemią" i tam jakimś black live coś tam Redzi wycinają lub zmieniają zawartość w grze
Też o tym myślałem i powiem Ci, że w dobie wszechobecnej poprawności politycznej nie jest to taki niemożliwy scenariusz. Niby Cyberpunk to taka odważna gra itd., ale nie zdziwiłbym się, gdyby po premierze nagle przywaliło się tysiące osób o coś tam i teraz zmieniają na szybko, aby uniknąć kontrowersji. Przez takie akcje cierpi gra i niepotrzebnie zmieniają oryginalną wizję tylko dlatego, żeby ktoś się nie obraził.
 
Przez takie akcje cierpi gra i niepotrzebnie zmieniają oryginalną wizję tylko dlatego, żeby ktoś się nie obraził.
Powiedziałbym raczej, że cierpi pewna grupa niedoszłych graczy. Bo to wszystko dzieje się tylko w ich paranoicznych wizjach i się niemal na pewno nigdy nie wydarzy w samej grze.
 
Prawdopodobnie "fake" ale...

 
Taka moja hipoteza i najczarniejszy scenariusz, mianowicie po akcji z "epidemią" i tam jakimś black live coś tam Redzi wycinają lub zmieniają zawartość w grze:

Jakby coś takiego odwalili, albo zaprosili Anite Sarkeesian to już bym nigdy nie kupił żadnej gry od Redów. W ogóle powinni trzymać się z dala od wszelkiej polityki i nie udawać, że są fajni. ***
 
Last edited by a moderator:
Przypominam, że na Forum zabronione jest dyskutowanie na tematy polityczne i światopoglądowe, a komentarze dotyczące działań REDów przy okazji Night City Wire dozwolone są jedynie w obrębie niżej linkowanego tematu. Pamiętajcie też, że jednocześnie wciąż obowiązują zasady zachowania kultury wypowiedzi i nieużywania obraźliwych słów w stosunku do innych.

 
Ja tam liczę na coś większego 7 lipca, wszak to 20/7/7
Może i coś pokażą, ale myślę, że to będzie jakaś pierdółka. Zgodnie z ich planami na krótki marketing to myślę, że prawdziwe hypowanie gry rozpocznie się gdzieś pod koniec sierpnia(o ile 20 sierpnia nie przesuną znowu premiery, bo wtedy znowu jest 91 dni do premiery:)). Pewnie na NCW pokażą coś więcej(a przynajmniej liczę na to), później wrażenia dziennikarzy i znowu będzie długa posucha w informacjach).
 
Dzień dobry
Piszę z prośbą o przesunięcie premiery gry Cyberpunk z dnia 19.11 na dzień kolejny, to jest 20.11.
Prośbę swoją motywuję, tym że jest to wielce stracona okazja, by te jedynki w dacie stylizować na siódemki i data wydania byłaby:

20.11 2020 ------------> 20.77 2020


Nie musicie mi wysyłać nagrody Nobla za super pomysł, mam już dwie.

Pozdrawiam i całuje
 
Wysoki Sądzie, chciałem pozwać moją szanowną matkę, za to że wydała mnie na świat 2 miesiące przed premierą Cyberpunka? :p
 
U nas chyba to nie przejdzie :p Chyba, że złożę wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego i tam podam inną datę urodzin. Kto to sprawdzi? :p
 
Top Bottom