Ważna informacja dotycząca daty premiery Cyberpunk 2077

+

Vattier

CD PROJEKT RED


 
Mimo nadgodzin i crunchu twórcy nie potrafią dowieźć PATCHA na czas. W jakim stanie jest zatem gra w wersji "gold"?

Pierwsze przesunięcie rozumiałem. Drugie też. Tego jednak nie jestem w stanie zrozumieć.
 
Chociaż w sumie.... Ja tam zauważam pewne plusy, przynajmniej dla mnie :) .Nie murze brać specjalnego urlopu w pracy, zbiega się to z urlopem planowanym na święta. RTX3070 który planuje kupić może uda się wyrwać na spokojnie...
Always look on the bright side of life :coolstory:
 
Xd no to ładnie. Mam nadzieję że ta data jest legitna i nie wchodzą na kolejną minę postawiona przez samych siebie.
 
Nie wiem co powiedzieć.... Ciekawe ile będzie ważył premierowy patch skoro gra poleciała już do tłoczni.... :cry: Jednego tylko nie rozumiem, po co podawać datę premiery skoro z góry wiadome, że nie jest ona 100% pewna a potem wychodzi takie coś. Najlepiej pozostać przy napisie "Soon" a datę podawać miesiąc przed premierą gdy już nic jej nie zakłóci.
 
Uderzyło z zaskoczenia. Przynajmniej bliżej moich urodzin... :) Szkoda, bo machina marketingowa zdawała się już nie zwalniać, więc pewnie przed premierą czekają nas materiały rozłożone w czasie z nieco mniejszą częstotliwością.
 
Zacznijcie konsumentów traktować poważnie, rzucacie tymi datami jakbyście w 5 osób robili fanowski mod do jakiejś gry. Hejtował tutaj nie będę bo to bez sensu ale naprawdę bardzo brzydko wyglądają te obietnice na tweeterze.
 
Top Bottom