Ważna informacja dotycząca daty premiery Cyberpunk 2077

+
Szok. A kilka dni temu zarzekali się, że premiera 19 jest pewna. Po 1 przesunięciu też tak mówili, po 2 również. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Gra w obecnej formie to zapewne sito, a 10 jeśli dowiozą, to będzie na poziomie ac unity na premierę, takie mam wrażenie.
1603819633113.png

:ROFLMAO:
 
Last edited:
W listopadzie miałem sporą szansę na urlop. W grudniu urlopu nie dostanę więc pewnie zagram w styczniu zabity spoilerami. Dzięki.
 
Szok. A kilka dni temu zarzekali się, że premiera 19 jest pewna. Po 1 przesunięciu też tak mówili, po 2 również. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Gra w obecnej formie to zapewne sito, a 10 jeśli dowiozą, to będzie na poziomie ac unity na premierę, takie mam wrażenie.
View attachment 11065142
:ROFLMAO:
Strzał w pysk.
Chociaż w tym przypadku mogło być tak, że gość od prowadzenia Twittera tego nie wiedział. Tylko trochę w to wątpię.
 
Przynajmniej w valhalle będzie można spokojnie pograć, nie spiesząc się.
@
kuba_21
Takich twitów jest pełno np.
1603820355890.png

Gdy wyszła ta cała drama z crunchem, to badowski też obiecał, że premiera niezagrożona.
 
Piątego października mówili - "See you in Night City on November 19th!". Dzień później zapewniali - "No more delays are happening". Wczoraj na pytanie o listopadową premierę padła odpowiedź - "Full confirmation!". Bardzo niepoważne z ich strony.
 


Teraz tylko z marketingowego punktu opłaca im się przepchnąć tą premierę jeszcze w 2020 roku (gra bazuje na CP 2020), a tak to powinni na spokojnie wydać w lutym 2021 (gdzie nie będzie natłoku innych tytułów, a i nowe konsole się nieco zadomowią).
 
Źle się stało, bardzo źle. Dla mnie osobiście w sumie lepiej ,ale chyba jestem jednym z wyjątków. Duży zawód.
 
Strzał w pysk.
Chociaż w tym przypadku mogło być tak, że gość od prowadzenia Twittera tego nie wiedział. Tylko trochę w to wątpię.
A ja nie wątpię, skąd miałby wiedzieć? Nie zna się na developmencie, nie wie ile tam roboty zostało. Oficjalna wersja od devów była taka że opóźnień nie będzie więc powtarzał to do sociali.
 
Najgorsze jest to, że z grą może być naprawdę źle. Tyle hajsu wpompowali w marketing, po Londynie autobusy oblepione z datą 19.11 Trzecia przesuwka na 3 tygodnie przed premierą gry ze statusem gold...
Mogliby darować sobie ten 10 grudnia, napisać szczerze jak jest i podać 1Q 2021
 
Nie wiem czy gra sie zapisze jako jedna z lepszych w dekadzie, ale na pewno zostaną zapamietani jako pierwsza firma która dała status gold i mimo to przeniosła premierę, bo uwaga..... gra nie jest gotowa:/
Post automatically merged:

Dodam, że jak gra bedzie kwiczec 10.12 to macie zbani 8 lat...
 
Last edited:
W listopadzie miałem sporą szansę na urlop. W grudniu urlopu nie dostanę więc pewnie zagram w styczniu zabity spoilerami. Dzięki.
W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak przesunięcie piona na L4. Pracodawca pewnie nie będzie zachwycony, ale choroba nie wybiera. ;)
 
No w sumie ciekawe jak na to dział marketingu?

Będą teraz latać po bilbordach/autobusach i ta nową datę naklejać ? ;) ...
Post automatically merged:

Esterhazy - nie zapominaj, że Covid szaleje, więc o lewe zwolnienie będzie łatwiej :) .
 
Zależy kto gdzie pracuje - u mnie to taki okres, że tylko L4 wchodziłoby w grę.

W grudniu nie będę miał za cholerę czasu, no chyba że w same święta.
 
Ja mam prośbę do panów prezesów: przestańcie obiecywać już, ok? Wasze obietnice są bez pokrycia, co już udowodniliście trzykrotnie. Sorry, ale zaufanie, na jakie sobie zapracowaliście, już się wyczerpało.

Szczerze mówiąc, to teraz może sobie CDPR pokazywać NCW i co drugi dzień - mój entuzjazm ma już dosyć i poszedł sobie własnie na spacer.
 
Ha, a jednak! Oczekiwałem jeszcze obsuwy, ale nie po ogłoszeniu golda ;D Samych siebie przechodzicie, i nici z GotY na VGA w tym roku.
Zresztą i tak pewnie byście przegrali z The Woke of Us Part 2.
No, ale skoro dajecie mi jeszcze tyle czasu by zagrać 2 raz w KotORa 2 na spokojnie, to nie będę marudził. Zwłaszcza że w nowej pracy dziennie wyciskam 10-11 h, i nie mam czasu na nic.
PS: Zastanawiałem się jaki fail zaliczycie przy premierze gry, bo przy Wieśkach zawsze coś było... A to 50mega, a to płyty które nie działały.... Tutaj wychodzi że failem jest to ciągłe przekładanie przez was premiery, ale i tak czekam na jakąś wpadkę przy premierze.
 
Top Bottom