Ważna informacja

+
Zgadzam się z Tobą całkowicie. Zarząd CDPR jest winny. Pracownicy, czyli deweloperzy na pewno włożyli w grę masę serca, co zresztą widać. Wiem, że zawsze stawiali wszystko na jedną kartę, tak było odkąd zaczynali i tak jest do dzisiaj. I tak jak piszesz zawsze im się udawało. Tak, uwierzyłem im (zarządowi), że wszystko będzie dobrze, niestety ale się przejechałem. Jest takie powiedzenie, że ryba psuje się od głowy, co w przypadku CDPR sprawdza się idealnie. Niestety ale jak taka sytuacja się dzieje jak w przypadku CP77 to nigdy nie jest jedna rzecz, zawsze jest ciąg, łańcuch wydarzeń który do tego doprowadza. Smutne to jest i przykre, że tacy utalentowani ludzie są zarządzani przez innych ludzi, którzy nigdy nie powinni być na tych stanowiskach. CP77 jest między innymi o korporacjach, czy Kiciński nie chcący bądź celowo zrobił grę o swojej firmie, tak np. za 57 lat?

A najgorsze że nic nie mogli z tym zrobić, że ich zdanie było nie słuchane. Wiem łatwo powiedzieć ze mogli się zwolnić ale jak masz dobra prace w dużej firmie i fajnie zarabiasz masz rodzinę na utrzymaniu i nie masz alternatywy w postaci innej pracy to nie jest już taka kolorowo. Zmarnować potencjał takiej gry przez jedną głupią decyzje chciwego zarządu, aż płakać się chce:(

No muszę przyznać że idealnie podsumowałaś kicinskiego końcówką wypowiedzi:howdy::LOL: Tylko tak jak piszesz szkoda tych utalentowanych ludzi którzy trafili na niego....

Szczerze to mam wrażenie, że zarząd CDPR wydając grę w takim stanie po prostu dał wszystkim porządnego świątecznego "liścia" w twarz. Jednocześnie udało im się zawieść graczy, własnych pracowników i 90% "gazet branżowych".
Mam tylko nadzieję, że akcjonariusze zrobią im porządne piekło za straty jakie ponieśli.

Normalnie działającą grę bez bugów dostaniemy chyba po patchu 1.45

A zdajesz sobie sprawę że jak im akcjonariusze "urządzą prawdziwe piekło" to firma może się już nie podnieść i nie doczekasz się patcha 1.45? Naprawdę chcesz tego?
 
A najgorsze że nic nie mogli z tym zrobić, że ich zdanie było nie słuchane. Wiem łatwo powiedzieć ze mogli się zwolnić ale jak masz dobra prace w dużej firmie i fajnie zarabiasz masz rodzinę na utrzymaniu i nie masz alternatywy w postaci innej pracy to nie jest już taka kolorowo. Zmarnować potencjał takiej gry przez jedną głupią decyzje chciwego zarządu, aż płakać się chce:(

No muszę przyznać że idealnie podsumowałaś kicinskiego końcówką wypowiedzi:howdy::LOL: Tylko tak jak piszesz szkoda tych utalentowanych ludzi którzy trafili na niego....



A zdajesz sobie sprawę że jak im akcjonariusze "urządzą prawdziwe piekło" to firma może się już nie podnieść i nie doczekasz się patcha 1.45? Naprawdę chcesz tego?

No niestety ale Polak mądry po szkodzie, a teraz CDP dostanie po d****e i pewnie przejmie ich EA albo inny sęp który czekał na taką wpadkę.38% spadku ceny akcji do dużo możemy chcieć by tak się nie stało ale mleko się rozlało.
 
Top Bottom