[WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

+
Ulubiony bohater: MagisterUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Pasowanie na rycerza przez Panią JezioraUlubiony cytat: "Zapraszamy magistra"Ulubione zadanie (quest): "Kręgi na wodzie"Ulubiony potwór: GraveirUlubiona lokacja: PolaUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): Miecz w klatę i "zmiana biegów"Ulubiony styl walki mieczem: Szybki srebrnyUlubiony eliksir: Pełnia
 
Ulubiony bohater: AlvinUlubiona wstawka filmowa (cutscena): raczej ta końcowa (chociaż nie jestem pewien czy to cutscenka)Ulubiony cytat: "Pięknie kurwa, pięknie"Ulubione zadanie: Ludzie i potworyUlubiony potwór: PołudnicaUlubiona lokacja: Lodowe pustkowiaUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy: Ten co geralt naskakuje na klate i dokonuje dekapitacjiUlubiony styl walki mieczem: Srebrny silnyUlubiony eliksir: Jaskółka
 
Ulubiony bohater: JaskierUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Geralt wpadający do kanałów i wbijajacy topielcowi miecz w glowę.Ulubiony cytat:Tekst kapłana wodianoi do Geralta ... niestety wyleciał mi teraz z głowy, ale chodzi o tego z bullem :pUlubione zadanie: "Impreza u Shani"Ulubiony potwór: ZjadarkaUlubiona lokacja: PolaUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy: Geralt przerwaca przeciwnika, wbija miecz w ziemie i siada na oponenta i dobija do kilkoma ciosami sztyletuUlubiony styl walki mieczem: Szybki stalowyUlubiony eliksir: Jaskółka
 
Ulubiony bohater: Jaskier (oprócz Geralta)Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): sąd na podgrodziu (gdy stoimy po stronie Abigail)Ulubiony cytat: po tym jak oddamy Alvina Shani i pójdziemy powiedzieć to Triss (nie cytuję, bo nie pamiętam dokładnie)Ulubione zadanie (quest): Wszystkie zlecenia na potwory (zwykłe i te "specjalne") prawdziwie "wiedźmińskie" zadania :)Ulubiony potwór: z licznych to wszystkie trupojady, a ze specjalnych to strzygaUlubiona lokacja: Stara Wyzima Ulubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): wszystkie są bardzo fajne, nie mam faworytaUlubiony styl walki mieczem: grupoweUlubiony eliksir: Używam tych, których w danej chwili potrzebuję, a najczęściej używam jaskółki.
 
Ulubiony Bohater: No... Sporo tego było. Jednak aby nie wymieniać wszystkich postaci pojawiających się w grze, ograniczę swoją listę płac do trzech osób: Vincent, Zygfryd no i Vetala ^^.Ulubiona cutscenka?Rany, naprawdę trudne te pytania xD. Tutaj również pozwolę sobie wytypować trójce.Primo - pochód króla Foltesta przez płonącą Starą Wyzime.Ta scena po prostu miażdżyła.Secundo - rozmowa Geralta z wielkim mistrzem w komnacie wypełnionej uchodźcami.To był dopiero klimat...Tertio - Wejście wilkołaka.Momenty, w których Vincent skakał z dachu na dach, godne są filmu no...Ulubiony cytat...Znowu trzy opcje!Szkoda, że nie pamiętam tych powiedzonek co do słowa, ale szło to mniej więcej tak:" - (...) To morderstwo! Masz zamiar się temu przyglądać?! - Nie, już wychodzę."" Postęp jest jak stado świń. Z faktu istnienia tego stada wychodzą różne korzyści. Jest golonka, słoninka, są nóżki w galarecie. Słowem korzyści.Nie ma się tedy co dziwić, że wszędzie nasrane.""Psiakrew, ale jestem mroczny."Ulubione zadanie.Hmmm.Śledztwo prowadzone z Raymondem było kapitalne.Precedens ze strzygą również nie dawał mi spokoju.No i zgodnie z formułą mojej wypowiedzi trzeci przypadek - Nasiadówka u Shani.Ulubiony potwór.Tutaj zdecydowanie wybór musi być jeden...Ciężko mi się wypowiadać o potworach, ponieważ zdecydowanie wolałem walczyć z ludźmi niż z potworami.Może dlatego, że ludzi da się o wiele fajniej kończyć xD.(Psiakrew, ale jestem mroczny...)Ulubiona lokacja?Wyzima klasztorna!Ulubiony znak...Co prawda najczęściej używałem Aardu i Igni, ale bez mrugnięcia okiem przyznaje, że najbardziej podobał mi się Yrden (Znaczy... Sam nie wiem czy dobrą nazwę przytoczyłem, ponieważ ilość przypadków, w których go użyłem, można policzyć na palcach jednej ręki. Chodzi mi o tą taką pułapkę.)Finisherem, który przyprawia mnie o uśmiech sadysfakcji jest choreografia składająca się z podcięcia łydek i gardła.Obydwa style grupowe wywarły na mnie piorunujące wrażenie.Eliksir... Właściwie tylko jaskółkę używałem regularnie, reszta przydawała mi się raczej okazyjnie.Chociaż może dlatego, że grałem tylko na średnim stopniu trudności.
 
Ulubiony bohater: BerengarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Przybycie Geralta do Kaer MorhenUlubiony cytat: " Nie pie***l Magister " było zabójcze, jeszcze cały tekst z "Wiedmolol Bulem" ;)Ulubione zadanie (quest): końcówka questu "Wiedźmińskie tajemnice" - gdzieś od walki z kościejem.Ulubiony potwór: KościejUlubiona lokacja: trzy ex-aequo: Kaer Morhen, Lodowe Pustkowia, Katakumby Starego DworzyszczaUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): obrót w srebrnym grupowym po którym wszyscy dookoła leżą w piachuUlubiony styl walki mieczem: srebrny silnyUlubiony eliksir: Zamieć
 
Ulubiony Bohater: ZoltanUlubiona Cutscena: Sąd nad AbigailUlubiny Cytat: Pięknie,k***a,pięknieUlubiony Quest: Zwierciadło LoduUlubiony Potwór: Kikimora wojownikUlubiona Lokacja: Lodowe pustkowiaUlubiony Znak: IgniUlubiony Finisher: Wbicie miecza w ziemię i dobicie pięściąUlubiony Styl: Stalowy SilnyUlubiony Eliksir: Wilk
 
Ulubiony bohater: BerengarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Kiedy wychodzimy z wieży na bagnach i wiemy że (uwaga spojler) detektyw to Azar JavedUlubiony cytat:"Zamknij się bo nieździerże i przypieprze w ten naćpany pysk"Ulubione zadanie (quest): "Po nitce do kłębka"Ulubiony potwór: PołudniceUlubiona lokacja: BrzegUlubiony znak: Igni na maxaUlubiony cios końcowy (finisher): Cięcie w brzuch, obrót przeciwnika w drógą strone na klęczkach i podcięcieUlubiony styl walki mieczem: grupowy, miecz na potworyUlubiony eliksir: Grom
 
Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): trudno powiedziećUlubiony cytat: "Geralt... choć na wódke."Ulubione zadanie (quest): Zdobywanie trofeówUlubiony potwór: LudzieUlubiona lokacja: Cały Akt IVUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): Wbicie miecza w brzuch, przechylenie wroga do tyłu i ściągniecie kopniakiem.Ulubiony styl walki mieczem: Stalowy silny (bo inspirowany Vom Tag niemieckiej szkoły walki)Ulubiony eliksir: Zamieć
 
Ulubiony bohater: Właścicielka domu nocy ("Musimy przeszukać ten dom, tu jest wampir!" - "Ten wampir... to ja")Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Początek aktu V ("Za wolność!")Ulubiony cytat: "Co my robiliśmy w Oxenfourcie?" - "A miałam nadzieję, że nie spytasz" (Shani po imprezie)Ulubione zadanie (quest): Główny wątek kryminalny (Akt II) [To chyba był jeden quest?]Ulubiony potwór: Bruxa (Ale to niezależnie od gry ;) )Ulubiona lokacja: Zdecydowanie Lodowe Pustkowia ;)Ulubiony znak: Igni (Świetny efekt graficzny)Ulubiony cios końcowy (finisher): Naskoczenie na przeciwnika i cięcie w kark (czasami przeciwnik tracił głowę dla tego ciosu ;) )Ulubiony styl walki mieczem: Grupowy (Jakaż rozkosz siekać po 5 utopców na raz ;) )Ulubiony eliksir: Kot (Na początku nie rozumiałem, dlaczego Geralt traci wizję po rzuceniu znaku, potem się zorientowałem że pojawia się światło, a źrenice wiedźmina dostosowywują się z opóźnieniem. Pomysł genialny i realizacja bardzo dobra :) )
 
Ulubiony bohater: Alvin( taki mały i słodki, a tak może namieszać)Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): IntroUlubiony cytat: "No raczej k**wa, nie inaczej"Ulubione zadanie (quest): W pełnym słońcuUlubiony potwór: BruxaUlubiona lokacja: Cały IV aktUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): trącenie przeciwnika w ramię,( on sie obraca tyłem ) podcięcie nóg mieczem, a następnie poderżnięcie gardłaUlubiony styl walki mieczem: wszystkieUlubiony eliksir: Mutageny
 
Ulubiony bohater: YaevinnUlubiona wstawka filmowa (cutscena): wieczór kawalerski w Nowym Narakorcie; może to nie do końca wstawka, ale świetna jest scena kiedy upijamy milczącego rycerza na przyjęciu i dostajemy sygnet domu nocyUlubiony cytat: "Szpital Lebiody - tu trafiają ofiary plagi Catriony, jeszcze dwa etapy do końca: Stara Wyzima i Piekło. Psiakrew, ale jestem mroczny."Ulubione zadanie (quest): Walka na pięści 8)Ulubiony potwór: wywernyUlubiona lokacja: bagnaUlubiony znak: Quen (wzmocniony)Ulubiony cios końcowy (finisher): Geralt wskakuje na ramiona przeciwnika i przebija go mieczemUlubiony styl walki mieczem: srebrny grupowyUlubiony eliksir: grom
 
Ulubiony bohater: TALARUlubiona wstawka filmowa (cutscena): ....pięknie, kurwa, pięknie.... :)Ulubiony cytat: uuuuuuu, za wiele ich, żeby napisać :) ale ogólnie texty Talara rządząUlubione zadanie (quest): ten w Starym Dworzyszczu, walka z AzaremUlubiony potwór: Kościej - wyszedl rewelacyjnieUlubiona lokacja: Wyzima ogólnieUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): nie ma takiego :) wszystkie są super
 
Ulubiony bohater: EskelUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Hmmm... powiem jedno jak Geralt kocha się z dziewkami :] :sleep:Ulubiony cytat: Pięknie , kurwa pięknieUlubione zadanie (quest): Rozpoznanie bojemUlubiony potwór: Zmutowany rycerzUlubiona lokacja: Lodowe pustkowiaUlubiony znak: IgniiUlubiony cios końcowy (finisher): Podskok i cięcie w tętnicęUlubiony styl walki mieczem: SzybkiUlubiony eliksir: Jaskółka
 
Ulubiony bohater: ShaniUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Początek III Aktu, w domu TrissUlubiony cytat: "Będziemy jak polarne tygrysy [...]"Ulubione zadanie (quest): Kręgi na wodzieUlubiony potwór: AlpUlubiona lokacja: BrzegUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): DekapitacjaUlubiony styl walki mieczem: Grupowy StalowyUlubiony eliksir: Biały Miód
 
Ulubiony bohater: BerengarUlubiona wstawka filmowa: Spotkanie z Berengarem na Wyspie RybitwUlubiony cytat: Pięknie, kurwa pięknieUlubione zadanie: Ścieżki przeznaczeniaUlubiony potwór: BruxaUlubiona lokacja: BrzegUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy: Podcięcie ścięgienUlubiony styl walki mieczem: Stalowy grupowyUlubiony eliksir: Wierzba
 
Ulubiony bohater: TrissUlubiona wstaka filmowa: klutnia Talara ze straznikami w wzyimie handlowejUlubiony cytat: -Czy ja wygladam jak k***a ? -Nie -To dlaczego probujesz mnie wydymac ?Ulubione zadanie: przyjaciolka z dawnych latUlubiony potwor: WampirzyceUlubiona lokacja:podgrodzieUlubiony znak:IgniUlubiony cios koncowy:ciecie w tetniceUlubiony styl walki mieczem:stalowy silnyUlubiony eliksir:eliksir dla Triss :) (Wierzba)Proszę najpierw przeczytać regulamin, a potem opcjonalnie słownik, zainstalować firefoxa.Elwer
 
Ulubiony bohater: Yeavinn (nie pamiętam jak się to pisze ;))Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): akcja wilkołaka w 3 akcieUlubiony cytat: -"Co słychać?", -"Stare k***y nie chcą zdychać"Ulubione zadanie (quest): W pełnym słońcuUlubiony potwór: cementarUlubiona lokacja: brzeg, pola i łąkiUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): obcięcie głowyUlubiony styl walki mieczem: grupowy srebrnyUlubiony eliksir: kot
 
Ulubiony bohater: oprócz Geralta- Triss MerigoldUlubiona wstawka filmowa (cutscena): wszystkie dziejące się na Kaer MorhenUlubiony cytat: "A dlaczego kuśka wchodzi w piczkę?"Ulubione zadanie (quest): Kości i pięści :)Ulubiony potwór: utopiecUlubiona lokacja: Kaer MorhenUlubiony znak: Aard i IgniUlubiony cios końcowy (finisher): Odcięcie głowy z obrotu, atak ze sztyletemUlubiony styl walki mieczem: szybkiUlubiony eliksir: Kot (aka BojeeeSieeeeeCiemności)
 
Top Bottom