[WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

+
Ulubiony bohater: Pomijając Geralta, Vincent.Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Dorwanie Javeda przy wieży (gdy wiemy, że to on)Ulubiony cytat: "Ja nigdy nie rzygam po wódce"Ulubione zadanie (quest): Piękna i bestiaUlubiony potwór: Ciężko wybrać jednego, jak już to południca.Ulubiona lokacja: Stara Wyzima.Ulubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): Wbicie rękojeści w głowę przeciwnika i skończenie kopem.Ulubiony styl walki mieczem: Znowu ciężki wybór :-\. Stalowy szybki ???Ulubiony eliksir: Jaskółka.
 
Ulubiony bohater:Poza głównym JaskierUlubiona wstawka filmowa (cutscena): sąd, podgrodzieUlubiony cytat: 'co słychać...' i 'płazy'Ulubione zadanie (quest): Anatomia zbrodniUlubiony potwór: kościej, dokładnie taki jakieg sobie wyobrażałemUlubiona lokacja: wioska OdmętyUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): wskakiwanie na bary i zchodzenie saltem | miecz wbity obok i nóż w robocieUlubiony styl walki mieczem: szybkieUlubiony eliksir: Las-działanie, kot-przydatność
 
Ulubiony bohater: główny ;) , a poza nim to Zoltan ChivayUlubiona wstawka filmowa (cutscena): sąd nad Abigeil i pogoń za WilkołakiemUlubiony cytat: "Bo to zła kobieta była" - Vaska o dziewczynie czarodzieja od wieżyUlubione zadanie (quest): śledztwo w Wyzimie Klasztornej Ulubiony potwór: Kokacidum czyli archespor (sporo mnie nerwów kosztował ale w końcu znalazłem sposób na chwasta) oraz Dagon Ulubiona lokacja: Wyzima Klasztorna i Odmęty Ulubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): przebicie mieczem od góry po wskoczeniu na klatę (bary) delikwentaUlubiony styl walki mieczem: szybki (stal lub srebro)Ulubiony eliksir: Jaskólka i Kot (po prostu przydatne)
 
Ulubiony bohater:Geralt :) a tak poza to ZoltanUlubiona wstawka filmowa (cutscena): sąd na podgrodziuUlubiony cytat: "... ale jestem mroczny..."Ulubione zadanie (quest): Tajemnice WyzimyUlubiony potwór: KościejUlubiona lokacja: BagnaUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): wbicie miecza w powalonego przeciwnikaUlubiony styl walki mieczem: srebrny silnyUlubiony eliksir: ZamiećStrasznie ciężko wybrać po jednej rzeczy... za każdym razem chyba odpowiadałbym inaczej, za każdym razem długo sie zastanawiając :)
 
Ulubiony bohater: ShaniUlubiona wstawka filmowa (cutscena): W czasie walki z Magistrem. Dobijanie ludzi salamandry tuż przed pojawieniem się Królowej Kikimor.Ulubiony cytat: "Na pohybel dysonansom!"Ulubione zadanie (quest): Impreza u Shani.Ulubiony potwór: Królowa KikimorUlubiona lokacja: Wyzima klasztorna.Ulubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): Geralt okłada przeciwnika pięściami, siedząc mu na klacie.Ulubiony styl walki mieczem: Srebrny grupowyUlubiony eliksir: Las Mariborski (rubedo)
 
Ulubiony bohater:poza Geraltem - rezolutna dziewczynka, Zoltana nie ruszam bota postać to absolutne mistrzostwo świata iwiekszośc go wybiera.Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): pogrzeb Leo,Ulubiony cytat: teksty rezolutnej dziewczynki, na czele z tym : (z pamięci)dorośli sa głupi, jak wy możecie się nami opiekować jak nic nie rozumiecie i ciągle was świerzbi. Do tego fajne teksty dzieci bawiącycgh się nad rzeką Otmętach. Za kazdym razem inne.Ulubione zadanie (quest): kolacja z księzniczka AddąUlubiony potwór: żadnego nie lubię, wszystkie zabite ;)Ulubiona lokacja:brzeg i wyspa rybitwUlubiony znak:igniUlubiony cios końcowy (finisher): wszystkieUlubiony styl walki mieczem: grupowyUlubiony eliksir:puszczyk
 
Ulubiony bohater: VaskaUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Dobicie Wielkiego MistrzaUlubiony cytat: Abigail - "Mówią ,że wiedźmini noszą dwa miecze - jeden na ludzi a drógi na potwory." Geralt - "Mylisz się. Oba są na potwory ..." (cytat z pamięci)Ulubione zadanie (quest): Tajemnice BerengaraUlubiony potwór: KościejUlubiona lokacja: "Miś kudłacz"Ulubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): Stopniowe przebijanie mieczemUlubiony styl walki mieczem:Stalowy SzybkiUlubiony eliksir: Kot (ponim dopiero strona graficzna gry pokazuje pazurki ;D)
 
Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Sąd nad AbigailUlubiony cytat: Co chwile jest jakiś swietny, przykładowo "Rozum nie jest w stanie tego ogarnać"Ulubione zadanie (quest): Kanibal, NiebieskookaUlubiony potwór: Krowa medalistka ;)Ulubiona lokacja: Wyzima Klasztorna, BrzegUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): Obrotowy cios mieczemUlubiony styl walki mieczem: silny srebrny na złotym talencie, grupoweUlubiony eliksir: Żonine Łzy za przydatność też;)
 
Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): sąd mieszkańców podgrodzia, akt IUlubiony cytat: -Jak powiedzieć "wiedźmin" w waszym języku? -Wiedmolol bul -Wiedmolol? -Wiedmolol bul. Bul musi być. Bez bula wychodzi... głąb. -Świetnie, zatem jestem Wiedmolol bulUlubione zadanie (quest): Jej wysokość strzygaUlubiony potwór: fledderUlubiona lokacja: Zamek króla FoltestaUlubiony znak: AardUlubiony cios końcowy (finisher): łydki - gardłoUlubiony styl walki mieczem: szybki srebrnyUlubiony eliksir: jaskółka
 
Ulubiony bohater: Babka wynajmująca Shani pokójUlubiona wstawka filmowa (cutscena): rozmowa z wielkim mistrzem przez teleport (koniec V rozdziału)Ulubiony cytat: "Przestań Zoltan, bo jeszcze zwabisz samice (podczas nawoływania uchodźców przez Zoltana - cytat niedokładny)Ulubione zadanie (quest): Kręgi na wodzie/Smak zemstyUlubiony potwór: gadający GhulUlubiona lokacja: Odmęty/lodowe pustkowiaUlubiony znak: aardUlubiony cios końcowy (finisher): Skok na barki wroga, wbicie miecza w głowę i saltoUlubiony styl walki mieczem: grupowy stalowyUlubiony eliksir: Dekokt Raffarda Białego
 
Ulubiony bohater: Zoltan\jaskierUlubiona wstawka filmowa (cutscena): oczywiście że outro :p a w samej grze to cała długa scena spotkania z WilkołakienUlubiony cytat: "Seks i polityka sprowadzają się do jednego do pieprzenia" cały dialog na koniec aktu pierwszego na prawdę czuć tam klimatUlubione zadanie (quest):Śledztwo(chodzi mi o cały quest razem z sekcją zwłok)\quest główny z aktu 4 ( taki swojski był od razu się Balladyna przypomniała :p)Ulubiony potwór: gadający GhulUlubiona lokacja: OdmętyUlubiony znak: aardUlubiony cios końcowy (finisher): wszystkie były świetne( no oprócz tego gdy geralt chwyta za ostrze)Ulubiony styl walki mieczem: grupowy/szybki(obydwa miecze)Ulubiony eliksir: Zamieć
 
Ulubiony bohater:Stara kobieta w domu ShaniUlubiona wstawka filmowa (cutscena):pogrzeb LeoUlubiony cytat:"Seks i polityka sprowadzają się do jednego do pieprzenia" :)Ulubione zadanie (quest):Tajemnice WyzimyUlubiony potwór:GhulUlubiona lokacja:BrzegUlubiony znak:AardUlubiony cios końcowy (finisher):Kiedy Geralt wskakuje na przeciwnika i wbija mu miecz w klatkę piersiowąUlubiony styl walki mieczem:grupowy i szybko (wszystkie miecze)Ulubiony eliksir:Kot :D
 
Ulubiony bohater: Poza Geraltem oczywiscie VincentUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Kiedy Pani Jeziora pasuje Geralta na rycerza i wrecza mu Aerondith (miecz po prostu miazdzy)Ulubiony cytat: Nie ma ch**a we wsi (Vincent) No to jak k***a bedzie robimy interes? (Talar) Sir Plant (Pani Jeziora) Panie Gerwant (Odo) Pieknie k**wa pieknie(Geralt) ogolnie teksty miazdza systemUlubione zadanie (quest):Zbroja kruka oraz Tajemnica BerengaraUlubiony potwór: Azar Javed :D :D :D i jego KościejUlubiona lokacja: Wyspa Rybitw oraz caly czwarty aktUlubiony znak: Quen (rozwiniety na full miazdzy)Ulubiony cios końcowy (finisher): wszystkie były świetne ale najbardziej podobal mi sie ten w ktorym Geralt podcina nogi a potem gardlo (majsterszyk)Ulubiony styl walki mieczem: Najbardziej to stalowy silny (to salto na koncu jest niesamowite a najczesciej uzywalem grupowychUlubiony eliksir: Rosomak (albedo)Ogolnie gra mistrzostwo swiata. Redzi odwaliliscie naprawde kawal doprej roboty pod kazdym wzgledem (jedyne do czego moge sie przyczepic to ze Geralt sam chowa miecz zaraz po walce). W zyciu w cos tak dobrego nie gralem. Jestem zachwycony i dziekuje ze sie podjeliscie tak trudnego zadania.Zdaliscie ten egzamin w 100%. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI
 
Ulubiony bohater:Geralt, JaskierUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Scena końcowaUlubiony cytat: "Dlaczego pijemy z kubków? Głowę daję,że widziałem gdzieś tu kieliszki."Ulubione zadanie (quest):po nitce do kłębkaUlubiony potwór: Mutant, wyverna królewskaUlubiona lokacja: Kaer MorhenUlubiony znak:IgniUlubiony cios końcowy (finisher): ten z podcięciem łydek i poderżnięciem gardłaUlubiony styl walki mieczem: Srebrny szybkiUlubiony eliksir:Grom
 
Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): ta z wilkołakiemUlubiony cytat: No raczej, kurwa nie inaczej.Ulubione zadanie (quest): znajomość z shani (no jakoś tak była w tym imprezka u niej i te kwiaty)Ulubiony potwór: ZjadarkaUlubiona lokacja: BagnaUlubiony znak: IgniUlubiony cios końcowy (finisher): Geralt wskakuje na ramiona, wbija miecz w głowę i odskakuje backflipemUlubiony styl walki mieczem: szybki srebrnyUlubiony eliksir: filtr petriego
 
Ulubiony bohater: TalarUlubiona wstawka filmowa (cutscena): zakończenieUlubiony cytat: "Sp***aj dziadu"Ulubione zadanie (quest): " W pełnym słońcu"Ulubiony potwór: wiwernaUlubiona lokacja: polaUlubiony znak: igniUlubiony cios końcowy (finisher): wszystkieUlubiony styl walki mieczem: grupowyUlubiony eliksir: dekokt raffarda
 
Ulubiony bohater GeraltUlubiona wstawka filmowa (cutscena): "Przemowa" Geralta do wieśniaków po wyjściu z jaskini z AbigailUlubiony cytat "- Stary, siwy, a za smarkulami się ogląda. Nie wstyd to tak?- Stara, siwa, a upierdliwa. Nie wstyd to tak?"Ulubione zadanie (quest): W Pełnym SłońcuUlubiony potwór StrzygaUlubiona lokacja BrzegUlubiony znak AardUlubiony cios końcowy (finisher): odcięcie głowy z półobrotu (w stalowym szybkim)Ulubiony styl walki mieczem: grupowyUlubiony eliksir: jaskółka
 
Ulubiony bohater: hrabia de Wett : ) Zawsze chętny do pokera. Ileż ja z niego forsy wydoiłem. Albo Wielki Mistrz zwany Ale Mu Zazdroszczę. Jedną kulą ognia zabijał komando elfów. A Geralt choćby całe srebro i złoto w Igni włożył jednego zabić nie mógł (tak tak powtarzam się). Ale poważnie. Zoltan i generalnie krasnoludy które nie próbowały mnie zabić, równoważące swoją bezpośredniością pompatycznych niekiedy ludzi, elfy i Geralty.Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Cutscena czyli taka którą przyspiesza się przez ESC a nie LPM? Jak tak to nie umieszczona w grze a widziana w materiałach dodatkowych scenka w której JA (rękami Geralta) a nie skurkowana kikimora zabija Magistra. Tyle czasu cieszyłem się na tę walkę eh... Ale poważnie. Intro i Outro się nie liczą co? Jak tak to Outro. Jak nie to może te wszyskie objaśniające konsekwencje wcześniejszych wyborów z ostatnią na czele. Ładny mi happy end.Ulubiony cytat:"Rozum nie jest tego w stanie tego ogarnąć" o zawartości nocnika. To z oryginału. A z nowości "Wiedmolol bul -Wiedmolol? -Wiedmolol bul. Bul musi być." Może nieprzydatne na co dzień ale bardzo zabawne zwłaszcza w wersji audio.Ulubione zadanie (quest): Niebieskooka. Zadanie (dla nie rozumiejących quest) którego nie ukończyłem umyślnie bo stanowiło (stanowił) zbyt dużą trudność nie Geraltowi lecz mojej zdolności decydowania. Genialne zadanie (quest) ukazujący że niekiedy lepiej się nie mieszać bo lepiej jest tak jak jest a ingerencja wszystko pogarsza (parafrazując: czyni się większe zło). No i ostrzeżenie, że jak już się mieszać to najgorsza jest neutralność bo obrywa się od obu stron i obie strony trzeba skrzywdzić. Zaważyło na mojej docyzji w kluczowym momencie gry wiecie którym. Ulubiony potwór:podświadoma decyzja: zjadarka. Nie wiem czemu. Freud miałby pewnie coś do powiedzenia.Generalnie lubię(czy to słowo jest na miejscu?) trupojady. A topielce i utopce najchętniej bym zabił ;) Bloedzuigery udały się również ze względu na konieczność opracowania taktyki walki z nimi (ucieczka, eliksir czy Igni?) i możliwość użycia jako broni.Ulubiona lokacja:Tyle ich do wyboru. Z globalnych to wyzima klasztorna, z lokalnych wszelkie krypty (trupojady?) z naciskiem na tę na polach gdzie można było wejść wytłuc potwory wyjść poczekać wejść wytłuc potwory ponownie. A z tych w skali mikro to łóżka pięknych pań. Ulubiony znak: Igni. Za beztroskie chwile na zniszczonym moście na cmentarzu na bagnach, spędzone na rzucaniu dystansowej wersji na bagienne stworki snujące się w dole. Niezły snajper z tego Geralta, zawsze trafiał ! Poza tym nie używałem znaków. Ulubiony cios końcowy (finisher): Takie cudo ze wskakiwaniem na ramiona i obcinaniem głowy. Zobaczyłem to w prologu na samym początku i wiedziałem że pokocham tę grę. Ale to chyba nie był finisher. To w takim razie stare dobre podżynanie gardła. Ulubiony styl walki mieczem: Raczej nie silny. Stawiam na szybki bo wydaje mi się najbliższy specyfiki wiedźmiństwa (nadludzko szybcy a nie silni). Bardzo też widowiskowy. No i grupowy za genialne rozbryzgiwanie krwi i limfy wkoło i przeciwników w których można było wycinać kręgi jak w zbożu (czy ja jestem chory czy jeszcze kogoś to zachwyca). Raaz dwaaa trzyyyy i wszyscy wokoło jednocześnie padają na ziemie. Poezja.A że jestem złośliwy to napiszę że lubiłem też niekiedy walczyć stylem najmniej dopasowanym do przeciwnika aby walkę przedłużyć gdy wydawała mi się niesatysfakcjonująco krótka. Z ludźmi srebrem z potworami stalą. Szybkim z opancerzonymi. Ulubiony eliksir: Kot. Wierny kompan w jaskiniach i kryptach. I te psychodeliczne zwiększające napięcie efekty uboczne. No i zamieć. Za potężny efekt i możliwość podziwiania w zwolnionym tempie całej tej cudownej pracy ludzi od walki. Balet nie rąbanina.
 
Ulubiony bohater ZoltanUlubiona wstawka filmowa (cutscena): wieczór kawalerski GeraltaUlubiony cytat "pięknie kurwa pięknie"Ulubione zadanie (quest): Jej wysokość strzyga Ulubiony potwór StrzygaUlubiona lokacja Wyspa RybitwUlubiony znak IgniUlubiony cios końcowy (finisher): rozprucie przeciwnika od brzuch po szyjęUlubiony styl walki mieczem: szybkiUlubiony eliksir: grom
 
Ulubiony bohater: Pani JezioraUlubiona wstawka filmowa (cutscena): Zaraz po wyjściu z Wieży na bagnach, pier**lnięcie AzaraUlubiony cytat: Staruszka w Wyzimie klasztornej "Przeżyliśmy czarnych, to i zarazę przeżyjemy" - sens zachowany ale to z pamięci, " Nie pie**ol Magister" - majstersztyk Ulubione zadanie (quest): Walka na pięściUlubiony potwór: Skolopendromorf...dobrze napisałem ? :pUlubiona lokacja: OdmętyUlubiony znak: IngriUlubiony cios końcowy (finisher): Obrót przeciwnika, cięcie przez rzyć i pozbawienie głowyUlubiony styl walki mieczem: Stalowy SzybkiUlubiony eliksir: Kto i Żonine Łzy
 
Top Bottom