Ważny komunikat

+
CDPR_Letter-for-Gamers_1920x1080_PL.jpg


image (23).png
 
Hasło zmienione, ale co są kurde za jaja. No i co za bezczelne typy, oby ich złapali, choć znając nasze organy ścigania, to pewnie ujdzie im to na sucho.
 

Lexor

Forum veteran
Wczoraj zmieniłem w sumie hasło tak o z przypadku. Jest sens robić to jeszcze raz ?
Załóżmy, że zmieniłeś zamek w drzwiach ale dziś zauważyłeś, że w mieszkaniu brakuje Ci kilku rzeczy.
Nie wiesz kiedy zniknęły, ale zadajesz pytanie czy jest sens wymieniać zamek ponownie.
Myślę, że ponowna zmiana hasła boli mniej niż ponowna wymiana zamka.
 
Rozumiem niezadowolenie z gry, ale niektóre odpowiedzi które są nad tym postem wydają mi się nie na miejscu. Ktokolwiek jest odpowiedzialny ma w swoim posiadaniu dane setek pracowników, którzy nic wam nie zrobili.

Pal licho już kody gier, nikt i tak ich nie ruszy, ale wyciek danych pracowników może doprowadzić do na prawdę niebezpiecznych sytuacji.
 
Pal licho już kody gier, nikt i tak ich nie ruszy
Upublicznienie kodu źródłowego pozwoli programistom na jego analizę i potencjalnie odkrycie błędów, w szczególności takich, które można wykorzystać do ataku na komputery z zainstalowaną grą. Do tego firmy trzecie, szczególnie w krajach gdzie prawo jest "nieco inne" mogą wykorzystać coś z tego kodu itd.

A jeżeli upubliczniony kod CP2077 będzie dramatycznie słaby / potwierdzi że gra nie istniała gdy zarząd obiecywał to może to być powodem lub dowodem w pozwach jakie CDPR ma za tą grę. Plus oczywisty spadek reputacji na Internetach ;)
 
Patrząc na poziom komentarzy w innych mediach, to chyba sporo 7-latków się dorwało do klawiatury.
Pozostaje się cieszyć, że ludzie na naszym forum reprezentują dużo wyższy poziom i wiedzą, kiedy skończyć rozliczanie, a zacząć się po ludzku martwić o ludzi.

Za co szczerze dziękuję jako taki ludź.
 
Czy zmieniając hasło do GoGa z automatu zmieni się na forum tutaj?
A jeśli trzeba osobno, to gdzie tutaj jest opcja zmiany hasła w profilu, bo nie widzę.
 

Lexor

Forum veteran
Czy zmieniając hasło do GoGa z automatu zmieni się na forum tutaj?
Zmieniłem hasło na GOGu i tu na forum (oraz z Galaxy) automatycznie mnie wylogowało - zalogowałem się podając nowe hasło.
 
Wyrazy współczucia :(
Trzymamy kciuki za szybkie zażegnanie kryzysu. Oby sprawcy zostali odnalezieni i pociągnięci do odpowiedzialności.
Pozdrowienia dla całego zespołu!
 
Chodziło o to czy hasło do goga i tutaj jest to samo? Mi się wydaje że tak, ale wolę spytać.
 
Top Bottom