Wdzięczność grabarza

+
Wdzięczność grabarza

Witam.Mam problem w queście.Otóż jestem przy takim etapie, że grabarz nie chce mnie wpuścić na cmentarz, a żeby to zrobił muszę, albo spłacić jego długi u Talara, albo pogadać o przepustce ze Strażą.I tu się pojawia mój problem, ponieważ nie wiem co zrobić, żeby spłacic te długi: 1. Spotykam Talara, klikam na niego, pokazuje mi się filmik, a potem mam do wyboru różne odpowiedzi, których juz kiedys użyłem i nie ma nic o tych długach! 2.Idę do Vincenta, pokazuje mi się filmik i odpowiedzi.Jest tylko odpowiedź :"Bywaj" i "Czy macie jakieś problemy w mieście", czy jakoś tak i nic nie ma o tej przepustce!Oczywiście, ze jeszcze u inych szukałem tej przepustki(straz miejsca, Zygfryd, knecht zakonu itp.), ale u nikogo takiego czegos nie ma! :wall:prosze, jak ktos by wiedział co mam zrobić to niech powie.Będę bardzo wdzieczny. ;)
 
Jeśli jesteś w akcie 3 to nie możesz już zrobić tego questa. Możesz natomiast dostać się na cmentarz od strony wyzimy handlowej.
 
Narazie jestem w 2 akcie.Dzieki za info., ale pytam się czy mozna przejść na cmentarz jeszcze będąc w Wyzimie Klasztornej, bo jeszcze nie jestem w Handlowej.
 
No tak ale temat jest w podforum od 3 aktu.Ale do rzeczy. Rozmawiałeś z wszystkimi podejrzanymi? Czy masz aktywne zadanie "anatomia zbrodni" czy może już je ukończyłeś? Pokłóciłeś się z jakimiś podejrzanymi (Talar i Vincent)?
 
Rozmawiałem z wszystkimi podejrzanymi (Kalkstein winny).Anatomia zbrodni raczej ukonczona (nie mam jej pokazanej).Nie pokłuciłem sie z nikim, ale nie wiem czy nie z Talarem, bo on ciagle przeklina, ale to chyba u niego normalne?I jeszcze jeden quest mne dręczy."Strażnik", faza z wywołaniem burzy.Muszę się zgłosic do druidów i dać im 500 pieniędzy za burzę, ale wcześniej zapisałem grę, dałem im te 500, potem coś tam gadali i pisało, że 500 stracone, więc wróciłem do poprzedniego zapisu i nie wiem, czy im zapłacic?Potem mam z golemem walczyć (trzeba go ożywić) i mam pytanie: czy ten golem jest trudny do przejścia?Czy trudno zaświecić te trzy głazy i w pułapke tego golema dać, żeby uśmiercił się przez piorun?
 
Jeśli już rozwiązałeś anatomię zbrodni to nie możesz wejść na cmentarz. Talar przeklina zawsze. A golem jest łatwy. Nie trzeba wyjmować miecza. Wystarczy aby uruchomić 3 pylony i uważać aby golem był między nimi.
 
Top Bottom