Weekend beczek premium

+
Weekend beczek premium

Cześć cześć!

wszyscy czytaliśmy list Burzy, wszyscy widzieliśmy informację o weekendzie beczek premium, który miał to się odbyć w połowie kwietnia. No i dziś jest ta połowa kwietnia a informacji na ten temat żadnych. Czyli co, kolejne słowa rzucone na wiatr czy ja coś przeoczyłem?
 
Czekanie na spełnienie obietnic RED'ów coraz bardziej przypomina mi oczekiwanie na publikację "The Winds of Winter" Greorge'a R.R. Martin'a. ;)
Jeśli mają jakiś problem lub zmienili plany mogli by się zdobyć na dwa zdania wyjaśnienia ...
 
A mi wydaje się logicznym, iż ten weekend premium, winien nastąpić po wydaniu wszystkich kart w tej właśnie wersji, czyli po 17 kwietnia.
 
Nie lubię takiego wprowadzania w błąd... Ten weekend jest połową kwietnia więc dzisiaj powinny być beczki. Czuję się w tej chwili ogromnie zawiedziona. Specjalnie wybrałam sobie w pracy ten weekend jako wolny by spokojnie te beczki pootwierać i co? W przyszły weekend to ja będę mieć zapirdziel w pracy i nie w głowie mi będą jakieś beczki :c

enotsen;n10818221 said:
A mi wydaje się logicznym, iż ten weekend premium, winien nastąpić po wydaniu wszystkich kart w tej właśnie wersji, czyli po 17 kwietnia.

To nie ma znaczenia przecież. Jak dostaniesz kartę premium bez animacji to po aktualce już ci się będzie ruszać więc co za różnica?

 
Dziękuję za przeniesienie, średnio szło mi myślenie o tej godzinie.

Logiczne, owszem, równie logiczne co udzielanie przejrzystych informacji, dotrzymywanie wszystkich terminów, wyprowadzenie gry z bety przed drugą rocznicą uruchomienia jej... wymieniać dalej? Komunikat był prosty: w połowie. Nie w pierwszej, nie w drugiej połowie. W połowie. A połowa jest dziś i jutro. Niestety jedyny komunikat to smutny tweet Burzy gdzie wiadomo, jak w Polsce popularny jest Tweeter. No szkoda, z drugiej strony dla mnie to bez większej różnicy. Może dostaniemy jakąś promocję albo jakąś inną paczkę beczek do kupienia?
 
Minku;n10818421 said:
To nie ma znaczenia przecież. Jak dostaniesz kartę premium bez animacji to po aktualce już ci się będzie ruszać więc co za różnica?

No ale w 1 kolejności raczej chcesz wybierać karty premium z najlepszą animacją (przynajmniej przy wyborze kart, które już masz), a ciężko jest ocenić, która karta z kilku nieanimowanych będzie w przyszłości miała najlepszą animacje.
 
TraN999;n10820341 said:
No ale w 1 kolejności raczej chcesz wybierać karty premium z najlepszą animacją (przynajmniej przy wyborze kart, które już masz), a ciężko jest ocenić, która karta z kilku nieanimowanych będzie w przyszłości miała najlepszą animacje.


Tych nieanimowanych jest malutko, a poza tym masz tak jakby podstawkę karty więc możesz się domyślić jak będzie wyglądać ruchoma.
 
Po przeczytaniu tweet'a Pawła Burzy, widać że RED'zi mają problem z formułowaniem przejrzystych komunikatów - wystarczyło od razu napisać: pierwszy weekend po aktualizacji 17 kwietnia będzie weekendem beczek premium ... :) Uniknęli byśmy wszyscy zamieszania i rozczarowań. :(
 
To samo było z roadmap, w multiplayer trzeba dawać konkretne daty i ich dotrzymywać, bo ludzie czekają na zapowiedzianą zawartość, wydarzenie czy materiał. Gry mob'a sa dobrym przyekladem, tam wszystkie latki, zapowiedzi są wydawane jak w szwajcarskim zegarku, a błędy szybko naprawiane hotfix'ami.
 
A weekend liczymy od piątkowego wieczoru czy sobotniego poranka, i do niedzielnego wieczoru czy do później? Różnie z tymi weekendami bywało :D
 
Ostatnio trwał do poniedziałku do 10:00 z tego co pamiętam, ale zaczął się sporo wcześniej niż w weekend.
 
Naszemu Weekendowi Beczek Premium bliżej do długiego weekendu - od południa w czwartek, do południa w poniedziałek ;)
 
Top Bottom