Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

+
ruuuis;n10568072 said:
Chyba u każdego jest ten problem.

Chyba tak, zniknęły wersje premium kart które kiedyś miały trzy wersje animacji. U mnie na 100% nie ma premium Jeźdźców Gonu, oraz Tarczowniczek.
 
Mi również zniknęły karty. Wstrzymam się jeszcze chwilę z pisaniem do supportu. Ostatnio jak był problem z nagrodami, to zaraz Alicja. napisała, żeby wstrzymać się z pisaniem zgłoszeń i wsparcie techniczne się tym wszystkim zajmie.
Mam tylko nadzieję, że te karty będą miały 100% zwrotu skrawków, bo część graczy może nie chcieć czekać aż support zareaguje.
 
Za dużo osób gra arenę i wywaliło czy tylko ja dostałem laga na arenie i teraz nie mogę jej odpalić znowu?
 
mi już Arena wróciła, zrestartujcie Goga może

Poprawka- działa pod kątem wejścia w tryb, ale błąd wyrzuca przy wyszukiwaniu przeciwnika
 
Last edited:
Arena wczytała się, ale nic się nie dzieje, nie mogę wykonać ruchu, przeciwnik też nic nie robi, poddanie gry nie działa. Rozumiem, że to bug/przeładowane serwery/kolejny nieprzetestowany patch. Mam nadzieję, że gdy naprawicie już wszystkie problemy będzie można liczyć na kolejny darmowy bilet.
 
Moja wrażenie z areny są bardzo pozytywne jeśli chodzi o rozgrywkę, ale kwestie techniczne to już inna bajka. Po wygraniu 8 gry na arenie gra postanowiła mi tego nie zaliczyć i kazać szukać przeciwnika ponownie do ósmej walki. No trudno pomyślałem, a teraz od 10 minut patrze się na wyszukiwanie. Nie można nawet zakończyć wyszukiwania. Jeśli wyłączę grę to będę mógł wrócić na tą arenę i dalej mieć te 7 wygranych? A jeśli chodzi o błędy to przeciwnik po zagraniu Shilarda wziął sobie kartę a mi żadnej nie dał. Piękne odwrócenie coina. On miał ponad 10 kart w decku ja również. Pomimo tego udało mi się wygrać tą grę.
 
Nie odpalałem areny od razu i jak widać to był błąd, bo większe problemy są teraz niż zaraz po patchu mogły być. Czyżby przewidywanie niektórych, że arena jutro, miały się sprawdzić w ten przewrotny sposób?
 
T2T;n10569292 said:
Moja wrażenie z areny są bardzo pozytywne jeśli chodzi o rozgrywkę, ale kwestie techniczne to już inna bajka. Po wygraniu 8 gry na arenie gra postanowiła mi tego nie zaliczyć i kazać szukać przeciwnika ponownie do ósmej walki. No trudno pomyślałem, a teraz od 10 minut patrze się na wyszukiwanie. Nie można nawet zakończyć wyszukiwania. Jeśli wyłączę grę to będę mógł wrócić na tą arenę i dalej mieć te 7 wygranych? A jeśli chodzi o błędy to przeciwnik po zagraniu Shilarda wziął sobie kartę a mi żadnej nie dał. Piękne odwrócenie coina. On miał ponad 10 kart w decku ja również. Pomimo tego udało mi się wygrać tą grę.

Potwierdzam bug z Shilardem, daje kartę temu kto go zagrywa, a przeciwnikowi już nie.

Co do kwestii technicznych to każdy powinien pamiętać, że wciąż gramy w betę.
 
Witam, nie wiem czy to dobre miejsce, ale przechodząc do rzeczy.
Odpaliłem 1 arenę (darmową), wygrałem mecz, przegrałem, wygrałem (więc bilans 2:1). Trzeci mecz również wygrałem, ale nie zaliczyło mi wygranej (ani na zwoju, ani na liczniku). To samo stało się w następnej walce (a więc mimo wygranych 4 gier, mam zaliczone tylko 2 wygrane i jedną przegraną).
No i moje pytanie, czy to zostanie naprawione, czy zostałem definitywnie pozbawionych moich zwycięstw co by było słabe, bo to zawsze więcej nagród na rozwój konta, a mi brak sporo kart) ?

Co do błędów to jak wyżej pisał kolega: Shilard dobrał kartę wrogowi, ale mi nie dał żadnej,
optymalizacja czasem wygląda jakbym miał komputer opalany węglem a internet przynosił w wiadrze,
niezaliczanie zwycięstw -.-

Poza tym, tryb mega przyjemny (z początku myślałem że będzie kalką areny z Hearthstone'a ale efekt końcowy przypadł mi do gustu i mimo wszystko się od niej różni (od tej w HS'ie).

Pozdrawiam i mam nadzieję na jakąś odpowiedź od CDPR ;)
 
Wyłączyłem grę i po wejściu na arenę mam zaliczone 7 wygranych. Przynajmniej tyle dobrego.
 
Mi również nie naliczyło jednego zwycięstwa. A teraz na połączenie z kolejnym przeciwnikiem czekam od kilku minut...

DylSowizdrzal;n10569582 said:
Co do kwestii technicznych to każdy powinien pamiętać, że wciąż gramy w betę.

Tylko problemy techniczne od pewnego czasu są znakiem rozpoznawczym Gwinta.
 
Fajne usuwanie kart z kolekcji. (dawne trio). Większość pewnie to nie boli ale ja przykładowo nie mieliłem kart nigdy jeszcze, miałem ponad 100 kopii wildhunta już jakieś parę miechów temu kiedy był licznik, ponadto po 20+ temerskiej piechoty, queensguard i innych. Przed patchem gdybym zmielił wszystkie karty (wszystkie nadmiarowe brązy, srebra, goldy) miałbym nieco ponad 37.100 skraków. Teraz za zmielenie wszystkiego dostanę 35.040. Dwa tysiaki skraków mam nadzieję powrócą i chyba w końcu na wszelki wypadek zmielę sobie wszystko.

EDIT: Dzięki CDPR za szybką reakcję, potwierdzam wszystkie karty przywrócone, nawet jeśli mieliście masę 9+
 
Last edited:
W takim razie dodam jeszcze od siebie:
1- Problem z dobieraniem kart nie występuje tylko u Shillarda - po zagraniu Shaeli de Tancarville i zagraniu z ręki karty specjalnej, nie dobiera karty z talii, ja niestety w ten sposób przegrałem :(
2- Przy zremisowaniu miałem tak że nie zaliczyło zwoju ani jako wygrany, ani jako przegrany i byłoby to ok, gdyby nie to że następny mecz przegrałem i tego również nie zaliczyło mi jako przegrana :)

Poza tym tryb mega przyjemny, ale ja będę korzystał rzadko z tytułu nie nabijania paska zwycięstw.
 
Top Bottom