Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

+
Ryuudo101;n10567632 said:
Pewnie dlatego, żebyś nie ograniczał się tylko do aren ;)

Przepraszam a komu to wadzi? Chyba chodzi o to, żeby każdy grał w to na co ma ochotę i co mu daje przyjemność... Jeśli komuś nie zależy na proladderze (a dokładnie wiadomo, że 90% ludzi wchodzi tam robić dzienne i zrobić te ileś gier, żeby nie wywalili), ma dość laddera bo już wbił co miał albo widzi same krasnale/elfy czy cokolwiek zależy od sezonu a lubi grać arenę to czemu ma być zmuszany do grania innych trybów, żeby dostać ore na arenę? Chyba twórcom zależy na tym, żeby ludzie grali a nie nakazywać im granie potyczek po daily...Jak ktoś ma ochotę grać tylko areny to nie jest grzech - a powinno sprawiać radość twórcom... Win to win i według mnie dużo większy ma sens dawanie winów z areny do daily niż z potyczek na przykład gdzie 1/4 walk kończy się szybkim poddaniem i do tej pory nawet daily nie zaliczało takie coś...

Edit - Mało tego :) Uważam, że powinny być dzienne uzupełnione o arenowe (np. zagraj 5 gier na arenie za ileś ore czy wygraj 3 gry na arenie dla przykładu), zadania ogólne typu zagraj 40 kart powinny też się zaliczać na arenie (może są, nie sprawdzałem bo nie miałem takiego zadania). To przecież nie jest tryb W NAGRODĘ za granie potyczek czy laddera tylko tryb dla casuala, który nie chce rankingów, nagród, proladdera lub osoby, która sobie już skończyła ladder na jakiś czas bo ma co chciała...
 
Last edited:
Druga Arena grana i w talii mam 13 goldów, 10 silverów i 3 brązy. Oj chyba prędko od tego trybu nie odejdę :)
 
No Title

Pierwsza arena ukończona 9 wygranych, a nagroda bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! :)
 

Attachments

  • photo199712.png
    photo199712.png
    309.4 KB · Views: 42
TraN999;n10569122 said:
mi już Arena wróciła, zrestartujcie Goga może

Poprawka- działa pod kątem wejścia w tryb, ale błąd wyrzuca przy wyszukiwaniu przeciwnika

Mam to samo, do tego zauważyłem że sytuacja się powtarza co 2-3 gry na Arenie - na razie jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to wyjście z gry zamknięcie GOGa i uruchomienie wszystkiego od nowa. Oprócz tego oczywiście znikające brązowe karty z kolekcji...
 
Co parę gier wyskakuje mi "utrata połączenia" pomimo że z netem wszystko ok. Chwilę później gra zakończona zwycięstwem przeciwnika :/

edit: Shilard chyba się zbugował. Czasami pobiera dwie karty, jedną mi oddaje, a przeciwnikowi nie. Nie żebym narzekał, ale wypada się temu przyjrzeć :D
 
maciek0081;n10570202 said:
Edit - Mało tego :) Uważam, że powinny być dzienne uzupełnione o arenowe (np. zagraj 5 gier na arenie za ileś ore czy wygraj 3 gry na arenie dla przykładu),
Ja właśnie dostałem takie zadanie tzn. związane z areną ;)

 
Ktoś jeszcze traci to połączenie? No ludzie już 3 raz utraciłem połączenie w ostatnim ruchu 3 rundy i przegrałem wygraną grę. Szlag mnie zaraz trafi.
 
luk757;n10571032 said:
Ja właśnie dostałem takie zadanie tzn. związane z areną ;)

To miłe :) i widać, że ktoś pomyślał :) Pytanie czy mają zamiar dodać realizację dziennych poprzez winy na arenie (6/12 itd) bo chyba nikomu to by nie wadziło :D jak ktoś przegra 0-3 to i tak nic nie zarobi na następną arenę - ale jak ktoś gra dobrze areny niech sobie je gra ile chce :)
 
T2T;n10569292 said:
Moja wrażenie z areny są bardzo pozytywne jeśli chodzi o rozgrywkę, ale kwestie techniczne to już inna bajka. Po wygraniu 8 gry na arenie gra postanowiła mi tego nie zaliczyć i kazać szukać przeciwnika ponownie do ósmej walki. No trudno pomyślałem, a teraz od 10 minut patrze się na wyszukiwanie. Nie można nawet zakończyć wyszukiwania. Jeśli wyłączę grę to będę mógł wrócić na tą arenę i dalej mieć te 7 wygranych? A jeśli chodzi o błędy to przeciwnik po zagraniu Shilarda wziął sobie kartę a mi żadnej nie dał. Piękne odwrócenie coina. On miał ponad 10 kart w decku ja również. Pomimo tego udało mi się wygrać tą grę.

Miałem ten sam bug z Shilardem, w 3 rundzie przeciwnik mi to zrobił i przegrałem 9 punktami także gdyby nie to to bym wygrał.
 
Dla mnie arena jest na minus bo jest nie opłacalna koszt to 150 golda zwraca się przy najgorszym ustawieniu 125 i mnie to spotkało w plecy 25 golda, nigdy więcej tego nie odpale chyba ze zmienia nagrody 150 do 150 aby wyjść na zero w przypadku pecha.
 
Bugów jest co niemiara. Raz wrogie ostatnie życzenie zadziałało jak Shilard (dało przeciwnikowi do wyboru po jednej z każdego decku, odrzuconą dało na cmentarz), teraz z kolei moja Sara po prostu pozbawiła mnie jednej karty - zabrała ją, nie dając żadnej innej w zamian. Wniosek - wszystko związane z doborem kart jest zabugowane.

 
Last edited:
cotzpierdolisy_;n10571042 said:
Ktoś jeszcze traci to połączenie? No ludzie już 3 raz utraciłem połączenie w ostatnim ruchu 3 rundy i przegrałem wygraną grę. Szlag mnie zaraz trafi.

Czasem ja tracę, czasem przeciwnik, trzeba dać sobie na razie na wstrzymanie, poczekać aż to zacznie działać jak należy.
 
Nie ma sensu teraz grać, przynajmniej w moim wypadku kilka przegranych przez wyrzucenie z gry, Shilard niedobierający kart... i nie tylko on, inne drobne bugi. Cóż, poczekam aż wszystko zostanie załatane.
 
No Title

T2T;n10570342 said:
Pierwsza arena ukończona 9 wygranych, a nagroda bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! :)


Nieźle ja dopiero za 3cim razem przy czym pierwszy przeciwnik miał dc :v
 

Attachments

  • photo199762.jpg
    photo199762.jpg
    142.5 KB · Views: 50
Tryb areny w sumie bardzo fajny. Typowy fun bo za dużo jest błędów aby traktować to na poważnie. Po pierwsze zrywanie połączenia. Po drugie po każdym meczu trzeba restartować goga bo inaczej się zawiesza na wyszukiwaniu. Ostatnia sprawa to dobieranie przeciwnika. Każda gra to gracz na poziomie 99, 82 itp przy moim 33. Aczkolwiek mimo tych problemów bawię się całkiem całkiem.

BTW. pierwszy mecz na arenie i już trafiłem na gościa co sklepa grał =]
 
Druga arena i 9:2 zrobione, próba traw zawsze się przyda w wersji premium :D

Co do postu chester7vip ja też w pierwszej grze trafiłem na sklepa... szkoda, że typek miał jakąs kartę w dwóch kopiach, bo sklep nie zadziałał.

Ok. jako nagrodę za arenę pokazało Premium Próbę Traw, a do kolekcji trafiła zwykła wersja tej karty. To dzięki za nagrodę, naprawdę dzięki.
 
Last edited:
Top Bottom