Wersja próbna na konsole nowej generacji

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Odkryj Night City na nowej generacji!

Darmowa wersja próbna na konsolach nowej generacji pozwala wypróbować Cyberpunka 2077 przez 5 godzin i będzie dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X|S do 15 marca.

Więcej informacji tutaj.
 
Last edited:
Bardzo fajnie. Można sprawdzić zanim kupisz, choć chyba każdy już Cyberpunka ma co nie ? :)
Szacun, że wciąż pracujecie nad grą ale chyba wiecie... mamy apetyty na dużo więcej! :)
 
Wybaczcie, ale czuję się potraktowany po macoszemu.

Od kilku lat mam ps4 i nie zamierzam póki co zmieniać na żadną z konsol nowej generacji (ot, jestem sobie niedzielnym graczem, więcej grają moje dzieci niż ja). Z zakupem Cyberpunka wstrzymuję się cały czas (choć mam na niego wielką ochotę, tym bardziej, że papierowy CP2020 to lata mojej młodości i zarwane noce na sesjach ze znajomymi), niestety z powodu wielu negatywnych opinii na temat jakości i płynności gry zwłaszcza na tzw "konsolach starszej generacji".

Rozumiem, że ta "wielka aktualizacja wydajności" dotyczy nowoczesnych konsol, niemniej ciężko mi gdziekolwiek dotrzeć do rzetelnych informacji, ile do tej pory zostało ulepszone na "stare konsole". A co gorsza, musiałbym chyba kupić przysłowiowego kota w worku, aby się o tym przekonać. Super, że dajecie możliwość przetestowania tego, jak gra chodzi na nowej generacji, zanim gracze zdecydują się na zakup, niemniej nie rozumiem, dlaczego takiej możliwości nie mają użytkownicy "starej generacji"? Ot, chociażby po to, aby przekonać się, że gra jest już na tyle poprawiona, że można zdecydować się na zakup, czy jednak może warto jeszcze trochę poczekać?

Ja niestety swoje lata mam i każdy pieniądz szanuję, tym bardziej że ciężko zarobiony. I trochę szkoda mi go wydawać na kota w worku, zwłaszcza nie mając pewności, czy tematu konsol starszej generacji sobie czasami nie odpuściliście na dobre...
 
Wybaczcie, ale czuję się potraktowany po macoszemu.

Od kilku lat mam ps4 i nie zamierzam póki co zmieniać na żadną z konsol nowej generacji (ot, jestem sobie niedzielnym graczem, więcej grają moje dzieci niż ja). Z zakupem Cyberpunka wstrzymuję się cały czas (choć mam na niego wielką ochotę, tym bardziej, że papierowy CP2020 to lata mojej młodości i zarwane noce na sesjach ze znajomymi), niestety z powodu wielu negatywnych opinii na temat jakości i płynności gry zwłaszcza na tzw "konsolach starszej generacji".

Rozumiem, że ta "wielka aktualizacja wydajności" dotyczy nowoczesnych konsol, niemniej ciężko mi gdziekolwiek dotrzeć do rzetelnych informacji, ile do tej pory zostało ulepszone na "stare konsole". A co gorsza, musiałbym chyba kupić przysłowiowego kota w worku, aby się o tym przekonać. Super, że dajecie możliwość przetestowania tego, jak gra chodzi na nowej generacji, zanim gracze zdecydują się na zakup, niemniej nie rozumiem, dlaczego takiej możliwości nie mają użytkownicy "starej generacji"? Ot, chociażby po to, aby przekonać się, że gra jest już na tyle poprawiona, że można zdecydować się na zakup, czy jednak może warto jeszcze trochę poczekać?

Ja niestety swoje lata mam i każdy pieniądz szanuję, tym bardziej że ciężko zarobiony. I trochę szkoda mi go wydawać na kota w worku, zwłaszcza nie mając pewności, czy tematu konsol starszej generacji sobie czasami nie odpuściliście na dobre...

Może porównania płynności na YouTube pomogą Ci podjąć decyzję? Są tam też pierwsze recenzje patcha 1.5
 
Wybaczcie, ale czuję się potraktowany po macoszemu.

Od kilku lat mam ps4 i nie zamierzam póki co zmieniać na żadną z konsol nowej generacji (ot, jestem sobie niedzielnym graczem, więcej grają moje dzieci niż ja). Z zakupem Cyberpunka wstrzymuję się cały czas (choć mam na niego wielką ochotę, tym bardziej, że papierowy CP2020 to lata mojej młodości i zarwane noce na sesjach ze znajomymi), niestety z powodu wielu negatywnych opinii na temat jakości i płynności gry zwłaszcza na tzw "konsolach starszej generacji".

Rozumiem, że ta "wielka aktualizacja wydajności" dotyczy nowoczesnych konsol, niemniej ciężko mi gdziekolwiek dotrzeć do rzetelnych informacji, ile do tej pory zostało ulepszone na "stare konsole". A co gorsza, musiałbym chyba kupić przysłowiowego kota w worku, aby się o tym przekonać. Super, że dajecie możliwość przetestowania tego, jak gra chodzi na nowej generacji, zanim gracze zdecydują się na zakup, niemniej nie rozumiem, dlaczego takiej możliwości nie mają użytkownicy "starej generacji"? Ot, chociażby po to, aby przekonać się, że gra jest już na tyle poprawiona, że można zdecydować się na zakup, czy jednak może warto jeszcze trochę poczekać?

Ja niestety swoje lata mam i każdy pieniądz szanuję, tym bardziej że ciężko zarobiony. I trochę szkoda mi go wydawać na kota w worku, zwłaszcza nie mając pewności, czy tematu konsol starszej generacji sobie czasami nie odpuściliście na dobre...
Obejrzyj sobie materiały jutubera Bartosh. Gra na PS4 i od premiery CP2077 wrzucił 2 albo 3 pełne przejścia gry na YouTube, poza tym po każdej aktualizacji CP2077 streamuje tę grę i testuje zmiany. Polecam. Patch 1.5 też już sprawdził, a zapis streama jest chyba na jego kanale.
A taka mała dygresja odnośnie dzieci i grania. Mam trójkę dzieci, które czasem grają, a sam też to lubię (inaczej by mnie tu nie było), więc Cię rozumiem. Rozważ w takim razie sobie zakup Series S i Game Passa. Cyberpunka niestety będziesz musiał kupić osobno, bo w GP go nie ma, ale teraz na przykład jest na niego promocja w sklepie Xboxa i non stop są promocje na inne gry. Jestem fanem budżetowego grania, a ta mała maszynka daje radę.
 
Karczmarz, PabloStasia, dzięki za zaangażowanie! Trochę pooglądałem i mam wyrobione zdanie. Co prawda nie jest to to samo, co możliwość przetestowania gry samemu, ale jakiś pogląd może dać. Sęk w tym, że jestem rozdarty, bo z jednej strony strzelanki (a Cyberpunk 2077 jest strzelanką z elementami rpg, nikt mi nie wmówi niczego innego) to coś, co nigdy nie przypadło mi do gustu, z drugiej strony uwielbiam nurt cyberpunk w szeroko pojętej kulturze (film, książki, gry) i wszystko co z nim związane.

Ale nie w tym rzecz. Generalnie chodzi mi o inny problem, który może rozmył się gdzieś w moim poprzednim poście. Gdy wychodził patch 1.23. (który dużo poprawił na konsolach starej generacji) i przywrócono grę w ps store, Redzi nie zdecydowali się na żadną wersję demo, aby pokazać takim jak ja "zobaczcie, staramy się, sporo poprawiliśmy, przekonajcie się sami, może się skusicie". I nie byłoby dla mnie w tym nic dziwnego, gdyż obecnie dema nie są tak popularne jak niegdyś, gdyby nie fakt, że teraz po patchu 1.5, ukierunkowanym przede wszystkim na nowe konsole, Redzi udostępniają na nie demo, znów pomijając stare konsole.

Zupełnie jakby nas, posiadaczy starych ps czwórek Redzi mieli kompletnie głęboko gdzieś, bo nie wiem, nie jesteśmy dla nich przyszłościowi? Jakoś wszyscy jeszcze wydają gry na stare konsole, chociażby nowy Horizon też wychodzi na ps4. A w przypadku Redów czuję się po prostu jak ktoś "gorszego sortu". Masz ps5 - super, jesteś naszą przyszłością, pograj w demo, przekonaj się. Masz ps4 - sorry, bez sensu w Ciebie inwestować, obejrzyj se filmiki na youtubie i daj nam spokój. Przepraszam, jeśli kogoś obraziłem, ale właśnie tak to z mojej perspektywy wygląda.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu!
 
Cyberpunk 2077 jest strzelanką z elementami rpg, nikt mi nie wmówi niczego innego
A jeżeli napiszę Ci, że grę możesz przejść np. jako netrunner nie strzelając do nikogo, albo po cichaczu eliminując kolejnych oponentów, to zmienisz zdanie? Są ludzie, którzy przechodzili grę nie tyle nie strzelając, co nawet nie zabijając. Na takie przejście pozwalają dobre RPGi, nie zwykłe strzelanki, czy nawet z elementami RPG. Zagraj, przekonaj się, jak dużo swobody daje CP2077. Widok FPP nie determinuje gatunku.
 
A jeżeli napiszę Ci, że grę możesz przejść np. jako netrunner nie strzelając do nikogo, albo po cichaczu eliminując kolejnych oponentów, to zmienisz zdanie?

Trafna uwaga. Też tak słyszałem. I to byłoby nawet niegłupie, gdyż nie wdając się w wymianę ognia uniknę spadków fps! To tak pół-żartem. A tak na serio: nie mam nic przeciwko rpgom akcji, nie mam również nic przeciwko strzelaninom w rpgach. Uważam, że najlepszy rpg to taki, który daje wyważony balans pomiędzy akcją, fabułą (w tym dialogami) i całym wykreowanym światem. Natomiast...

Widok FPP nie determinuje gatunku.

Może i tak, jednak oglądając gameplaye odnosi się nieodparte wrażenie, że w tym przypadku bliżej CP2077 do strzelanki. To oczywiście moja subiektywna ocena. Może po prostu za stary już jestem i takie hybrydy nie są dla mnie? Nie ma sensu tu się nad tym rozwodzić, zaraz nas ktoś ochrzani za off-topic, chętnie będę kontynuował rozmowę na priv, jeśli masz ochotę.

I jeszcze jedno, jak najbardziej w temacie:

Zagraj, przekonaj się, jak dużo swobody daje CP2077.

Do tego samego zachęcają Redzi! Cytuję: "Jeśli zatem przed zakupem chcesz przekonać się, jak gra działa i co zostało do niej dodane, wersja próbna jest dla ciebie."

No i tu jest pies pogrzebany, bo ja jestem właśnie takim graczem, który na własnej skórze chciałby się przekonać, czy warto! Ale nie mogę...
 
naprawcie dzwięk w patchu 1.5 nie mozna grac a bez dzwieku slabo sie gra...
Post automatically merged:

przez tydzien zero odzewu ze strony redow gra nie dziala
 
Top Bottom