Wersja pudełkowa Wiedźmin Edycja Rozszerzona

+
Wersja pudełkowa Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Witam. Od razu przepraszam za otwarcie nowego tematu (Jeżeli istnieje już taki - zamknijcie ten). We wszystkich tematach /postach, które przeczytałem zauważyłem, że wszystkie problemy z instalacją, grafiką, dialogami itd dotyczą wersji ER ściągniętej.... A co z pełną sklepową ER? Kupił ją ktoś? Jeśli tak to czy mieliście z Nią jakiekolwiek problemy (?) Pozdro :D
 
Ja problemow nie mialem, sa jedynie jakies problemy z wyswietlaniem rysunkow w grze.Podawalem juz screena w temacie z bledami, ale podam jeszcze raz: http://i38.tinypic.com/zl2afq.jpgInnych problemow nie zauwazylem ;)
 
Ja mam wersję pudełkową ER (pełna gra) i swoje błędy wymieniam w temacie "Błędy vel Bugi".
 
Wie ktoś może kiedy w sklepach będzie możliwość kupna samego update'u? Bo mam zamiar dofinansować polski przemysł :)
 
Dzisiaj kurier zameldował się z Update'm. Instalacja jakieś dwie godziny. Zestaw pozytywnie mnie zaskoczył, mimo wizualizacji na gram.pl CDP bardzo zgrabnie umożliwił upakowanie podstawki razem z ER, mianowicie pozostawił wolne miejsca w pudełkach z grą i muzyką a w samym pudełku umieścił "zaślepkę" na instrukcję i opowiadanie z podstawki. Nawet naklejki dla małego się znalazły...Póki co, nie zauważyłem jakichś większych baboli. Zauważalne jest natomiast szybsze wczytywanie i zapis. Tyle po pierwszych questach w Kaer Morhen... ;D
 
No to moje zdanie o pudełkowej.Instalacja przebiegła bez żadnych problemów. Zarówno patch jak i wszystkie języki znalazły się poprawnie na dysku i działają. Również 2 przygody i D'jinni chodzą bez zarzutu. Rejestracja spokojna choć moment paniki miałem jak szukałem pierwszej książeczki z kodem ::) Teraz trzymam wszystko w jednym miejscu.Menu start wygląda kozacko Sejvy działają mi ze wszystkich 4 przejść, nawet z pierwszego chyba nawet niepatchowanego...Nowa gra jak nowa gra. Na początku zero problemów.Cena neutralności - wszystko tak samo jak było.Efekt uboczny - małe bugi z grafiką tj. podczas wstępu w Zajeździe jakiś facet w tle zatacza się (pijany pewnie) i pada na deski. A raczej pod nie ;DKolejny bug to możliwość otworzenia kraty Jaskra w więzieniu. Dziwne.Trzeci bug - ponowna próba porozmawiania z bardem po pierwszej na powitanie kończy się tym, że słyszę i czytam wiedźmina, ale go nie widzę.Aaaa i zastanawia mnie czemu w CN mamy 20 level i kupę talentów do wolnego rozdysponowania, a w EU 5 level i praktycznie tyle samo talentów już rozdanych? Na więcej nie mam czasu. Niestety ::) Dopiero w poniedziałek zabierzemy się za to na serio.Aaaa co do jeszcze poprawek to:* czas ładowania - no cóż. Ja mam 4 GB RAMu i nigdy nie miałem z tym problemu, więc nic nie zauważyłem.* Mimika twarzy - chyba ciut lepsza* Nowa torba na ekwipunek i cała reszta - baaaardzo pozytywne.Tyle co zauważyłem.Dobranoc. ;)
 
Ja właśnie otrzymałem UPDATE wiedźmina i pierwsze nie miłe wrażenie, jest kartonik na miejsce dla instrukcji obsługi i opowiadania A. Sapkowskiego iii jest ono za małe na te dwie rzeczy :( nie wiem jak u was ale jak próbuję włożyć do tego kartonika Instrukcję i opowiadanie nie udaje mi się, jest w nim za mało miejsca na te dwie rzeczy :(Nawet jeśli wyjmę kartonik i chcę w pudełko włożyć te 2 rzeczy to idą na wcisk, tak że ciężko jest je wyjąć potem :(
 
Witam.Ja jestem nowy w te klocki o Wiedźminie.Może zadam głupie pytanko ale jak mówiłem jestem nowy.Otóż gdybym kupił Rozszerzoną Edycje za 80 zł byłby tam też zwykły Wiedźmin ?
 
Tak, jeśli kupujesz wersję za 80 złotych. Jeśli masz już Witchera to wyjdzie też Update za 20.
 
mnie w pudełkowym updacie brakuje najbardziej angielskiej wersji językowej.. dlaczego nie ma jej na płycie? jest tylko węgierska, czeska, rosyjska i oczywiście polskaedit:właśnie się doczytałem, że inne języki znajdują się na płycie z materiałami dodatkowymi :)
 
A ja mam takie pytanko: zabrałem ze sobą Poradnik do gry w wersji pierwszej (kolorowy) i ten z U (czerń i biel, a raczej szarość). Wertuję je oba strona po stronie i nie widzę żadnej różnicy... ktoś mnie oświeci? ::)
 
Ej nie wiem ale czy jak zakupie Update to wymagana jest rejestracja gry. Wcześniej się nie zarejestrowałem i kartonik z kluczem gdzieś sie zapodział :-[
 
No to teraz Moja kolej..:p. Wczoraj kupiłem w Elbląskim Empiku Wieśka ER (żaden Uptade tylko pełna gra) i dzisiaj zabrałem się za Jego instalację...:) Ustawiłem inną partycję (nie C:\xxx) i zaznaczyłem do instalacji j. polski i angielski oraz przygody i edytor (inne języki typu Afganistan, Kotlina Kongo czy Eskimowski - odznaczyłem) Instalacja trwała ok. 20 minut (z czego 10 minut stała w miejscu bo wyszedłem do WC ;D a nie wiedziałem że trza będzie zmienić płytkę na dodatki :D ). Aha, zapomniałem dodać, że żadnych programów nie wyłączałem a nawet jeszcze GG i FF włączyłem :D :p Po instalacji doznałem szoku... O_O :eek: ZERO INFORMACJI NA TEMAT PRZYMUSOWEJ REJESTRACJI !! Po czym pojawiło się menu Uruchom Grę/Edytor itd. Nie zastanawiając się klikam Uruchom Grę i... ERROR ??? Please insert to CD-ROM correct CD/DVD (coś w tym stylu) :mad: I co teraz? Odpowiadam więc: TRZEBA ZMIENIĆ PŁYTĘ Z DODATKÓW NA PŁYTĘ Z GRĄ !!! ;D hehehe Zmieniam płytę, czekam na autorun (działa :D ), klikam po raz drugi Uruchom Grę i... działa :) Z uwagą oglądam reklamy (a nóż coś zmienili (?) ) ehh niestety te same... Nagle intro (też oglądam lecz również i tego nie zmienili :( ) Pojawia się Menu Gówne (albo Główne :p ). Patrzę w Opcje a tam wszystko na Maksa (EAX wyłączony) Powrót --> Nowe Gra --> Kampania --> itd. i WCZYTYWANIE (apropo, u mnie ładuje z identyczną prędkością jak w 1.3) Doszedłem do kołowrotka bodajże na Górnym Dziedzińcu i tutaj zapis i wyjście z gry żeby Was poinformować ;) Dopatrzyłem się jak na razie dwóch "bugów" tj. przy zmianie z filmika na rozmowę czasem przez 5-6 sec widać czarny ekran plus pierwsze zdanie z rozmowy (bug dla niecierpliwych :) ) a drugi bug to atak tzn czasem mimo kliknięcia w odpowiednim momencie Geralt nie wykonuje kolejnej sekwencji ataku :/Jeśli coś jeszcze znajdę to dam znać.PODSUMOWANIE: Myślę że 90% Waszych błędów jest spowodowane aktualizacją Premierowej wersji do ER.Pozdrawiam :)
 
@ oli2404 Klucz do rejestracji wymaganej przed instalacja patcha znajduje się na okładce instrukcji. Więc o ile masz instrukcję do gry to klucz rejestracyjny też.PS. to pytanie o zgubioną/wyrzuconą karteczkę z kluczem rejestracyjnym pojawiło się na forum już przynajmniej dwa razy. Więc naucz się używać opcji szukaj.
 
ERWIN160 - zupełnie się zgadzam, u mnie również brak błędów po kupnie ER wraz z podstawką. Również uważam, że aktualizacja mogła coś namieszać.
 
Natomiast u mnie po włożeniu POPRAWNEJ płyty z grą do napędu wyskakuje komunikat "Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application" co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Włóż poprawną płytę CD do napędu,wybierz OK i zrestartuj aplikację".Ktoś może wiedzieć na czym problem polega?
 
Ja mam ER pudełkową, wszystko pięknie się zainstalowało, nie wiem nawet czy instalacja razem z dodatkowym DVD przekroczyla 20 minut. Jak na razie do Windy wywalilo mnie 1-2 razy, problem z wczytywaniem lokacji jest zauwazalny (nawet przy 3GB RAM-u) roznicy w dialogach szczegolnie nie zauwazylem, torba na skladniki, rzecz boska naprawde... Moim zdaniem jedyna ktora widac tak naprawde (oprocz szybszego wczytywania oczywiscie).Niestety te cholerne psujace obraz znieksztalcenia obrazu kluja strasznie w oczy. Zauwazylem, ze ten blur nie wystepuje tak na 1/3 szerokosci obrazu w poziomie. To tak mniej wiecej jak pusci sie film z pasami, a te pasu to wlasnie miejsca gdzie blur wystepuje. :) Te niby wielkie zmiany postaci i modeli to raptem pare kolorow, dodana broda i kilka pomniejszych bzdur, ktorych nie bylo sensu wspominac. No ale promocja swoja droga... Ze tak powiem z g...a olimpiade trzeba zrobic.Wersja kupiona w MM za 79 PLN co mnie ucieszylo zwazywszy na to, ze mialo byc wiecej (tak wynikalo z zapowiedzi)Reasumujac 4-/5 a wiec jest dobrze. :] Brilliant reaches perfection czy jakos tak hehe...
 
Ja podczas instalacji i gry żadnych problemów nie doświadczyłem.Troche problemów miałem podczas isntalowania podstawowej wersji gry.Edycja Rozszerzona u mnie zdecydowanie na plus.Dużo lepsza od podstawki. ;)Pozdrawiam :)
 
Top Bottom