Wesołych Świąt, Wiedźminie! - prezent od Hostile'a... ;)

+
Aalaron said:
Albo to ja jestem jakiś tępy albo są jakies problemy z pobieraniem.
To znaczy co konkretnie? Nie chce się w ogóle uruchomić pobieranie, wyskakują błędy w jego trakcie? U mnie pobiera się normalnie :)
 
Hostile said:
To znaczy co konkretnie? Nie chce się w ogóle uruchomić pobieranie, wyskakują błędy w jego trakcie? U mnie pobiera się normalnie :)
Po prostu wyświetla się jako nowe zadnie w moim menagerze pobierana (FlashGet) i...tyle. Nic sie nie dzieje.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
To znaczy co konkretnie? Nie chce się w ogóle uruchomić pobieranie, wyskakują błędy w jego trakcie? U mnie pobiera się normalnie :)
Po prostu wyświetla się jako nowe zadnie w moim menagerze pobierana (FlashGet) i...tyle. Nic sie nie dzieje.
Cóż, może spróbuj pobrać z RapidShare'a:http://rapidshare.com/files/177076081/Weso_ych__wiat__Wied_minie__Prezentacja_by_Hostile.rar.html
 
Hostile said:
Hostile said:
Hostile said:
To znaczy co konkretnie? Nie chce się w ogóle uruchomić pobieranie, wyskakują błędy w jego trakcie? U mnie pobiera się normalnie :)
Po prostu wyświetla się jako nowe zadnie w moim menagerze pobierana (FlashGet) i...tyle. Nic sie nie dzieje.
Cóż, może spróbuj pobrać z RapidShare'a:http://rapidshare.com/files/177076081/Weso_ych__wiat__Wied_minie__Prezentacja_by_Hostile.rar.html
Dzięki, już działa. :)A komiks zaje...ehem...no, w każdym razie super.Oren dla Ciebie. :beer:
 
Fajne świąteczne opowiadanko i do tego zrealizowane z ciekawym pomysłem. Pogratulować :beer:
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałem złożyć wszystkim forumowiczom wiedźmińskiego community jak najlepsze życzenia ;) Przy okazji odświeżam dawno wygasłe linki do mojego świątecznego komiksu o Wiedźminie, jeśli ktoś jeszcze go nie widział, to gorąco zachęcam ;)Wesołych Świąt, Wiedźminie! by Hostile
 
heh fajny ten twój komiks, postacie wyglądały heh na takie plastelinowe?Geralt fajny buraczek, aż się dziwie że chciało ci się coś takiego robić.
godblessfiji said:
godblessfiji said:
godblessfiji said:
Fajne opowiadanie.Mam nadzieję że na Wielkanoc też coś wymyślisz :witchmas:
Na Wielkanoc Geralt będzie malował jajka razem z Jaskrem. ;p
Dobrze, że nie Jaskrowi ;)
godblessfiji said:
No to komu będą malowali? ::)Moja droga, a ten spam to w jakim celu?Undomiel
Buhahahahaha.....Dobre przykład równości wśród user-ów...heh jak się nie jest modern-em to lepiej nic nie pisąć..Bo jeszcze bana dostaniesz od tak za free-ko......
 
Top Bottom