Wesołych Świąt!

+
Wesołych Świąt!



W 2013 roku będzie czekać na Was wiele questw, jesteśmy o tym przekonani. Zanim jednak wyruszycie na spotkanie z przygodą, chcielibyśmy Wam życzyć:
- wyśmienitych towarzyszy, ktrzy okażą Wam wsparcie, gdziekolwiek się udacie
- dziennika przygd wypełnionego niezapomnianymi wspomnieniami
- odblokowania wszystkich osiągnięć, o ktrych marzycie
- pokonania wrednych stworzeń, ktre chciałyby uprzykrzyć Wam codziennie życie

Wesołych Świąt!

CD Projekt RED
 
Wzajemnie. Ja życzę wszystkim czegoś, co się nie spełni pewnie, a wszyscy by tego chcieli - forum bez bugów :p
 
ser-ek said:
Wzajemnie. Ja życzę wszystkim czegoś, co się nie spełni pewnie, a wszyscy by tego chcieli - forum bez bugów :p/>

Uważaj o co prosisz, bo niektóre życzenia się spełniają:)
 
A ja Wam życzę ( i sobie też ), żeby Święta były dla Was czasem odpoczynku i spokoju od naszych biadoleń i narzekań. Wierzę, że w Nowym Roku czeka nas z Waszej strony wiele niespodzianek i miłych zaskoczeń. W końcu Wy to Redania.
 
Dziękuję, za wspaniałe życzenia.
A jednocześnie życzę Wam i wszystkim forumowiczom szczęśliwych Świąt.
 
Dzięki.

Również życzę wszystkiego najlepszego, o czymkolwiek marzycie, każdemu z tutaj obecnym oraz oczywiście ekipie RED'a. Oraz więcej zrozumienia i tolerancji w dyskusjach.

MM360 said:
Uważaj o co prosisz, bo niektóre życzenia się spełniają:)

Uznaliśmy ser-ka za błąd na forum? Ciekawe ...

MM360 said:
O żesz Ty... Zapamiętam se Ciebie.

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" ;).
 
Dzięki i nawzajem.

A tak serio, to życzę Wam abyście w 2013r. wreszcie znaleźli porządnego wydawcę dla Waszych gier. Wydawcę, który nie potraktuje Was jak jakieś zapychadło planu wydawniczego i który nie będzie próbował Was orżnąć.
A sobie życzę, aby to nie było EA
 
Kochani REDańczycy, życzę Wam prawdziwie udanych Świąt, wesołych/rodzinnych/spokojnych/niepotrzebne skreślić, a w nadchodzącym roku nieskończonej miłości Waszych fanów i nieustannej radości z tworzenia. I wszystkiego co najlepsze!
 
MM360 said:
W 2013 roku będzie czekać na Was wiele questów
Kurna, w pierwszej chwili automatycznie zinterpretowałem ten fragment zdania jako nieoficjalną przeciekową zapowiedź Wiedźmina 3 na rok 2013, chyba głodnemu chleb na myśli ;P

Wzajemnie, Wesołych Świąt wszystkim! ;]
 
Wzajemnie ;) Wesołych spokojnych rodzinnych dla Was i wszystkich forumowiczów ;)

Jak co roku fajny art :D
 
Dzięki wielkie! Jednak klasa sama w sobie, taka firma. I kartka co roku. I życzenia. ^.^

Dla Was również wszystkiego najlepszego. Zdobywania szczytów w życiu prywatnym i zawodowym. :) Dla Was i całej Społeczności, oczywiście.
 
Top Bottom