Wesołych Świąt!

+
Dziękuję CDPRED za życzenia!
Ponadto chciałbym życzyć wszystkim forumowiczom wesołych i radosnych świąt, które mam nadzieję w wolnych chwilach będą spędzać na forum :)
 
Wszyskiego najlepszego na święta. Każdy niech pamięta: by w Wiedźmina łupić, stwory ukatrupić, nową zbroję kupić, Nilfgardczyka oszukać, Triss dobrze "opukać", cały las przeszukać, wygrać milion w kości, zabić "tych złych" gości. Takie me życzenia - oby do spełnienia ;)
 
Hostile said:
Wiesz, gdy czytam takie życzenia od kogoś, kto ma Aliena w avku, to czuję się conajmniej nieswojo ;P xD
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Przecież to taka śliczna potwora :D
 
Dzięki i wzajemnie
Wszystkiego najlepszego wszystkim razem i każdemu z osobna


[media]http://www.youtube.com/watch?v=ysIzPF3BfpQ&feature=relmfu[/media]
 
Dzięki!!! :D
A ja wam życzę dalszych sukcesów na rynku gier komputerowych i aby Wiedźmin był najbardziej rozchwytywaną marką na świecie :D
 
Najlepszego REDzi, oby nowa, autorska gra przyniosła wam podobny rozgłos i splendor jak Wiesiek (takiego samego nie będzie, wiadomo Wiesiek jest tylko jeden.
 
A Ja chciałbym życzyć Wszystkim
Wesołego Alleluja!
Bogatego Zajączka
Smacznego Żurku
Oraz Szczęśliwego Nowego Yorku!

Mam nadzieję, że niczego nie pomieszałem
 
Życzę wam REDzi, żeby wszystko szło po waszej myśli, i byście tworzyli rzeczy które będą zapamiętywane na długo po premierze :) A użytkownikom życzę pieniędzy, żeby ich było stać na sprzęt i gry stworzone przez REDów, no i żeby fajnie żyć :D
 
Na święta i nowy rok życzę Wam (i poniekąd, również sobie):

... aby forum przestało dodawać /> do emotek :)
... aby tajemnicze "RPG w mrocznym świecie fantasy" zostało oficjalnie zapowiedziane, najlepiej z mocarnym trailerem
... więcej takich spotkań jak na 8-lecie forum
... co najmniej utrzymania poziomu dyskusji w niektórych tematach ;)
... moderatorom - mało roboty
... użytkownikom - mało warnów :D
... REDom - radości z pracy
... nam wszystkim - zdrowia, bo to najważniejsze.

Wesołych!
 
Również życzę forumowiczom, moderatorom i Redom Wesołych Świąt i szczególnie zdrowia bo bez tego ani rusz. Oczywiście życzę też nam wszystkim zapowiedzi W3; to byłby wspaniały prezent na święta ^^
 
Wszystkim wszystkiego najlepszego!

+100 do zdrowia
+50 do szczęścia
+25 do zadowolenia z życia
+20 do dobrych gier w 2013 roku
+15 do wolnego czasu, aby móc w te wszystkie gry zagrać!

Ogłoszenia Wiedźmina 3, dużo ciekawych wiedźmińskich przygód w edytorze stworzonych, wielu egzemplarzy Wiedźminów sprzedanych, pieniędzy aby ich brak nie ograniczał REDańskiej kreatywności, oraz żeby pieniądze te (zasłużenie zarobione!) nie zawróciły Wam drodzy Redzi w głowach i nie doprowadziły nigdy do przejścia na złą stronę korporacyjnej mocy.

Najlepszego!
 
Również życzę wszystkim sutego, radosnego czasu świątecznego - zapewne sami wiecie najlepiej, czego chcecie najbardziej. I oby nasza społeczność prężnie szła do przodu!
 
Top Bottom