Weź udział w konkursie na zrzut ekranu z Wiedźmina 3: Dziki Gon!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Weź udział w konkursie na zrzut ekranu z Wiedźmina 3: Dziki Gon — „Pocztówki z Kontynentu”. Startujemy 20 grudnia z trzema kategoriami i w każdej z nich masz za zadanie uchwycić konkretny aspekt gry:
  • Ujęcia na szlaku (Świat)
  • Towarzysze podróży (Postacie)
  • Wojownicza ścieżka (Walka)
Zrzuty ekranu można przesyłać do 10 stycznia, do godziny 16:00.

Wszystko, co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie, to wykonać zrzut ekranu z gry i przesłać go za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Korzystaj ze wszystkich funkcji oferowanych przez Tryb Foto, ale nie edytuj swoich zrzutów ekranu za pomocą zewnętrznego oprogramowania. Możesz przesłać tylko jeden zrzut ekranu w każdej kategorii. Upewnij się, że Twoje zgłoszenie pasuje do wybranej kategorii.

Pokaż co potrafisz, ponieważ najlepsze zrzuty ekranu zostaną nagrodzone niesamowitymi nagrodami, takimi jak krzesła Secretlab TITAN Evo 2022 The Witcher Edition, torby z wiedźmińskimi gadżetami oraz gadżety od Alienware (myszki, klawiatury i podkładki pod myszki).

Każda Kategoria będzie miała trzech zwycięzców, więc okazji do wygranej jest sporo! Więcej szczegółów, takich jak pełny regulamin konkursu, a także formularz zgłoszeniowy, znajdziesz na oficjalnej stronie konkursu.

Powodzenia na Szlaku!
 
Chętnie wezmę udział, tylko jest jeden problem, tryb fotograficzny mi nie działa.
 
Zaliczyło mi tylko jedno zdjęcie, pozostałych nie widać w spisie. Te dwa pozostałe robiłem w Novigradzie, a ze względu na niskie FPS przełączyłem tam na węższą rozdzielczość. Jeśli algorytm uznał, że były one modyfikowane to coś nie tak...
 
Cyberpunk oferował większą różnorodność i zrzuty ekranu były różne, a tutaj niemalże wszystko jest takie same zwłaszcza w kategorii walka.
To już lepszy byłby jakiś konkurs artystyczny wtedy jest większa konkurencja pomimo tego, że prac byłoby mniej niż w przypadku konkursu na najlepszy rzut ekranu.
 
Nie wiem czy to błąd systemu, ale mojego shota nie widać w spisie (ujecia ze szlaku). Wysyłałam go już parę dni temu i do dziś go nie widać, a termin kończy się jutro. Jak próbuję wysłać jeszcze raz to wyskakuje informacja, że w tej kategorii wysłano już zdjęcie
 
Próbuję przesłać screena zrobionego trybem foto na konkurs, ale pojawia się komunikat że plik jest za duży :O. Gram w 4K ale no jest to oficjalnie wspierana rozdzielczość, więc chyba algorytm powinien przewidzieć że te pliki będą swoje ważyć. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
W regulaminie jest wzmianka że można przycinać screeny, ale nigdzie nie widziałem informacji o maksymalnym rozmiarze pliku. Ktoś wie ile wynosi?

EDIT: Ok max 10MB

Można zapisać screen jako .jpg co znacząco zmienia rozmiar pliku, pytanie czy nie zostanie uznane to jako ingerencja w screen i ban w konkursie. Może się wypowiedzieć w tej kwestii ktoś kto wie?
 
Last edited:
Dwa dni temu wysłałem zdjęcia na konkurs i wciąż nie ma ich na stronie konkursowej. Z tego co zdążyłem zauważyć to nie jestem jedyną osobą, która ma ten sam problem. Szkoda, ze nie ma żadnej możliwość kontaktu z organizatorem w celu zgłoszenia tego problemu, bo tak naprawdę nie wiem czy moje zdjęcia zostały odrzucone czy po prostu nie zostały z jakiegoś powodu wrzucone na stronę.
 
Hej!

Jeśli Wasze screeny nie są jeszcze widoczne na stronie to nie martwcie się. Proces ten nie jest automatyczny, każdy screen musi zostać zaakceptowany ręcznie. Screenów jest bardzo dużo, a na dodatek mieliśmy dopiero Święta, więc nasz zespół miał ograniczoną dyspozycyjność, przez co proces ten się wydlużył.

Prosimy więc o trochę cierpliwości, screeny się pojawią!
 
Dodałem swoje screeny tuż przed zakończeniem konkursu, ale nie pojawiły się w galerii, w żadnej z kategorii, ani w ogólnym zestawieniu. Wydaje mi się, że spełniały wszystkie wymagania, nie naruszały żadnej z zasad konkursu. Jedyne co moglo być problemem to to, że były to screenshoty ze Steam F12, bo te z trybu fotograficznego w grze nie zapisują się w folderze. Czy screeny, które nie są wrzucone bezpośrednio z folderu, który nie działa są eliminowane? Załączam swoje screeny do wiadomości.
 

Attachments

  • 20230110152809_1.jpg
    20230110152809_1.jpg
    1.1 MB · Views: 79
  • 20230110154742_1.jpg
    20230110154742_1.jpg
    861.9 KB · Views: 77
  • 20230110155518_1.jpg
    20230110155518_1.jpg
    1,003.8 KB · Views: 76
Top Bottom