Wgrywanie moda "Ciri's Sole Memento". Co robię nie tak ?

+
Witam forumowiczów " cdprojektred.com".

Piszę ten temat bo potrzebuję Waszej pomocy ponieważ nie mogę wgrać nowego moda "Ciri's Sole Memento" do Wiedźmina 3, może dlatego że to mój pierwszy mod jaki kiedykolwiek wgrałem do gry (no jeszcze nie wgrałem bo na razie nie działa).
Całą niezwykle skomplikowaną operację wgrywania tego moda nagrałem na filmiku który wrzuciłem dla Was na YouTube.
Wgrywanie moda "Ciri's Sole Memento". Co robię nie tak ?
Jak widać na filmiku, po podejściu do drzwi karczmy Jaskra pojawia się czarny ekran a na dole po prawej widać kółko wgrywania się gry ale czekałem 10 minut ale ten ekran wgrywania nie znika.
Grę mam zainstalowaną na dysku SSD więc w miarę szybko się wgrywa.
Z góry dziękuje za pomoc.
 
Na filmiku, który przesłałeś widać, że wszystko jest robione dobrze. Na ten moment jedyny powód nieskończonego wczytywania gry jaki podejrzewam jest taki, że nie spełniasz warunków zadania i przez to nie może się wczytać gra. Jakie miałeś zakończenie gry? Aby mod działał poprawnie na końcu gry Ciri musi zostać
wiedźminką.
Jeżeli miałeś inne zakończenie to podejrzewam, że właśnie przez to mod nie może się załadować.

Na stronie moda przeczytałem, że ten problem występuje też u kilku innych osób. Spróbuj wejść do karczmy tylnym wejściem(ktoś tak zrobił i gra normalnie trwała dalej). Ewentualnie jeżeli dalej nie będzie działało to można spróbować zagrać na innym zapisie gry, jeżeli nie będzie Ci to przeszkadzać. U mnie mod działał sprawnie, nie było żadnych problemów, więc jeżeli będziesz chciał to mogę przesłać(na aktualnym przejściu mam skończoną podstawkę i Serca z Kamienia, Krew i Wino pierwsze kilka zadań zrobionych).
 
Last edited:
Wielkie dzięki za odpowiedź.
W moim zakończeniu Ciri została cesarzową więc takie zakończenie chyba może być czy raczej miała zostać wiedźminką żeby zadziałał ten mod ?
Zaraz sprawdzę z tym drugim wejściem do karczmy, jak nie zadziała to był bym wdzięczny za Twoją propozycję przesłania mi plików zapisu gry.
 
W moim zakończeniu Ciri została cesarzową więc takie zakończenie chyba może być czy raczej miała zostać wiedźminką żeby zadziałał ten mod ?
Na początku wydawało mi się, że w grę wchodzi tylko zakończenie, gdzie zostaje wiedźminką, ale na stronie moda autor napisał, że trzeba mieć jedna z dobrych zakończeń, więc w sumie nie wiem. Biorąc pod uwagę co się dzieje w tym modzie to chyba tylko zakończenie "wiedźmińskie" pasuje, ale tak jak mówiłem ten opis sprawił, że nie jestem już tego pewien.
Zaraz sprawdzę z tym drugim wejściem do karczmy, jak nie zadziała to był bym wdzięczny za Twoją propozycję przesłania mi plików zapisu gry.
https://www100.zippyshare.com/v/zdONDgqh/file.html Wrzucam save'a, gdyby okazał się potrzebny.
 
"KeeRay65" naprawdę Ci dziękuję bo Twoja rada z tylnym wejściem zadziałała.
T.z.n wszedłem tylnym wejściem ale nadal nic się nie działo więc wyszedłem z karczmy głównym wejściem i szybko wszedłem spowrotem głównym i wtedy zatrybiło.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

P.S.
Trochę śmieszne te dialogi w tym modzie.
 
Top Bottom