Więcej D'jinniego!

+
thx ,ale niewiele pomógł bo wychodzi na to ze niema na to sposobu. :-\P.S. To jest wersja beta...wyjdzie kiedy już taka porządna wersja, ulepszona? Czy zawsze będziemy sie borykać z tymi ,,bugami"???? :eek:
 
Siedze w tym juz drugi dzien, ten edytor jest naprawde kozacki !!! Jedyne (prawie) to to, ze te sciezki z polskiego poradnika nie zgadzaja sie z tymi wlasciwymi.... Ubaw bedzie za kilka/nascie dni jak sie w tym odnajde (jesli ? ! ?)ale tak poza tym to kawal dobrej roboty!!! POZDROWIENIA DLA ZONY i DZIECKA co nie przeszkadzalo w pisaniu :)
 
Witam!Chciałbym mocno podziękować za wszystkie dodatki do gry "Wiedźmin" jak i grę "Duel Mail" (właśnie rozegrałem kilka partii z kolegą- świetna zabawa).Minie jeszcze trochę czasu zanim wdrożę się w edytor. Na początku mam takie pytanie: gdzie znajdują się mapy d p obszaru? W poradniku piszę, że w folderze z lokacją (jaskinia, domek itp), ale tam nic nie znajduję.Pozdrawiam!
 
nie wiem co zrobic, chce w module wczytac teren(areas)-->new area--> mesches-->location-->G31-->otwoz i błąd na dolnym pasku się pokazuje (''Invalid .set file. Cannot read TILE0/Model entry'') ???
 
Top Bottom