Wiecej niż jeden profil gracza

+

czy to dobry pomysł?


  • Total voters
    11
Co myslicie o pomysle zeby mozna bylo zrobic wiecej profili. Czesto mam taki problem ze jak gram z bratem to jeden z nas musi duzo czekac az drugi przejdzie gre. Fajnie jesli mozna bylo zrobic 2 profile i robic dwie historie na raz :D
 
Last edited:
Co myslicie o pomysle zeby mozna bylo zrobic wiecej save'ow. Czesto mam taki problem ze jak gram z bratem to jeden z nas musi duzo czekac az drugi przejdzie gre. Fajnie jesli mozna bylo zrobic 2 save'y i robic dwie historie na raz :D

Ty masz na myśli nie save'y, tylko możliwość stworzenia dwóch lub więcej profili graczy. W związku z tym zmieniłem nazwę tematu na bardziej właściwą.
 
Last edited:
Ja grając w Wiedźmina równocześnie z bratem po prostu robiliśmy sobie kopie swoich save'ów. Szybka podmiana przed uruchomieniem gry plików w katalogu Dokumenty->Wiedzmin 3 i wgrywałeś swój "profil" postaci. Nie jest to duży problem. Podejrzewam, że takich odrębnych profili w grach singleplayer się nie stosuje, bo domyślnie jedna kopia gry ma służyć jednemu graczowi, który rozgrywa swoją historię.
 
Podejrzewam, że takich odrębnych profili w grach singleplayer się nie stosuje, bo domyślnie jedna kopia gry ma służyć jednemu graczowi, który rozgrywa swoją historię.


Stosuje się stosuje. W Divinity: Original Sin np można tworzyć osobne profile.
 
Stosuje się stosuje. W Divinity: Original Sin np można tworzyć osobne profile.
Mało tego, większość erpegów - tych od Bioware i tych od Obsidianu np - ma taką opcje. Albo tworzy się profile, albo sejwy katalogowane są pod imieniem postaci. Tylko wiedźmin się uchował od tego przydatnego rozwiązania.
 
O to bardzo ważne zagadnienie.

Brakowało mi tego w Wieśku 3

Niby można było tworzyć profil użytkownika w samym windowsie ale jest to dość niewygodne rozwiązanie jeśli na co dzień się z tego nie korzysta a tylko pod jedną grę.

I po latach jak żona chciała dokończyć rozgrywkę to coś się porobiło z zapisami i pomieszało z mojego profilu i jej.
 
O to bardzo ważne zagadnienie.

Brakowało mi tego w Wieśku 3

Niby można było tworzyć profil użytkownika w samym windowsie ale jest to dość niewygodne rozwiązanie jeśli na co dzień się z tego nie korzysta a tylko pod jedną grę.

I po latach jak żona chciała dokończyć rozgrywkę to coś się porobiło z zapisami i pomieszało z mojego profilu i jej.
Hm. Ja u siebie na wszystkich kompach i lapkach (wszystkie Win10) mam konta dla każdego z domowników, także problemu z zapisami w grach nie mam.
 
Bardzo chciałbym, żeby taka opcja była dostępna. Ułatwia to życie, kiedy savy z wszystkich postaci nie są razem wymieszane. Jeśli będzie dodany tryb nowa gra+ to tym bardziej.
 
Top Bottom