Wiecznie gładkolicy Geralt

+
Wiecznie gładkolicy Geralt

Witam po dłuższej przerwie :) Dorwałem w końcu grę, jak dobra jest nie będę się rozpisywał bo zabrakłoby miejsca w edytorze tekstu, ale jeden problem spędza mi sen z powiek - po ściągnięciu dodatkowych bród i fryzur i ogoleniu Geralta chyba u balwierza uratowanego z wsi Glińsk, zarost przestał odrastać. Wiem, że ściągnięcie tego DLC podobno blokuje zarost, ale gdzieś na forum wyczytałem że uaktualnili to i może rosnąć normalnie. Teraz pytanie zasadnicze - jak można usuwać dodatki DLC? W menu gry wyłączyć można tylko kilka, i chodzi o stroje.

Wiem, że to trywialny problem, ale zależy mi na jego rozwiązaniu :)

Pozdrawiam :cheers3:
 
Z tego co się orientuję problemem nie jest zainstalowanie DLC, bo sam mam na PC zainstalowane fryzury i jest w porządku. Chodzi o to, że gdy zmienisz standardową fryzurę Geralta na jakąś z DLC to wtedy broda nie rośnie. Można chyba tylko wybrać sobie jej długość u balwierza i przez cały czas się nie zmieni, chyba że coś zmienili w tym zakresie
 
Dzięki, ustawię sobie tą początkową fryzurę i wtedy zobaczę, choć w sumie byłoby dziwnym, gdyby taka drobnostka jak zmiana fryzury blokowała cały ten mega hiper ficzer :) Dzięki za pomoc!
 
Top Bottom