Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka

+
Wieczór z gwiazdami wiedźmińskiego audiobooka



Już 17-go stycznia 2012 w warszawskiej księgarni Traffic Club o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie z gwiazdami, które wzięły udział w nagraniu audiobooka „Wiedźmin” m.in. Anną Dereszowską, Krzysztofem Banaszykiem, Sławomirem Packiem, Krzysztofem Gosztyłą, Beatą Sadowską, Jakiem Braciakiem, Marcinem Bosakiem, Dorota Segdą, Marią Pakulnis, Henrykiem Talarem, Wiktorem Zborowskim.
Podczas spotkania między godziną 19.00 a 21.00 będzie można wziąć udział w niecodziennym konkursie „Zostań głosem Wiedźmina!”, porozmawiać z aktorami oraz zebrać autografy na audiobookach.
Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia na portalu facebook.
 
No i jak zwykle cholernie mam daleko do Warszawy ;)
Nie miałam przyjemności z audiobookiem, ale lista nazwisk brzmi co najmniej smakowicie. Kto się wybiera, niech potem zda relację!
 
Hej, a czy jest w planach wydanie wersji angielskiej audiobook (z aktorami z Witcher 2)? Bardzo mi się podobał angielski dubbing (polskiego nie słyszałem więc nie mogę ocenić) i chciałbym odsłuchać sagi o Wieśku po angielsku.
 
szpada87 said:
a czy jest w planach wydanie wersji angielskiej audiobook (z aktorami z Witcher 2)? Bardzo mi się podobał angielski dubbing (polskiego nie słyszałem więc nie mogę ocenić) i chciałbym odsłuchać sagi o Wieśku po angielsku.
Nie sądzę (choć pewności nie mam). Jeśli już, to co najwyżej "The Last Wish", bo "Miecz przeznaczenia" nigdy nie został oficjalnie przetłumaczony - ale nie sądzę, by miało to się stać prędko.

Co do tematu: O żesz ku... gdyby nie to, że do Wawy mam kawał drogi, to nie omieszkałbym wpaść po autografy. Wszystkie części znalazłem pod choinką. Ech, szkoda.
 
Dupa. Jakbym miał nie więcej niż 100km do Warszawy, to z chęcią bym jechał, ale mam prawie 300 więc raczej nic z tego. A szkoda bo audiobooki były bardzo dobre :)
 
Również będę musiał zadowolić się relacją. :)
Nie miałem jeszcze styczności z tym audiobookiem, ale dobór aktorów z pewnością ma ręcę i nogi, a panowie Talar oraz Zborowski już w ogóle są gwarantem czegoś wyjątkowego. Obyśmy mogli słuchać ich głosów jak najdłużej! :p

robert70r said:
Niestety też się nie udam, ale może będą gdzie jakieś fotki, czy coś...

Nie wiedzą co tracą, nie przyjeżdżając do Bydgoszczy, czyż nie? FTW.
 
Gdyby to było w Łodzi ;) Ale Warsaw to za daleko jednak szkoda.. nigdy chyba nie załapię się na takie eventy.
 
Jakby się ktoś wybierał z Łodzi tak koło l6 i miał wolne miejsce w samochodzie, to chętnie bym się zabrał :) Oczywiście dołożyłbym się do składki na paliwo, jak coś to proszę pisać na PW :)
 
Wybieram się i na pewno zdam relację :) Zdjęcia również będą rozsyłane zainteresowanym na maila :)
 
bchm said:
Wybieram się i na pewno zdam relację :) Zdjęcia również będą rozsyłane zainteresowanym na maila :)
Wrzuć je na jakiś serwer np. imageshack albo megaupload.
 
a niech mnie! Takie kąski w moim mieście! Ale chyba będę akurat wówczas dłubał w uchu, więc nie przyjdę :(
 
No przepraszam, ale sezon ogórkowy sezonem ogórkowym, ale co to jest za news? No ale może to ja jestem przewrażliwion, pardon.
 
I stąd trolling pospolity w tym i jeszcze jednym wątku na całe raptem forum? ;>

No sorry, może jesteśmy przewrażliwieni, ale jakoś to tak jednostronnie wygląda od dłuższego czasu w Twoim wykonaniu - do czego masz, rzecz jasna, prawo, nikt się nie każe zachwycać, tylko Twój pierwszy post a post drugi w tym temacie to jest niebo a ziemia. Z drugim podyskutować mogę, pierwszy był do kosza.

TW2 wydane, szykujemy się na konsole, teraz jest etap przyznawania nagród i zbierania tzw. plonu kilkuletniej pracy, więc nie bardzo rozumiem, czego innego oczekiwałeś od REDów? Że wskoczą na stół i zatańczą skoczną poleczkę czy może szarpna się i wydadzą Wiedźmina 8: Zemsta Yennefer? ;> Mi się news podoba o tyle, że nie dowiedziałabym się o takim spotkaniu innymi kanałami, a zapowiada się ciekawie, mnie polska scena radiowo-dubbingowo-audiobookowa zawsze interesowała.
I widać, że chociaż gra wydana, to jednak coś się dzieje. A, że mniej, niż wcześniej, to - jak sam powiedziałeś - sezon ogórkowy.
Czepiasz się dla samego czepiania.
 
Top Bottom