Wiedźmin 1 - komputer się restartuje po rozpoczęciu gry w kości

+
Cześć, pojawił się problem u mnie w grze polegający na tym, że kiedy rozpocznę z kimś grę w kości to komputer się restartuje... bez tego nie mogę zacząć aktu 2 :(
Błąd jaki się wyświetla w dzienniku zdarzeń po restarcie: https://pastebin.pl/view/88fa8871

Specyfikacja komputera:
Proc: I5-8400
RAM: GoodRam IRDM, DDR4 16gb 2400mhz
Zasilacz: Corsair VS 450W
Płyta główna: MSI B360M PRO-VH
Dysk: SSD GoodRam IRDM
 
Spróbuj zweryfikować pliki na gog galaxy. Ikonka na prawo od przycisku "graj"->zarządzaj instalacją->sprawdź/napraw.
Masz zainstalowane jakieś mody?
 
Spróbuj zweryfikować pliki na gog galaxy. Ikonka na prawo od przycisku "graj"->zarządzaj instalacją->sprawdź/napraw.
Masz zainstalowane jakieś mody?
Nic to nie daje, próbowałem też wcześniej reinstalacji i to też nie pomaga.
Żadnych modów nie mam zainstalowanych.
 
Miałem podobną sytuację, gra zacinała się tak, że musiałem wyłączać komputer manualnie. To zabrzmi głupio, ale czy może instalowałeś grę z różnych źródeł? Płyta, gog galaxy itp. Mój problem zaczął się od kiedy zainstalowałem W1 w wersji ze steelbooka.
W specyfikacji nie podałeś karty graficznej, nie miałeś w akcie I błędu z wariującymi włosami Abigail i brodą wielebnego?
 
Problem rozwiązany, banalna sprawa teraz się wydaje ponieważ wystarczyło zmienić ustawienia graficzne na minimalne i rozdzielczość na 800x600. Podczas włączania gry w kości musiał następować jakieś większe zapotrzebowanie na wydajność, a że gra działa tylko na 1 rdzeniu to komputer się wyłączał. Dzięki panowie za pomoc, naprowadziło mnie to na rozwiązanie.
 
Top Bottom