Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
http://www.youtube.com/watch?v=06H_6oI4EK4

a może do menu startowego by sie nadało? troche by sie ją przyciszyło i było by git
 
No ten utwór "Wilk Krew" nadałby się do W1, gdyby nie te wstawki "ha".

Nie bluźnij! W menu jest Trial of Herbs, tego nie zmienię do końca świata!

Co do zbroi temerskiego oficera, dużo łatwiej byłoby chyba odwzorować nie niej tę zbroję:



Ma więcej podobnych elementów niż ta:



Tyle że to zbroja baroneta jakiegoś, kogoś wyżej urodzonego. Którą byście woleli? I co o tym myślą Eskadro i pawel?
 
Proszę przestać nam tu przesyłać jakieś dzikie propozycje, nie zmieniamy nic, poza reteksturami i interfejsem.
A temerski oficer gdzie się pojawia w grze?
 
To Ci którym lilii nie wypalił jeszcze płomień.

Według Kolekcjonera X zająłem 4-5 miejsce. :D Całkiem nieźle jak na takie błędy :D A dostarczyłem jako 9ty odpowiedzi.
 
No i nie będzie kołnierza. I łatwiej dać normalmap od Radowida i dzięki temu nie będzie wypukłości lilii, niż tworzyć nową, specjalnie dla trzech lilii na brzuchu. A dla małej tarczki z herbem to chyba nawet nie trzeba tworzyć wypukłości.
 
Tamte były za mocne to może takie cos
http://www.youtube.com/watch?v=iBSn8qQTxnQ&list=PL42DEAAD29994AFC7
 
Dlaczego to zrobiłeś? Nie lubisz nas? O ile soundtrack był przyzwoity, to fotki Yen....

Tak właśnie, tylko w loszku. I wtedy też przyjrzałem się jego uszom. :p

Cenzor85 nie zrozum nas źle, ale nawet nie wiemy jak zmienić dźwięki, oraz nie jest to nasz priorytet, gdyż soundtrack w W1 jest jedną z najlepszych części tej gry.
 
I tutaj nie wiem, czy to źle działało, czy były dwa różne modele piesków(chyba to drugie), bo raz miały i raz nie miały. Ale pozostaje sprawa, że na razie i chyba nigdy nie będziemy umieli tego zrobić.
 
A mi własnie szkoda, że nie pociągnęli pierwszej stylistyki elfów dalej. Byli wzorowani ze strojem na góralach. Natomiast z fryzurką lecieli trochę w modę średniowieczną:

Ogólnie fajnie wyglądały, inaczej niż zawsze. Różniły się od ludzi przynajmniej.
 
Cz, ale łatwiej domalować coś na łysinie, niż dodać łysinę w W2 :p

A co myślisz o tym Lambercie i przypisaniu mu innego modelu, bez rękawów? Da się w ogóle?

A tak odnosząc się do Sagi, Jaskier był podobny do elfów, i nie wiem czy to oznacza, że Jaksier był mało człowieczy, czy to elfy były podobne trochę do ludzi.
 
Więc i elfy takie mają. I w W1 by się to zgadzało nawet bardziej niż w W2.

Pawel zrobił utopca i golema. Mi się bardzo podobają :) Jak doszlifuje to pokaże.
 
A ja majstruję przy cutscenie z Jaskrem w roli głównej. :D
Jak skończę, to nie omieszkam zaprezentować.
 
Jeszcze jedna sprawa przyszła mi na myśl.

Przy pierwszym spotkaniu z Raylą (koniec aktu IV) Geralt dowiaduje się że Rayli ucięto rękę podczas tortur. WTF?? Przecież jest cała. Wiem że tak było w Sadze, ale w grze ręka jest cała i zdrowa. Być może leczyła się w Brokilonie i tam tą rękę poskładali. To jest wolna interpretacja, bo w Sadze nie ma o tym mowy.

Wiem że obcięcie jej ręki graniczy z cudem co najmniej z 2 powodów:
1. Nie ma odpowiedniej tekstury Rayli bez ręki
2. NPC którzy walczą mieczem stalowym (Rayla walczy w V Akcie - strona Zakonu) to potrzebują dwóch rąk do obsługi miecza.

Jest to rażące niedopatrzenie REDów. Jakby wam się udało to zrobić to byłoby trochę bardziej realistycznie i bardziej zgodne z Sagą. Jakby nie to moglibyście usunąć ścieżki dialogowe mówiące o odciętej ręce.
 
Nie mów, że postawisz Zamacha?

Ekhm, no cóż 143 strony to dużo, przyznaję. Baardzo dawno temu już o tym mówiliśmy. Nie wiemy czy to możliwe.
 
Nie jestem jedynym, uwierz mi. Ale głupio będzie słyszeć dwa głosy Jaskra. Może chociaż przerobić ten głos tak, żeby barwą odpowiadał Kopczyńskiemu?
 
Top Bottom